GARMIN Forerunner 645 Music Cerise 010-01863-31

GARMIN Forerunner 645 Music Cerise 010-01863-31
3x
GARMIN Forerunner 645 Music Cerise 010-01863-31
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Elitný model športových GPS hodiniek určený predovšetkým pre bežcov, vhodný aj na bežné nosenie s praktickými rozšíreniami. Nová generácia zo série ultraľahkých športových hodiniek 42,5g, poskytuje pokročilú funkcionalitu hlavne pre bežecký tréning. Po pripojení pulzomera HRM-Run™ alebo Running Dynamics Pod zabezpečí ... čítať viac

4 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty GARMIN Forerunner 645 Music
1, GARMIN Forerunner 645 Music Black zobraziť
2, GARMIN Forerunner 645 Music, Slate zobraziť
3, GARMIN Forerunner 645 Music Cerise 010-01863-31 zobraziť
4, GARMIN Forerunner 645 Music, Rose Gold zobraziť

Všeobecné parametre

Funkcie

 • Vodotesnosť 50 m
 • ok
  GPS

Vlastnosti

Display

 • Uhlopriečka 1.2 "

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

 • Kľúč pre skupinu ef48bna9t5cz
 • Kódy predajcov 010-01863-31
  8588007137094
  753759185145
  000000000666

Elitný model športových GPS hodiniek určený predovšetkým pre bežcov, vhodný aj na bežné nosenie s praktickými rozšíreniami. Nová generácia zo série ultraľahkých športových hodiniek 42,5g, poskytuje pokročilú funkcionalitu hlavne pre bežecký tréning. Po pripojení pulzomera HRM-Run™ alebo Running Dynamics Pod zabezpečí zobrazenie revolučnej analýzy metriky behu - Running Dynamics (Doba kontaktu so zemou, Vertikálna oscilácia, Kadencia behu) + pokročilej metriky behu Advanced Running Dynamics ,ktorá prináša ďalšie komplexné merania - dĺžka kroku, rovnováha doby kontaktu so zemou - Ľ/P noha a vertikálny pomer.

Pokročilá funkcionalita je ďalej doplnená o fyziologické merania pre monitorovanie efektivity vášho tréningového plánu. Forerunner 645 a funkcia Trainning Status Vám pomôže monitorovať zaťaženie počas tréningu a následne odporučí dobu zotavenia, tak aby ste sa lepšie pripravili na pretek resp. ďalšiu tréningovú jednotku. Forerunner 645 je pripravený poskytnúť všetkým bežcom detailnú analýzu trasy, techniky behu a dokáže odhadnúť Váš reálny potenciál s cieľom napomáhať pri dosahovaní stanovených výkonnostných cieľov.


Garmin Elevate (optický) pulzomer na zápästí vám poskytne informácie o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz. Vďaka informácii o pulze sú údaje o spálených kalóriách omnoho presnejšie. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém. Odporúčania a tipy pre správnu funkčnosť a používanie hodiniek a optického snímača nájdete v znalostnej databáze na odkaze .
NOVINKA! Integovaný prehrávač hudby (.mp3) s pamäťou až pre 500 skladieb pre okamžité prehrávanie priamo z hodiniek. Odteraz si prehráte svoju obľúbenú hudbu priamo zo zápästia po pripojení externých bezdrôtových Bluetooth slúchadiel (nie sú súčasťou balenia). Zoznam kompatibilných bezdrôtových slúchadiel nájdete na odkaze Bluetooth slúchadlá. Nahrať požadované skladby je veľmi jednoduché, stačí hodinky pripojiť k počítaču cez priložený USB kábel. Svoj playlist si môžete synchronizovať aj cez obľúbenú streamovaciu službu a navyše prikladáme 30-dňový bezplatný trial iHealtRadio. Pri tréiningu už nebude pri počúvaní hudby potrebovať externý prehrávač (smartfón).
NOVINKA! Nová metrika vyvinutá spoločnosťou Garmin Labs. Bežecký výkon je odhadovaná hodnota a pre jej výpočet sa používajú bežecké metriky - tempo, vertikálna oscilácia, sklon terénu a iné. Výsledkom je hodnota výkonu, ktorý aplikujete pri behu na zem. Keď poznáte výkon (silu) ktorú vynaložíte každú minútu a kilometer, lepšie si prispôsobíte tempo behu a v konečnom dôsledku si lepšie rozložíte sily a ta rýchlo sa neunavíte. Podmienkou pre meranie výkonu je pripojené voliteľné príslušenstvo HRM-Run™ Running Pod Running power apps
Pohodlné a praktické ovládanie hodiniek cez tlačidlá po obvode je doplnené o farebný displej s vysokým rozlíšením 240 x 240 bodov, ktorý je prekrytý sklíčkom z chemicky tvrdeného skla.
ANT+ bezdrôtové rozhranie umožňuje pripojenie voliteľných externých snímačov, ktoré doplňajú a rozširujú funkcionalitu hodiniek. Forerunner 645 podporuje pripojenie pulzomera HRM-Run™ Running Pod
Varia™
fyziologické metriky.
Kadencia je počet krokov za minútu. Zobrazovaná hodnota je súčtom všetkých krokov (ľava i pravá noha) a hodinky ponúkajú okamžité hodnotenie na farebnej škále. Po pripojení pulzomera HRM-Run™ alebo Running Dynamics Pod.
Vertikálna oscilácia je hodnota "odskoku" pri odraze počas behu. Zobrazuje sa hodnota vertikálneho pohybu tela, meraná v centimetroch na každy krok a hodinky ponúkajú okamžité hodnotenie na farebnej škále. Po pripojení pulzomera HRM-Run™ alebo Running Dynamics Pod.
Čas kontaktu so zemou pri behu alebo "Ground contact time" definuje čas kontaktu so zemou pri behu pre každý krok. Čas je meraný v milisekundách a hodinky ponúkajú okamžité hodnotenie na farebnej škále. Po pripojení pulzomera HRM-Run™ alebo Running Dynamics Pod.
Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou v závislosti od použitia. Použitie/záznam s GPS (aktivita) + spustený prehrávač .mp3: do 5 hodín. Režim hodinky (bez GPS) + smartnotifikácie + optický pulzomer: do 7-ich dní.
Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.
Nahrávanie skladied .mp3/aac, komplexnú analýzu a editáciu tréningových dát, prípravu tréningových plánov umožňuje jednoduché a funkčné prepojenie hodiniek s počítačom prostredníctvom USB. Pre vyhodnocovanie aktivít, rozšírenú analýzu a plánovanie aktivít ponúka výrobca on-line aplikáciu Garmin Connect.Dátový výstup je možné použiť aj v rôznych iných špecializovaných aplikáciach pre vyhodnocovanie tréningových dát.
Hodinku sú vodotesné a nemusíte sa obávať napríklad behu v daždi. S hodinkami sa tiež možete sprchovať prípadne odolajú celkovému ponoreniu a tlaku vody v hĺbke 50m* (5ATM).
Virtual Partner® je funkcia, ktorá vám pomáha pri dodržiavaní a plnení vytýčených cieľov (stanovené tempo, vzdialenosť, rýchlosť a iné).
Najúčinnejšou formou tréningu pre zlepšenie kondície, tempa a zvýšenie VO2 max je jednoznačne intervalový tréning. Aj túto pokročilú tréningovú funkciu môžete využiť na spestrenie a zlepšenie efektivity vášho tréningu. Je len na vás, aké intervaly si zvolíte. Hodinky všetky údaje zaznamenajú pre každý interval samostatne, takže po tréningu stačí aktivitu len uložiť a analyzovať.
Dokáže zaznamenávať a analyzovať plavecký výkon. Vďaka zabudovanému akcelerometru zabezpečuje meranie a záznam údajov o plávaní iba pri plávaní v krytých bazénoch (indoor bez GPS). Už nemusíte počítať preplávaný počet dĺžok, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet a typ záberov a mnoho iného. V reálnom čase dokáže vyhodnocovať index efektivity, určiť vaše SWOLF skóre, rozoznávať až 5 plaveckých štýlov.
Funckie a použitie športových hodiniek rozširuje možnosť prepojenia hodiniek s kompatibilným smartfónom cez integrovaný Bluetooth Smart. Následne môžete využiť o.i. smartnotifikácie, on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít a prípadne sťahovanie tréningových plánov, kdekoľvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile dostupná na stiahnutie .
WI-FI konektivita pre pripojenie hodiniek k domácej sieti Wi-Fi a následné bezdrôtové odosielanie dát na Garmin Connect. Toto rozhranie môžete tiež použiť na nahrávanie skladieb .mp3/aac prostredníctvom aplikácie Garmin Connect.. Cez nakonfigurovanú Wi-Fi si tiež jednoducho nahráte vždy aktuálny softvér hodiniekj
Hodinky podporujú komplexné nastavenie upozornení (alarmov) pri tréningu alebo na čas (budík). Môžete zvoliť zvukové alebo vibračné upozornenia.
Forerunner 645 môžete o.i. použiť aj na výpočet odhadovanej hodnoty VO2 max. VO2 max. je jeden s najlepších ukazovateľov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: čím vyššie číslo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejší a dlhší beh alebo iná aktivita. Funkcia pre odhad VO2 max. je poskytnutá a podporporová spoločnosťou Firstbeat® Technologies Ltd.
Buďte aktívni! Ak práve netrénujete, Forerunner 645 sleduje vašu dennú aktivitu a po hodine sedenia vám rozkáže, aby ste sa začali hýbať! Stačí pár minút chôdze a upozornenie sa stratí.
Forerunner 645 tiež zaznemanáva každý váš krok počas bežného dňa. Na displeji sa zobrajue aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva na splnenie vášho denného cieľa. Spálené kalórie.
Ovládajte svoju kameru Virb™ cez svoj Forerunner 645. Jedným dotykom spustíte alebo zastavíte nahrávanie vašich zážitkov.
Okrem sledovania vášho aktívneho životného štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu Forerunner® 645 diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms, e-maily, zobrazí chatové hlavičky, výstup z kalendára a ďalšie dáta v závislosti od naištalovanej aplikácie.
Predinštalované profily športových aktivítí: beh (indoor, outdoor, na bežiacom páse, stepper), cyklistika (indoor, outdoor), chôdza(indoor, outdoor), veslovanie (indoor, outdoor), plávanie v bazéne, silový tréning, kardio tréning, yoga, eleptický trenážér, lyžovanie, snowboarding, SUP (stand-up paddle).. Pre detailnejšie informácie o vašom výkone stačí pripojiť k hodinkám ten správny snímač spomedzi kompatibilného príslušenstva. Forerunner 645 nepodporuje multišportové profily aktivít!
Move IQ automaticky rozlíši aktivity ako chôdza, beh, cyklistika, plávanie a eliptický trenažér bez toho, aby ste museli zapnúť časovať aktivity. Automaticky rozozná zmenu vášho pohybu, takže môžete z chôdze prejsť do behu a automaticky sa zaznamená aktivita, ktorej detailné informácie sa zobrazia v profile na Garmin Connect alebo v mobilnej aplikácii Garmin Connect Mobile app.
Prispôsobujte a meňte si svoje hodinky podľa nálady a potrieb, vďaka aplikáciám a widgetom cez nové rozhranie Garmin Connect IQ™ . Pridávajte si dátové polia, meňte vzhľad hodiniek podľa vlastných predstáv.
Forerunner 645 ponúka novú funkciou Garmin Pay Garmin Pay™, s ktorými môžete bezkontaktne platiť za svoje nákupy. Svoj telefón a peňaženku môžete nechať doma. Ffunkcia zatiaľ nedostupná v SR, spustenie už čoskoro!.
Zrieknutie sa zodpovednosti v prípade sledovania aktivity
Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin sú nástroje určené na poskytovanie informácií na zachovanie aktívneho a zdravého životného štýlu. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin fungujú pomocou snímačov, ktoré sledujú váš pohyb. Údaje a informácie poskytované týmito zariadeniami sú určené na presné sledovanie vašej aktivity, nemusia však byť presné na 100% vrátane údajov o krokoch, spánku, vzdialenosti a kalóriách. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin nie sú medicínske prístroje a údaje nimi poskytované nie sú určené na medicínske účely ani diagnostiku, ošetrenie, liečbu alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov. Spoločnosť Garmin odporúča poradiť sa so svojím lekárom pred tým, ako sa začnete venovať nejakej športovej činnosti.
Garmin Pay™: 
Áno
Akumulátor - výdrž: 
do 5 hodín (v tréningovom režime s GPS + prehrávanie .mp3)
Rozmery a vlastnosti: 
Rozmery balenia, ŠxVxH: 
14,1 x 6,9 x 5,2 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 
42,5 x 42,5 x 13,5 mm
Displej - veľkosť, ŠxV: 
1.2" (30,4 mm) uhlopriečka
Displej - rozlíšenie, ŠxV: 
240 x 240 bodov
Displej - typ: 
Farebný / LCD (MIP) s podsvietením
Hmotnosť balenia: 
133,2 g
Hmotnosť zariadenia: 
42,2 g
Akumulátor - typ: 
nabíjateľná lithium - ion
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim): 
približne 7 dní - režím hodinky (smartnotifikácie + optický pulzomer + krokomer)
Odolnosť voči vode: 
Áno 5 ATM*
Teplotný rozsah (- + °C): 
od -20°C do + 60°C
GPS prijímač: 
GPS + GLONASS
Vysoko-citlivý prijímač: 
Áno
Predinštalované mapy: 
Nie
Vstavaná pamäť: 
4GB (pamäť pre .mp3/aac)
Používanie pam. kariet: 
Nie
História okruhov: 
200 hodín záznamu
product_web: 
0, 22767, 9077, 4923
Funkcie a výbava: 
Track log
Track log / záznam a správa trás: 
Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.): 
Áno
Snímač srdcovej frekvencie: 
Áno (voliteľný)
Snímač rýchlosti/kadencie: 
Áno (voliteľný)
Krokomer - Foot Pod:: 
Áno (voliteľný)
Automatická synchronizácia s PC: 
Áno
HRM-Run™ pulzomer s akcelerometrom: 
Áno (voliteľný)
Garmin Connect™ kompatibilita: 
Áno
Garmin Training Center® kompatibilita: 
Áno
Virtual Partner® (fiktívny súper):: 
Áno
Okruhy (auto/manual záznam okruhov): 
Áno
Auto Pause® (zast. tréning podla rýchl.): 
Áno
Auto Lap® (začne okruh po urč. vzial.): 
Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok): 
Áno
Multi-sport (zmena šport. módu): 
Áno
Pokročilé tréningy -tvorba vl. tréningov: 
Áno
Jednoduché tréningy (čas,vzdial., kalóri: 
Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity: 
Áno
Alarm výkonnostný (pri dosiahnutí cieľa: 
Áno
Intervalový tréning: 
Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek: 
Áno
Dotyková obrazovka: 
Nie
Barometrický výškomer: 
Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík): 
Áno
Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT): 
Áno
Sledovanie počtu krokov: 
Áno
Zvukové alarmy/vibrácia: 
Áno/Áno


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GARMIN Forerunner 645 Music Cerise 010-01863-31 (390.80 €) na www.tpd.sk
GARMIN Forerunner 645 Music Cerise (394.00 €) na gps-navigacie.sk
GARMIN GPS sportovní hodinky Forerunner 645 Optic Music červené (333.64 €) na www.mercateo.sk
GARMIN Forerunner 645 Music Cerise (010-01863-31) (371.90 €) na www.alza.sk
GARMIN Forerunner 645 Music, Cerise (379.10 €) na www.mall.sk
recenzia
Ivan 27.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Overena kvalita Garmin, nie je to pmoj prvy produkt zakupeny od tehto vyrobcu. pomer ceny a kvality
negativa
Dostal som to, co som si vybral a ocakaval.

Spokojnost.

recenzia
Erik 15.09.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Elegantné, športové, s hudbou.. Fajn pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad

Mohli by stát o 100 menej... Bližšie k 235 modelu a ďalej od Fenixov, inak OK

recenzia
ľubica 21.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
páči sa mi veľmi, učím sa ho ovladat a zistujem postupne všteky funkcie pomer ceny a kvality

recenzia
Baggio 30.11.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality