ANGELINI PHARMA ÖSTERREICH MICETAL krém crm der tuba Al 1x15 g

ANGELINI PHARMA ÖSTERREICH MICETAL krém crm der tuba Al 1x15 g
ANGELINI PHARMA ÖSTERREICH MICETAL krém crm der tuba Al 1x15 g
it

Micetal na kožné ochorenia Obsah Micetal: 15g krému Charakteristika Micetal: MICETAL sa používa na miestnu liečbu povrchových kožných ochorení vyvolaných dermatofytmi, kvasinkami, plesňami a inými mikroorganizmami, ktoré sa zaraďujú medzi huby. MICETAL krém sa používa zvlášť na liečbu kožných plesňových ochorení, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8594044140447
Micetal na kožné ochorenia
Obsah Micetal:
15g krému
Charakteristika Micetal:
MICETAL sa používa na miestnu liečbu povrchových kožných ochorení vyvolaných dermatofytmi, kvasinkami, plesňami a inými mikroorganizmami, ktoré sa zaraďujú medzi huby. MICETAL krém sa používa zvlášť na liečbu kožných plesňových ochorení, ktoré často postihujú oblasti kožných záhybov a na tie ochorenia, kde okrem plesní sa na vzniku ochorenia podieľa tiež poškodenie kože (napríklad zaparenie). Tieto ochorenia (tzv. tinea) sa vyskytujú najčastejšie v oblasti nôh a slabín, ale tiež na tvári a vlasatej časti alebo na trupe. 
Ďalšie plesňové ochorenia, na liečbu ktorých sa liek používa, sa vyskytujú na väčších plochách zvlášť v oblasti trupu (pityriasis). V tomto prípade je najvhodnejšie MICETAL aplikovať vo forme dermálneho roztoku. 
Liek je určený na liečbu dospelých a detí starších ako 10 rokov. U detí mladších ako 10 rokov sa treba o liečbe poradiť s lekárom.
Zloženie Micetal:
Flutrimazolum
Spôsob použitia Micetal:
Micetral sa aplikuje 1-2x denne zvonka. Krém sa nanáša v tenkej vrstve priamo na postihnuté miesta a ich najbližšie okolie.
Príbalový leták Micetal
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MICETAL krém 15 g (5.07 €) na www.pilulka.sk
Micetal krém na kožné ochorenia 15g (5.22 €) na najlekaren.eu