Fotoobjektív SAMYANG Objektív 16mm T2.2 VDSLR II Nikon

SAMYANG Objektív 16mm T2.2 VDSLR II Nikon
7x
Fotoobjektív SAMYANG Objektív 16mm T2.2 VDSLR II Nikon
  • Fotoobjektív SAMYANG Objektív 16mm T2.2 VDSLR II Nikon
  • Fotoobjektív SAMYANG Objektív 16mm T2.2 VDSLR II Nikon
  • Fotoobjektív SAMYANG Objektív 16mm T2.2 VDSLR II Nikon
  • Fotoobjektív SAMYANG Objektív 16mm T2.2 VDSLR II Nikon
  • Fotoobjektív SAMYANG Objektív 16mm T2.2 VDSLR II Nikon

Objektív Samyang 16mm T2.2 VDSLR II Nikon je širokouhlý manuálny video objektív navrhnutý pre fotoaparáty s APS-C snímačom. Bol vyvinutý pre profesionálne filmové potreby a zaujme vysokou svetelnosťou a výbornou kresbou. Samyang 16mm T2.2 VDSLR ED AS UMC SK II je navrhnutý pre vytváranie profesionálnych filmov a ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov F1322703101
    8809298881931
Objektív Samyang 16mm T2.2 VDSLR II Nikon je širokouhlý manuálny video objektív navrhnutý pre fotoaparáty s APS-C snímačom. Bol vyvinutý pre profesionálne filmové potreby a zaujme vysokou svetelnosťou a výbornou kresbou.
Samyang 16mm T2.2 VDSLR ED AS UMC SK II je navrhnutý pre vytváranie profesionálnych filmov a videí. Svetelnosť môžete zmeniť hladko a ticho pomocou odnímateľného clonového prstenca. Stupnica vzdialenosti a T hodnoty sú označené na oboch stranách objektívu pre jednoduchšie manipuláciu.
Konštrukcia tohto objektívu sa skladá zo 13 členov v 11 skupinách zahŕňajúce 1 sklo s extra nízkym rozptylom svetla, 1 asférický člen a 1 hybridný asférický člen. Asférický a hybridný asférický člen minimalizujú farebnú aberáciu za účelom dosiahnuť výnimočnú kvalitu obrazu s vysokým kontrastom. Sklo s extrémne nízkym rozptylom svetla (ED) efektívne kontroluje rozptyl svetla, spoločne s povrchovou úpravou Ultra Multi Coating (UMC) redukujú nežiaduce záblesky a tiene na minimum.

VLASTNOSTI:
Hybridný asférický člen (H-ASP)

Hybridné asférické členy znižujú farebnú aberáciu na zaistenie perfektnej obrazovej kvality a vysokého kontrastu k stredu a rohu snímky aj v prípade plne otvorené clony.

Extra nízky rozptyl svetla (ED)

Extra nízky rozptyl svetla účinne znižuje chromatickú aberáciu k zabezpečenie vynikajúcej obrazovej kvality.

Technológia povrchovej úpravy Ultra Multi Coating (UMC)

Firma Samyang Optics využíva vlastnú technológiu povrchovej úpravy UMC k redukciu zábleskov a tieňov pre zachytenie jasných a sviežich farebných snímok.
Asférické členmi (ASP)
Asférické členy znižujú farebnú aberáciu na zaistenie perfektnej obrazovej kvality a vysokého kontrastu k stredu a rohu snímky aj v prípade plne otvorené clony.
Odnímateľná slnečná clona a clonový prstenec
Mäkké a ozubené prstence (clonový a ostriaci) sú optimalizované pre natáčanie videa tak, aby poskytli pohodlné a presné snímanie okolitého prostredie.
Video objektív VDSLR II
Samyang 16mm T2.2 VDSLR ED AS UMC SK II je jedným z objektívov tvoriaci Samyang VDSLR Kit. Tieto objektívy vytvára rovnakú farbu obrazu a majú jednotnú polohu clony a ostriaceho prstenca s cieľom zabezpečiť maximálnu pohodlie pri natáčaní.

Parametre:

Ohnisková vzdialenosť: 16 mm
Svetelnosť: 2,2
Konštrukcia objektívu: 13 členov v 11 skupinách
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 20 cm
Dĺžka: 86,9 mm
Hmotnosť: 580 g
Maximálna clona (T): 22
Typ bajonetu: Nikon F
Ohnisko: pevné
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Samyang 16mm T2.2 ED AS UMC CS VDSLR II Nikon (385.00 €) na www.fotovideoshop.sk