GARMIN Vivoactive 3 White Silicone, Rose Gold

GARMIN Vivoactive 3 White Silicone, Rose Gold
11x
GARMIN Vivoactive 3 White Silicone, Rose Gold
 • GARMIN Vivoactive 3 White Silicone, Rose Gold
 • GARMIN Vivoactive 3 White Silicone, Rose Gold
 • GARMIN Vivoactive 3 White Silicone, Rose Gold
 • GARMIN Vivoactive 3 White Silicone, Rose Gold
 • GARMIN Vivoactive 3 White Silicone, Rose Gold
it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Smart hodinky s GPS, snímačom pulzu Garmin Elevate na zápästí a predinštalovanými športovými aplikáciami. Vaše športové aktivity a platby sú od seba vzdialené len jedno ťuknutie v novom  vívoactive 3 . Tieto športové smarthodiny so vstavaným GPS majú viac ako 15 predinštalovaných športových aplikácií a sú pripravené ... čítať viac

4 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty GARMIN Vivoactive 3
1, GARMIN vívoactive 3 Black Silver 010-01769-02 zobraziť
2, GARMIN vívoactive 3 Black Slate PVD 010-01769-12 zobraziť
3, GARMIN Vivoactive 3 White Silicone, Stainless Steel zobraziť
4, GARMIN Vivoactive 3 White Silicone, Rose Gold zobraziť

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Display

 • Uhlopriečka 1.2 "

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

 • Kľúč pre skupinu t3f5ekg2w8pf
 • Kódy predajcov 010-01769-07
  753759212704
  282978
  100176907
  E-239280
  000698
Smart hodinky s GPS, snímačom pulzu Garmin Elevate na zápästí a predinštalovanými športovými aplikáciami.
Vaše športové aktivity a platby sú od seba vzdialené len jedno ťuknutie v novom vívoactive 3. Tieto športové smarthodiny so vstavaným GPS majú viac ako 15 predinštalovaných športových aplikácií a sú pripravené aj platiť cez Garmin Pay™ , takže môžete nechať svoj telefón a peňaženku doma.
vívoactive 3 zaznamenáva všetky vaše aktivity počas celého dňa. Počas behu, plávania, cyklistiky, lyžovania, golfu, pádlovania či turistiky počíta vaše kroky, spálené kalórie a v priebehu dňa monitoruje váš tep vďaka optickému pulzomeru Garmin Elevate priamo na vašom zápästí. Na veľkom, farebnom, perfektne čitateľnom dotykovom displeji s vysokým rozlíšením sa zobrazia smart notifikácie z vášho smartfónu - prichádajúce hovory, sms, maily a iné upozornenia. Hodinky sú ľahké, a zároveň odolné voči nárazom a môžete ich nosiť na ktorejkoľvek ruke. Vďaka novej funkcii Side Swipe stačí jediný dotyk a máte rýchly prístup k widgetom a ďalším funkciám.
Svoje hodinky si prispôsobíte na mieru vďaka viac ako 1 300 aplikáciám, dizajnom zobrazovaných hodín, dátovým poliam a miniaplikáciám z Garmin Connect IQ™ store . Okrem toho si môžete vytvárať a sťahovať nové tréningy priamo do hodín. vívoactive 3 zaznamená cviky, opakovania, série a oddychový čas.
vívoactive 3 je vybavený nabíjateľnou lithium-ionovou batériou s výdržou až do 7 dní v režime hodiniek + sledovanie dennej aktivity a monitorovanie pulzu 24/7. So zapnutým GPS vydrží až do 13 hodín. Stačí ho jednoducho nabiť cez USB nabíjací/dátový klip, cez ktorý si tiež po pripojení k PC jednoducho prenesiete údaje do aplikácie Garmin Connect.
vívoactive 3 monitoruje kvalitu odpočinku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile .
Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cieľovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili počas celého dňa, počas fitness aktivít vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu. Využite svoje bezplatné konto a aplikáciu MyFitnessPal na sledovanie stravy počas dňa a zobrazte si údaje v aplikácii Garmin Connect. Vďaka prepojeným kontám, si môžete jednoducho porovnať príjem kalórii s počtom kalórii spálených pri používaní zariadenia Garmin.
Úplne nový typ pulzomera - Garmin Elevate pulzomer na zápästí - vám poskytne informácie o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz. Vďaka informácii o pulze sú údaje o spálených kalóriách omnoho presnejšie. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém. Odporúčania a tipy pre správnu funkčnosť a používanie hodiniek a optického snímača nájdete v znalostnej databáze na odkaze .
Podľa úrovne aktivity vívoactive 3 sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.
Hodinky sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na zápästí máte prehľad nielen o svojich cieľoch a postup pri ich postupnom dosahovaní, ale aj o čase, nových sms, mailoch, či zmeškaných hovoroch. Stačí jediný dotyk displeja a presuniete zobrazovanú hodnotu (hodinky, dátum, kroky, denný cieľ, kalórie, prejdená vzdialenosť, srdcový tep, smart oznámenia, aplikácie). Displej je perfektne čitateľný na priamom slnku aj v tme.
Vďaka zabudovanému barometrickému výškomeru vívoactive 3 počíta nastúpané a zídené poschodia, a tým získavate extra body v rámci sledovania dennej aktivity.
Hodinky sú vodotesné (5ATM), takže sa s nimi môžete bez obáv sprchovať, plávať.
Monitorujte svoj pokrok v dosahovaní cieľov aeróbnej aktivity, ktoré sú stanovené na základe odporúčaní svetových zdravotníckych organizácií ako American Heart Association, U.S. Centers for Disease Control and Prevention a World Health Organization. Pulzomer identifikuje podľa zvýšeného tepu, že vykonávate fyzicky náročnejšiu aktivitu a zaznamená čas jej trvania.
Buďte aktívni! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu so zavibrovaním po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.
Pulzomer na zápästí poskytne informácie pre presné určenie spálených kalórií počas aktivity a v aplikácii sa zobrazí počet aktívnych kalórií bez bazálneho metabolizmu tela.
Komplexné informácie o vašom postupe, dosiahnutých cieľoch získate po bezdrôtovej synchronizácii s vaším profilom na Garmin Connect prostredníctvom Bluetooth Smart technológie.
Zaznemanáva každý váš krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa, kalórie, vzdialenosť. Na Garmin Connect si nastavte vlastnú dĺžku kroku pri chôdzi a dĺžku kroku pri behu.
Dotykový displej je perfektne čitateľný na priamom slnku ako aj v tme, vďaka podsvieteniu. Na ovládanie vášho vívoactive 3 vám stačí len jeden prst a dotykom prechádzate položkami v menu, zobrazovanými údajmi.
vívoactive 3 vás diskrétne upozorní zavibrovaním, že je čas sa hýbať. Po spárovaní s kompatibilným smartfónom sa na displeji hodiniek zobrazí notifikácia a jemné zavibrovanie vás upozorní na prichádzajúci hovor, sms a ďalšie upozornenia z kalendára, sociálnych sietí či iných mobilných aplikácií. Aj počas fitness aktivít vás usmernia vibračné upozornenia.
Ovládajte svoju kameru Virb™ cez vívoactive 3. Jedným dotykom spustíte alebo zastavíte nahrávanie vašich zážitkov.
Okrem sledovania vašej cesty k zdravému životnému štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms a e-maily. Prichádzajúci hovor môžete odmietnuť a obratom odoslať správu priamo z hodín.
Automaticky sa zosynchronizuje (prenesie údaje do vášho profilu v aplikácii Garmin Connect) prostredníctvom kompatibilného smartfónu .
Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie cez vívoactive 3.
Existuje veľa doplnkov, ktoré využívate pri športe, ale telefón k nim už nepatrí. Stačí len zapnúť GPS a spustiť jednu zo športových aplikácií: beh (indoor, outdoor, na bežiacom páse), cyklistika (indoor, outdoor), chôdza (indoor, outdoor), veslovanie (indoor, outdoor), plávanie v bazéne, golf (digitálna skóre karta, AutoShot - automatické meranie dĺžky rany, náhľad na green s možnosťou manuálne meniť pozíciu jamky, prekážky, štatistiky hry), lyže/snowboard, bežky, SUP (stand-up paddle boarding). Pre detailnejšie informácie o vašom výkone stačí pripojiť k hodinkám ten správny snímač spomedzi kompatibilného príslušenstva. Telefón už nebudete potrebovať.
Move IQ automaticky rozlíši aktivity ako chôdza, beh, cyklistika, plávanie a eliptický trenažér bez toho, aby ste museli zapnúť časovať aktivity. Automaticky rozozná zmenu vášho pohybu, takže môžete z chôdze prejsť do behu a automaticky sa zaznamená aktivita, ktorej detailné informácie sa zobrazia v profile na Garmin Connect alebo v mobilnej aplikácii Garmin Connect Mobile app.
Prispôsobujte a meňte si svoje hodinky podľa nálady a potrieb, vďaka aplikáciám a widgetom cez nové rozhranie Garmin Connect IQ™ . Pridávajte si dátové polia, meňte vzhľad hodiniek podľa vlastných predstáv.
Nová funkcia odhadu VO2 max na základe údajov o srdcovom tepe z Elevate pulzomera na zápästí vám poskytne presnejší obraz o úrovni vašej kondície. Na základe týchto údajov tiež odhadne váš kondičný vek, ktorý môžete znižovať tvrdým tréningom a cvičením.
Nová funkcia počítania opakovaní pre silový tréning sleduje nielen počet opakovaní, ale aj série a čas oddychu medzi sériami. Následne si svoj tréning môžete pozrieť vo vašom konte na Garmin Connect.
vívoactive 3 monitoruje úroveň stresu/námahy počas celého dňa a zobrazí časové úseky zvýšenej námahy/stresu alebo zotavenia v kľude (oddych).
Prvé smarthodiny Garmin s novou funkciou Garmin Pay Garmin Pay™ , s ktorými môžete bezkontaktne platiť za svoje nákupy.
Zrieknutie sa zodpovednosti v prípade sledovania aktivity
Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin sú nástroje určené na poskytovanie informácií na zachovanie aktívneho a zdravého životného štýlu. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin fungujú pomocou snímačov, ktoré sledujú váš pohyb. Údaje a informácie poskytované týmito zariadeniami sú určené na presné sledovanie vašej aktivity, nemusia však byť presné na 100% vrátane údajov o krokoch, spánku, vzdialenosti a kalóriách. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin nie sú medicínske prístroje a údaje nimi poskytované nie sú určené na medicínske účely ani diagnostiku, ošetrenie, liečbu alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov. Spoločnosť Garmin odporúča poradiť sa so svojím lekárom pred tým, ako sa začnete venovať nejakej športovej činnosti.
Presnosť merania optického pulzomera na zápästí (Elevate)

