DISNEY Infinity: Starter Pack XBOX 360

DISNEY Infinity: Starter Pack XBOX 360
4x
DISNEY Infinity: Starter Pack XBOX 360
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Hra pre Xbox 360 Disney Infinity: Starter Pack. Táto edícia obsahuje hru, podstavec a základný set figúrok Čaro Disneyho filmov a zábavných parkov sa stretne s najnovším odvážnym videoherným počinom tejto spoločnosti – DISNEY INFINITY, hračkami nabitým svetom, ktorý hráčom umožní vysnívať si a postaviť svoj vlastný ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 67062
    8717418390532
Hra pre Xbox 360 Disney Infinity: Starter Pack. Táto edícia obsahuje hru, podstavec a základný set figúrok Čaro Disneyho filmov a zábavných parkov sa stretne s najnovším odvážnym videoherným počinom tejto spoločnosti – DISNEY INFINITY, hračkami nabitým svetom, ktorý hráčom umožní vysnívať si a postaviť svoj vlastný zábavný park – taký, v ktorom ožijú postavy, atrakcie a hry podľa vlastného dizajnu.
Vyberte si svoju obľúbenú postavičku, zvoľte svet, v ktorom sa budete hrať a prežite neuveriteľné dobrodružstvá. Bojujte s nepriateľmi, riešte hádanky, prekonávajte prekážky a plňte celú radu ďalších jedinečných úloh.
Ujmite sa úlohy Sulleyho, „strašiaka“ s prirodzeným talentom; staňte sa kapitánom Jackom Sparrowom, obávaným pirátom s mečom; alebo sa premeňte na pána Úžasného, jedného z najväčších bojovníkov proti zločinu na svete.
Alebo si vybudujte vlastný svet! Odomykajte virtuálne hračky z každej hernej sady Disney Infinity – postavičky, budovy, zbrane, pomôcky a ďalšie – a uložte si ich do svojej krabice s hračkami Disney Infinity, kde ich všetky môžete zmiešať a vytvoriť si svoju vlastnú hru.
Tiež si môžete pridávať nové herné sady a figúrky Disney Infinity. Alebo posuňte svoj zážitok s hrou na úplne novú úroveň pomocou herných mincí – tie predstavujú nový spôsob, ako si odomknúť schopnosti pre postavy, zábavné pomôcky a ďalšie možnosti, ako upraviť svoj svet.
Príbeh nikdy nekončí. Štartovacia sada Disney Infinity je totiž len začiatok. Čoskoro vyjde veľa ďalších postavičiek a svetov od spoločnosti Disney a Disney/Pixar, vďaka nim bude mať vaša predstavivosť neobmedzenú inšpiráciu!
Obsah "Starter Pack" edície:
Videohra pre konzolu Xbox 360
Základná Disney INFINITY pre konzolu Xbox 360
3 figúrky Disney INFINITY: Pan Úžasný, Jack Sparrow a Sulley
3 herné sady Disney INFINITY: Univerzita pre príšerky, Piráti z Karibiku a Rodinka Úžasných
Herná minca Disney INFINITY
Online kľúč pre registráciu na internete a sprístupnenie ďalších funkcií
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

DISNEY X360 - Infinity Starter Pack 67062 (50.83 €) na www.itsk.sk