Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie optické siete ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Oem, Ubiquiti, Keline, Opticord, Delock a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 2
2011

POE12-HP-EU0102F Podrobné informace: Průmyslový standard dodržování a ochrana investic PoE je standard na bázi technologie, která určuje, jak moc je distribuován spolu s údaji o standardu ...

od 56.72
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 3
2012

TP-Link MC110CS 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable Hlavní znaky: Vyhovuje standardům 802.3u ...

od 26.10
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
top 5
-12%
2013

Zyxel SFP10G-SR - Modul SFP+ vysílače - 10 GigE - 10GBase-SR - multirežim LC - až 300 m - 850 nm - pro Zyxel XGS1910-24, XGS1910-48

od 182.51
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 6
2011

OPTICKÁ VANA Triton 10 1U pre 8 ST konektorov. Technické parametre Rozmer šxv: 254x 44 mm Farba: šedá Otvory: 8 x ST konektor Súčasťou balenia je 4 x skrutka M6x16 4 x plastová ...

od 17.45
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
top 7
2020

Technické parametry Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 70 Konektory a rozhraní Optické konektory: (1) LC Obecné Kompatibilita: Cisco Optika Formát: SFP Pro typ kabelu: Single ...

od 11.28
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 10
-16%
2011

OPTICKÁ VANA Triton 10" 1U pre 8 SC konektorov. Technické parametre: Rozmer šxv: 254x 44 mm Farba: čierna Otvory: 8 x SC konektor Súčasťou balenia: 4 x skrutka M6x16 4 x plastová ...

od 7.12
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
top 11
100 % 1 recenzia
2012

Podrobné informácie: Výhody Zelená sieť ES1100 pamätá na ochranu prírody a súčasne ponúka Ethernetové rýchlosti 10/100 M, ktoré sa stávajú nutnosťou pre sieťové aplikácie budúcej generácie. ...

od 107.12
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
top 12
top 13
-35%
od 1.60
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
top 14
-36%
top 15
-23%
od 1.00
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
top 16
-34%
2009

spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty

od 0.90
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
top 17
-24%
od 1.10
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
top 18
-18%
2009

spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty

od 0.90
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť