Super Mario Odyssey (switch)

Super Mario Odyssey (switch)
4x
Super Mario Odyssey (switch)
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Nintendo Switch Super Mario Odyssey. Prvá sandbox hra s Mariom v hlavnej úlohe po pätnástich rokoch. Mario vyskočí z Mushroom Kingdom a vydá sa na cestu plnú nových miest a zážitkov, ako je napríklad plavenie sa medzi svetmi na palube vzducholode, alebo možnosť hádzať svoju čiapku. NOVÉ KOSTÝMYPreskúmajte ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 045496420864
    xx118
    NSS670
    2521240
    045496420871
hra pre Nintendo Switch Super Mario Odyssey. Prvá sandbox hra s Mariom v hlavnej úlohe po pätnástich rokoch. Mario vyskočí z Mushroom Kingdom a vydá sa na cestu plnú nových miest a zážitkov, ako je napríklad plavenie sa medzi svetmi na palube vzducholode, alebo možnosť hádzať svoju čiapku.
NOVÉ KOSTÝMYPreskúmajte obrovský svet plný tajomstiev a prekvapení. Samozrejmosťou sú nové kostýmy pre Maria, pričom každý sa hodí do trochu iného prostredia. Ďalší obsah odomykajú Amiibo figúrky, či už vydané alebo plánované priamo k tejto hre.
ČAROVNÁ ČIAPKAAsi najviac ikonickou zmenou je čarovná čiapka Cappy, ktorá sa stala v novom Mariovom dobrodružstve jeho verným kamarátom. Cappyho môžete hádzať, skákať po ňom a hlavne sa prevteliť do rôznych objektov, či nepriateľov a ovládať ich.
RÔZNORODÉ LOKALITYMariov hre cestuje po rôznych svetoch a navštevuje predtým nikdy nevidené lokality, napríklad New Donk City plné mrakodrapov, v ktorom môžete naraziť na svojich priateľov, ale aj protivníkov. A ako to pri Mariovi býva zvykom, hlavnou úlohou je zachrániť princeznú Peach, ktorou uniesol zlý Bowser, ktorý má v pláne sa s princeznou oženiť.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NINTENDO Hra SWITCH Super Mario Odyssey (NSS670) (43.00 €) na www.datart.sk
NINTENDO Super Mario Odyssey (46.99 €) na lacne-nakupy.sk
NINTENDO Switch Super Mario Odyssey (58.75 €) na www.mader.sk
NINTENDO Super Mario Odyssey – Switch (045496420864) (41.90 €) na www.alza.sk
NINTENDO SWITCH Super Mario Odyssey (42.99 €) na www.andreashop.sk