Kniha Po stopách kocúra Felixa - Lenka Šingovská

Po stopách kocúra Felixa - Lenka Šingovská
Kniha Po stopách kocúra Felixa - Lenka Šingovská
it

Prostredníctvom rozprávkovo čarovnej knihy Po stopách kocúra Felixa sa deti dostanú do rôznych regiónov Slovenska, aby spoznali ich prírodné i kultúrno-historické osobitosti. Nerozlučným spoločníkom je roztomilý kocúr Felix, ktorý sprevádza detského čitateľa na objavných cestách po Slovensku. „Stopovaním“ kocúra ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Počet strán 42 strán
  • Kódy predajcov 9788097217389
    978-80-972173-8-9
Prostredníctvom rozprávkovo čarovnej knihy Po stopách kocúra Felixa sa deti dostanú do rôznych regiónov Slovenska, aby spoznali ich prírodné i kultúrno-historické osobitosti. Nerozlučným spoločníkom je roztomilý kocúr Felix, ktorý sprevádza detského čitateľa na objavných cestách po Slovensku.
„Stopovaním“ kocúra Felixa deti hravým spôsobom spoznajú zvieratá, rastliny, stavby, odievanie i spôsob života našich predkov vo vybraných regiónoch. V siedmich kapitolách tejto knihy postupne odhalia podoby života v zradných horách, v tajomnom lese, v kráľovskom meste, na salaši i na dedine, na gazdovskom dvore a pri vodnom mlyne. Pútavé obrazové stvárnenie regiónu je doplnené o krátke rozprávanie opisujúce „dianie“ na ilustrácii v slovenskom aj v anglickom jazyku. Deti sa vďaka textom prenesú do doby dávno minulej, ktorú už sami nemôžu zažiť.
Veľká mapa s vyznačenými regiónmi v úvode publikácie umožní vytvorenie reálnej predstavy o polohe a rozlohe navštívených regiónov v rámci Slovenskej republiky. Ilustrovaný prehľad zvierat v závere publikácie plní úlohu praktického slovníka a efektívne rozvíja slovnú zásobu.
Vďaka tejto knihe sa v detských srdciach ukryjú obrázky z nášho krásneho Slovenska, ktoré ich budú sprevádzať celým životom.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Po stopách kocúra Felixa / In the Foothsteps of Felix the Tomcat (15.39 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Po stopách kocúra Felixa / In the Foothsteps of Felix the Tomcat (Lenka Šingovská) (13.77 €) na www.gorila.sk
Po stopách kocúra Felixa (Šingovská Lenka (15.39 €) na alterego.sk
Po stopách kocúra Felixa Šingovská Lenka (11.17 €) na www.megaknihy.sk
Po stopách kocúra Felixa - Lenka Šingovská (12.96 €) na www.market24.sk