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GARMIN VÍVOACTIVE 3 WHITE SILICONE ROSE GOLD (185.19 €) na www.prva.sk
GARMIN Vivoactive 3, Ružovo zlaté 010-01769-07 (189.60 €) na datacomp.sk
GARMIN Hodinky vívoActive3 Optic Rose Gold, White band (184.94 €) na www.mercateo.sk
GARMIN vívoactive 3, White Silicone, Rose Gold 010-01769-07 (186.07 €) na www.axdata.sk
GARMIN Vivoactive 3 růžovo-zlatý (187.47 €) na www.k24.sk
100%

4 recenzie produktu

100% pomer ceny a kvality
recenzia
Juraj 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Dizajn hodiniek je veľmi pekný a má monitorovanie tepu počas celého dňa a asi zatiaľ najviac presné aké som mal. Automatické sledovanie aktivity funguje tiež veľmi dobre. Displej je veľmi kvalitný a čím viac svieti slnko, tým lepšie vidieť. pomer ceny a kvality
negativa
Možno slabšia výdrž batérie, ak máte zapnuté GPS, a monitorovanie aktivity. Ale tak to asi vo všetkých hodinkách.

Som veľmi spokojný. + Celodenné monitorovanie tepu (presnosť) + monitorovanie spánku + GPS + Sledovanie aktivity + Množstvo pozadí a celkovo prehľadná aplikácia od Garmin-u + Displej - možno tá batéria (ak máte zapnuté sledovanie aktivity + GPS tak max 3 dni, niekedy len 2)

recenzia
Milan Pavliš 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Kúpil som to manželke na skvalitnenie a sledovanie jej fyzickej aktivity.
negativa
Zatiaľ 2x mínus je, že chýba jedno uško na remienku. Myslím to, do čoho sa zasunie za prackou. Je len jedno a naozaj by sa zišli dve. V manuále je, že sa dá platiť aj kreditkou a aj debetnou kartou. V praxi podporuje iba debetku...

Výborná vec na sledovanie fyzickej aktivity aj v bežnom živote. Plánujem aj pre seba....

recenzia
Mates 27.08.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Dizajn a moznost upravit displej podla seba, prislusenstvo, nfc platby, samozrejme fit funkcie a aj mobilne funkcie... pomer ceny a kvality
negativa
Trochu slabsie rozlisenie dipleja, ale to za tuto cenu by som chcel asi vela. Snad pri drahsich modeloch...

V celku fajn smart hodinky...

recenzia
Stanka 30.11.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Tento produkt si vybral manžel a nechcel iný len Garmin vivoactiv 3 pomer ceny a kvality
negativa
Ešte zatiaľ nenašiel nič, čo by sa nepáčilo

Super

recenzia
Ivana 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Prijateľná cena dobrá kvalita pomer ceny a kvality
negativa
Nic

Veľmi dobre hodinky za rozumnú cenu

recenzia
Jaroslava 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
.
negativa
Všetko sa mi páči :)

👍

recenzia
simona 06.07.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
funkcie, dizajn pomer ceny a kvality

super

recenzia
Niki 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Alenka 16.08.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality