Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie optické siete ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Cisco, Tp-link, Oem, Zyxel, Noname a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1
2009

Modul – 1000 BASE-LX/LH SFP MMF

od 316.72
ponúka 6 obchodov Kde kúpiť
top 2
2012

Media Converter TP-LINK MC110CS RJ45 PORT 1, PORT 1 SC HLAVNÉ PARAMETRE Rýchlosť Autonegotiation pripojenia (10 / 100Mb / s) a automatické kríženie na porte TX Spínacie režimy full a half duplex ...

od 24.30
ponúka 15 obchodov Kde kúpiť
top 3
-9%
2009

19" Optická vana 24 x SC včetně kazety Optická výsuvná vana (19" výsuvný rozvaděč) výšky 1U do 19" racku v černé barvě pro 24 simplex SC/E2000/duplex LC adaptorů. Vana má 2 přímé kabelové ...

od 28.77
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 4
100 % 1 recenzia 2012

Podrobné informácie: Výhody Zelená sieť ES1100 pamätá na ochranu prírody a súčasne ponúka Ethernetové rýchlosti 10/100 M, ktoré sa stávajú nutnosťou pre sieťové aplikácie budúcej generácie. ...

od 135.95
ponúka 12 obchodov Kde kúpiť
top 5
2011

Jednoduché napájanie aj konektivita vďaka technológii PoE S rastúcimi požiadavkami sieťových zariadení, ako napr. IP telefónov, IP kamier a prístupových bodov, na pripojenie, stúpajú tiež náklady ...

od 42.80
ponúka 10 obchodov Kde kúpiť
top 6
-24%
2013

Extender - bezdrôtový, umožní preniesť HDMI signál v kvalite až 1080p z piatich zdrojov signálu do vzdialenosti 30m, tu sa môže zobrazovať až na dvoch TV, diaľkový ovládač

od 354.22
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 7
2011

OPTICKÁ VANA Triton 10" 1U pre 8 SC konektorov. Technické parametre: Rozmer šxv: 254x 44 mm Farba: čierna Otvory: 8 x SC konektor Súčasťou balenia: 4 x skrutka M6x16 4 x plastová ...

od 6.44
ponúka 6 obchodov Kde kúpiť
top 8
-23%
2011

ŠPECIFIKÁCIA Médium • Multi módovej vlákno (MM) Aplikácia • 1000BASE-SX Vzdialenosť • Do 550 m Vlnová dĺžka (Wavelength) • 850 nm Konektor (y) • LC Cena platí len pre komerčný sektor ...

od 70.78
ponúka 6 obchodov Kde kúpiť
top 9
2010

D-Link ponúka rad Fast Ethernet konvertorov, s ktorých pomocou môžu byť navzájom prispôsobené rôzne kabeláže v rámci jednej siete, aby z nej bolo možné vytvoriť jednu homogénnu jednotku. Ak budú ...

od 77.45
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 10
2011

OPTICKÁ VANA Triton 10 1U pre 8 ST konektorov. Technické parametre Rozmer šxv: 254x 44 mm Farba: šedá Otvory: 8 x ST konektor Súčasťou balenia je 4 x skrutka M6x16 4 x plastová ...

od 6.61
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 11
2011

Výrobca: D-Link; Trieda produktu: Konvertory média; Sieťový protokol a typ konektora 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Sieťový protokol a typ konektora 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ ...

od 137.41
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 12
2009

19" Optická vana 12xSC Duplex vč. kazety Optická výsuvná vana (19" výsuvný rozvaděč) výšky 1U do 19" racku v černé barvě pro 12 duplex SC. Vana má 2 přímé kabelové vstupy, dodávána je bez ...

od 28.06
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 13
2009

19" Optická vana 24 x ST včetně kazety Optická výsuvná vana (19" výsuvný rozvaděč) výšky 1U do 19" racku v černé barvě pro 24 simplex ST/FC adaptorů. Vana má 2 přímé kabelové vstupy, dodávána je ...

od 27.43
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 15
-30%
top 16
-30%
top 17
-31%