Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie optické siete ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Oem, Opticord, Ubiquiti, Keline, Delock a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1
2012

Media Converter TP-LINK MC110CS RJ45 PORT 1, PORT 1 SC HLAVNÉ PARAMETRE Rýchlosť Autonegotiation pripojenia (10 / 100Mb / s) a automatické kríženie na porte TX Spínacie režimy full a half duplex ...

od 26.10
ponúka 10 obchodov Kde kúpiť
top 3
2011

PoE12-HP 802.3af/802.3at PoE Injector Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W) Technické parametre: 10/100Base-T (Data) * 1 - 10/100Base-T (Power / Data) * 2 - 10/100/1000Base-T ...

od 50.57
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
top 4
top 5
top 6
100 % 1 recenzia
2012

Podrobné informácie: Výhody Zelená sieť ES1100 pamätá na ochranu prírody a súčasne ponúka Ethernetové rýchlosti 10/100 M, ktoré sa stávajú nutnosťou pre sieťové aplikácie budúcej generácie. ...

od 105.97
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 8
2010

D-Link ponúka rad Fast Ethernet konvertorov, s ktorých pomocou môžu byť navzájom prispôsobené rôzne kabeláže v rámci jednej siete, aby z nej bolo možné vytvoriť jednu homogénnu jednotku. Ak budú ...

od 75.60
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 9
-20%
2011

OPTICKÁ VANA Triton 10" 1U pre 8 SC konektorov. Technické parametre: Rozmer šxv: 254x 44 mm Farba: čierna Otvory: 8 x SC konektor Súčasťou balenia: 4 x skrutka M6x16 4 x plastová ...

od 6.26
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 10
-19%
2011

ŠPECIFIKÁCIA Médium • Multi módovej vlákno (MM) Aplikácia • 1000BASE-SX Vzdialenosť • Do 550 m Vlnová dĺžka (Wavelength) • 850 nm Konektor (y) • LC Cena platí len pre komerčný sektor ...

od 75.41
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 11
-33%
top 12
2013

Extender - bezdrôtový, umožní preniesť HDMI signál v kvalite až 1080p z piatich zdrojov signálu do vzdialenosti 30m, tu sa môže zobrazovať až na dvoch TV, diaľkový ovládač

od 459.20
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
top 13
od 84.14
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 14
top 17
2009

spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty

1.09
ponúka 1 obchod Do obchodu