Euro Truck Simulator 2: Taliansko PC

Euro Truck Simulator 2: Taliansko PC
4x
Euro Truck Simulator 2: Taliansko PC
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Hra pre PC Euro Truck Simulator 2: Itálie. Užite si typické črty Talianska zo svojho sedadla za volantom. Preskúmajte cesty vedúcej Apeninami, kde sa tunely a mosty striedajú so scénickými vyhliadkami a zákrutami a otvárajú pohľad na vzdialený obzor. Zíďte z horských priesmykov až na morský breh a vyrazte z obrábaných ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 8592720123593
Hra pre PC Euro Truck Simulator 2: Itálie. Užite si typické črty Talianska zo svojho sedadla za volantom. Preskúmajte cesty vedúcej Apeninami, kde sa tunely a mosty striedajú so scénickými vyhliadkami a zákrutami a otvárajú pohľad na vzdialený obzor. Zíďte z horských priesmykov až na morský breh a vyrazte z obrábaných polí do divokejších pustín.
KRÁSY APENINSKÉHO POLOSTROVA
V novom rozšírení sa dočkáme krás Talianska na 11 500 km nových herných ciest a 19 nových mestách, vrátane Ríma, Neapola či Palerma. Pribudli tiež zbrusu nové 3D prvky, realistické križovatky, vrátane obchvatov okolo veľkých miest a mnoho regionálnych podnikov a firiem.
POĎME ZA PAMIATKAMI A STREDOZEMOU
Taliansko je krajina s bohatou históriou a tak je jasné, že nemôžu mnohé pamätihodnosti a typická talianska architektúra chýbať ani v hre a užijete si ich z kabíny vášho nákladiaku. Vylepšená je aj vegetácia, ktorá je upravená stredomorskému podnebiu.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SCS SOFTWARE Euro Truck Simulator 2: Itálie (8592720123593) (7.99 €) na www.alza.sk