Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie optické siete ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Oem, Ubiquiti, Xtendlan, Valueline, Keline a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1
2020

Obojsmerný SPF modul WDM s podporou štandardu 1000Base-BX pre prenos cez jedno vlákno optického vedenia, technológiu WDM, vlnová dĺžka TX:1310nm/RX:1550nm, pre kábel 9/125 um Single-mode Fiber, ...

od 10.49
ponúka 12 obchodov Kde kúpiť
top 2
2012

TP-Link MC110CS Media konverter Single-módu s SC konektormi. Prevodník metalickej siete na optickú. Hodí sa všade tam, kde je vzdialenosť medzi dvoma bodmi dlhšia než povoľuje klasická metalická ...

od 24.62
ponúka 10 obchodov Kde kúpiť
top 3
-7%
2020

USP-Cable je špeciálny napájací DC kábel určený pre SmartPower napájací systém od Ubiquiti Networks. Tento kábel sa zapája medzi UniFi Switch a zariadenie UniFi SmartPower (USP-RPS) od ktorého ...

od 30.09
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť
top 4
2009

Cisco GLCLHSMD =; SFP modul pre sloty podporujúce rýchlosť 1 Gbps s LC konektorom. Modul pracuje na vlnovej dĺžke 1300 nm, ponúka rozšírený rozsah prevádzkových teplôt a podporu DOM. Disponuje ...

od 114.95
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 5
-52%
top 6
-42%
od 0.82
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 7
-13%
2011

TRITON 10" optická vaňa pro 8 spojok SC

od 9.49
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 8
-13%
2011

OPTICKÁ VANA Triton 10 1U pre 8 ST konektorov. Technické parametre Rozmer šxv: 254x 44 mm Farba: šedá Otvory: 8 x ST konektor Súčasťou balenia je 4 x skrutka M6x16 4 x plastová ...

od 9.40
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 9
-10%
2011

MGBSX1 Transceiver 1000BASE-SX SFP pre multimódové vlákno, vlnová dĺžka 850 nm, podporuje až 500 m Ľahko pripojte prepínače k sieťovým modulom z optických vlákien. * Pridáva optické pripojenie ...

od 113.74
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 10
2016

Patch panel KOMPAKT HD, Category 5E, 24xRJ45/s, 0,5U - dosahuje hustotu až 48 portov na 1U duálny konektorovací blok 110/LSA, rýchla a jednoduchá montáž s použitím 110 alebo Krone narážacieho ...

52.80
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 11
-7%
od 101.94
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 12
-19%
2013

Prevodník Zyxel SFP-SX-D je navrhnutý a zostavený podľa priemyselných štandardov tak, aby bezproblémovo pracoval s prepínačmi iných výrobcov. Je vybavený LC portom pre optické vlákna. Vďaka plnej ...

od 183.10
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 13
-36%
od 1.84
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
top 14
-24%
od 0.99
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
top 15
-23%
2009

spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty

od 0.86
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
top 16
-22%
top 17
-36%
2010

Indikátory LED Moc Rýchlosť 100 Mb/s (pre port s krútenou dvojlinkou) Plný duplex/kolízia (pre krútené dvojlinky a optické porty) LINK/ACT (pre krútenú dvojlinku) Rozmery 120 x 88 x 25 mm ...

od 61.99
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
top 18
-9%
2011

19"ventilačná jednotka je určená pre vertikálne umiestnenia do rozvádzača. Jednotka obsahuje termostat pre nastavenie rozsahu teplôt a dva ventilátory (30 W). Parametre: Ventilátor: 2 x ...

od 138.33
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť