Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie optické siete ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Oem, Opticord, Cns network, Ubiquiti, Keline a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1
-6%
top 2
2012

Media Converter TP-LINK MC110CS RJ45 PORT 1, PORT 1 SC HLAVNÉ PARAMETRE Rýchlosť Autonegotiation pripojenia (10 / 100Mb / s) a automatické kríženie na porte TX Spínacie režimy full a half duplex ...

od 23.62
ponúka 14 obchodov Kde kúpiť
top 3
-6%
top 4
2011

PoE12-HP 802.3af/802.3at PoE Injector Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W) Technické parametre: 10/100Base-T (Data) * 1 - 10/100Base-T (Power / Data) * 2 - 10/100/1000Base-T ...

od 49.36
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
top 5
100 % 1 recenzia
2012

Podrobné informácie: Výhody Zelená sieť ES1100 pamätá na ochranu prírody a súčasne ponúka Ethernetové rýchlosti 10/100 M, ktoré sa stávajú nutnosťou pre sieťové aplikácie budúcej generácie. ...

od 159.13
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
top 6
-10%
od 87.91
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 7
-93%
top 8
-23%
2009

Modul – 1000 BASE-LX/LH SFP MMF

od 362.87
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
top 9
2010

D-Link ponúka rad Fast Ethernet konvertorov, s ktorých pomocou môžu byť navzájom prispôsobené rôzne kabeláže v rámci jednej siete, aby z nej bolo možné vytvoriť jednu homogénnu jednotku. Ak budú ...

od 76.46
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 10
2011

OPTICKÁ VANA Triton 10" 1U pre 8 SC konektorov. Technické parametre: Rozmer šxv: 254x 44 mm Farba: čierna Otvory: 8 x SC konektor Súčasťou balenia: 4 x skrutka M6x16 4 x plastová ...

od 6.23
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 11
-9%
2009

19" Optická vana 24 x SC včetně kazety Optická výsuvná vana (19" výsuvný rozvaděč) výšky 1U do 19" racku v černé barvě pro 24 simplex SC/E2000/duplex LC adaptorů. Vana má 2 přímé kabelové ...

od 28.60
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
top 12
-19%
top 13
-37%
top 14
-10%
2011

ŠPECIFIKÁCIA médium • Single módovej vlákno (SM) aplikácia • 1000BASE-LH vzdialenosť • Do 40 km Vlnová dĺžka (Wavelength) • 1310 nm Konektor (y) • LC Cena platí len pre komerčný sektor ...

od 169.74
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 15
2011

Výrobca: D-Link; Trieda produktu: Konvertory média; Sieťový protokol a typ konektora 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Sieťový protokol a typ konektora 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ ...

od 134.81
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 16
-26%
top 17
2013

Extender - bezdrôtový, umožní preniesť HDMI signál v kvalite až 1080p z piatich zdrojov signálu do vzdialenosti 30m, tu sa môže zobrazovať až na dvoch TV, diaľkový ovládač

od 459.20
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
top 18
-6%
od 64.19
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť