BioShock: The Collection PS4

BioShock: The Collection PS4
5x
BioShock: The Collection PS4
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Playstation 4 Bioshock: The Collection. Kolekcia obsahuje remastrované verzie hier Bioshock 1-3 so všetkými vydanými DLC! Bioshock Pokračovateľ akčnej série s RPG prvkami System Shocku, odohrávajúci sa v silne atmosférickom prostredí podmorského mesta Rapture, ktoré vzniklo ako nepodarený pokus o raj pre ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:
Varianty BioShock The Collection
1, BioShock: The Collection Xbox One zobraziť
2, BioShock: The Collection PS4 zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Žáner Akčné
  • Hodnotenie PEGI 18
  • Hodnotenie ESRB M

Ostatné

  • Kódy predajcov 5026555421898
hra pre Playstation 4 Bioshock: The Collection. Kolekcia obsahuje remastrované verzie hier Bioshock 1-3 so všetkými vydanými DLC! Bioshock
Pokračovateľ akčnej série s RPG prvkami System Shocku, odohrávajúci sa v silne atmosférickom prostredí podmorského mesta Rapture, ktoré vzniklo ako nepodarený pokus o raj pre vyvolených s genetickým potenciálom.
Bioshock 2
Druhý diel sa odohráva 10 rokov po udalostiach z predošlej časti. Big Sister je teda späť v Rapture a povedala si, že ho vráti do pôvodného stavu. V rovnakej chvíli sa jej ale po dvore premáva nekontrolovateľný Big Daddy. A pretože vy nezdieľate jej ideu, začnete vyhľadávať ostatných Big Daddies. Potrebujete totiž Sestričky a k tým sa dostanete len cez mŕtvolu ich ochrancov.
Bioshock: Infinite
Tretí Bioshock sa z morského dna presúva do vzdušného mesta Columbia, čo so sebou prináša výrazne odlišné prostredie, výtvarné spracovanie, novú hrateľnosť, atď. Oproti druhému dielu je Bioshock Infinite "tým pravým" pokračovaním legendárneho Bioshocku, ktoré prináša naozajstnú zmenu, ktorú si táto legendárna FPS určite zaslúži.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

2K Bioshock The Collection (22.99 €) na www.andreashop.sk