Far Cry 6 PS5

Far Cry 6 PS5
3x
Far Cry 6 PS5
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Playstation 5 Far Cry 6. Vitajte v Yare, tropickom raji zamrznutom v čase. Diktátor Yary, Anton Castillo si kladie za cieľ navrátiť svoj národ na výslnie akúkoľvek cestou spoločne so svojím synom Diegom, ktorý ho sprevádza vo všetkých krokoch. Ich neúprosný útlak ale zažal plamienok revolúcie. Šiesty diel ... čítať viac

4 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:
Varianty Far Cry 6
1, Far Cry 6 Xbox One zobraziť
2, Far Cry 6 PS4 zobraziť
3, Far Cry 6 PC zobraziť
4, Far Cry 6 PS5 zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

hra pre Playstation 5 Far Cry 6. Vitajte v Yare, tropickom raji zamrznutom v čase. Diktátor Yary, Anton Castillo si kladie za cieľ navrátiť svoj národ na výslnie akúkoľvek cestou spoločne so svojím synom Diegom, ktorý ho sprevádza vo všetkých krokoch. Ich neúprosný útlak ale zažal plamienok revolúcie. Šiesty diel známej série Far Cry prichádza s mnohými novinkami a novým záporným hrdinom.BOJ ZA SLOBODUUjmite sa úlohy Dani Rojasa, miestneho obyvateľa Yary, z ktorého sa stane gurrilla bojovník túžiaci po oslobodení svojho národa. V doteraz najväčšej Far Cry hre budete stáť proti vojakom Antona Castilla v džungliach, na plážach alebo v Esperanze, hlavnom meste Yary.
GUERRILLAVyzbrojte sa podomácky vyrobenými zbraňami, sadnite si do jedného z mnohých vozidiel a najmite si Amigos, nových žoldnierov, ktorí vám pomôžu spáliť tyranistický režim do základov.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

PLAYMAN Far Cry 6 PS5 (59.99 €) na www.gameexpres.sk