Babička rozprávaj (Monika Kopřivová)

100% 3 recenzie

Otvorená kniha na zaznamenávanie spomienok vašej babičky od detstva po súčasnosť. Babička bude môcť sama alebo s vašou pomocou vypĺňať knižku a odpovie tak celý rad starostlivo vybraných otázok. Napríklad: čím chcela byť, keď bola malá; akí boli jej rodičia a prarodičia; kde sa hrávala; kedy stretla dedka – svojho ... čítať viac


Radenie:
Najnakup.sk pre Vás vyberá zaujímavé ponuky eshopov Kamenné predajne s daným sortimentom zobraziť mapu všetkých predajní Ponuky pre Babička rozprávaj (Monika Kopřivová)
Babička rozprávaj (Monika Kopřivová) popis a parametre

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788090584303
    978-80-905843-0-3

Otvorená kniha na zaznamenávanie spomienok vašej babičky od detstva po súčasnosť. Babička bude môcť sama alebo s vašou pomocou vypĺňať knižku a odpovie tak celý rad starostlivo vybraných otázok. Napríklad: čím chcela byť, keď bola malá; akí boli jej rodičia a prarodičia; kde sa hrávala; kedy stretla dedka – svojho muža; čo spolu zažili; ako babička vnímala historické udalosti; čo sa podľa nej zmenilo od čias jej mladosti...

Sprievodné obrázky a dobové fotografie pomáhajú prebudiť spomienky. V knižke je priestor na pridanie vlastných fotografií.„Babička, rozprávaj“ je unikátnym darčekom pre všetky babičky.Pre babičku bude určite príjemné zaspomínať si na históriu, pre mladšie a budúce generácie bude tiež zaujímavé vedieť ako sa žilo a ako naši prarodičia vnímali historické udalosti počas svojho života.

Vždy na pravej strane je miesto na vpisovanie a vľavo na vlepovanie (alebo prelepovanie grafiky), či vpisovanie ďalších spomienok, keď už riadky nebudú stačiť.

Kniha má formát 25x30cm horizontálne (väčší ako A4) a veľmi tvrdé dosky, ktoré pripomínajú starý album. Pre dobré vlepovanie a vpisovanie textu bol pre všetky stránky v knižke vybratý tvrdý papier s veľkou gramážou.

Verím, že keď si kúpite knihu Babička, rozprávaj, urobíte radosť nielen jej, ale aj sebe a do budúcnosti aj širšej rodine.

Autorka Monika Kopřivová sa zaujíma o život seniorov a medzigeneračné vzťahyKaždý človek má svoj príbeh...Tento príbeh je najsilnejší a najzaujímavejší pre jeho najbližších.Kde máme svoje korene? Po kom sme?Čo prežili tí, ktorým vďačíme za to, že sme tu?Z čoho sa radovali a čo ich trápilo?Aké ponaučenie si môžeme zobrať pre seba a ďalšie generácie?


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Babička, rozprávaj (Kopřivová Monika) (14.32 €) na www.alterego.sk
Babička, rozprávaj (15.39 €) na www.knihyprekazdeho.sk
BIOMASA Babička, rozprávaj - PharmDr. Kopřivová Monika (13.43 €) na www.littera.sk
Babička, rozprávaj (12.72 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk
Babička, rozprávaj - PharmDr. Monika Kopřivová (12.99 €) na www.market24.sk
Graf vývoja ceny Babička rozprávaj (Monika Kopřivová)
100%

3 recenzie produktu

93% pomer ceny a kvality
recenzia
Dana 06.12.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Ľubomíra 15.07.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
správna nápoväda pri písaní pomer ceny a kvality
pozitiva
žiadne

super

recenzia
IJK 03.08.2015

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality