BOIRON Conium Maculatum gra.1 x 4 g 200CH

BOIRON Conium Maculatum gra.1 x 4 g 200CH
BOIRON Conium Maculatum gra.1 x 4 g 200CH
it

CONIUM MACULATUM, GRA HOM CH200, neurologické indikácie, 4 g Obsah CONIUM MACULATUM: GRA HOM CH200 1x4 g Charakteristika CONIUM MACULATUM: NEUROLOGICKÉ INDIKÁCIE: • Závraty vyvolané pohybom hlavy alebo očí. • Rôzne parézy - psychogénne dysfágie, zápcha spôsobená atóniou rekta. • Asténia a poruchy funkcie thymu ... čítať viac


CONIUM MACULATUM, GRA HOM CH200, neurologické indikácie, 4 g
Obsah CONIUM MACULATUM:
GRA HOM CH200 1x4 g
Charakteristika CONIUM MACULATUM:
NEUROLOGICKÉ INDIKÁCIE:
• Závraty vyvolané pohybom hlavy alebo očí.
• Rôzne parézy - psychogénne dysfágie, zápcha spôsobená atóniou rekta.
• Asténia a poruchy funkcie thymu (hypochondria, mozgová involúcia) u osôb s príznakmi charakteristickými pre tento liek.
UROGENITÁLNE INDIKÁCIE:
• Mastopatia buď s atrofiou prsníkov alebo s cystickou mastopatiou spolu s bolestivou induráciou.
• Dyzúria s prerušovanou mikciou (Clematis erecta) ako následok mechanickej prekážky v močových cestách (prostatizmus, začínajúci adénom prostaty, cysta alebo fibróm na vaječníku) alebo následkom ochorenia močového mechúra (veziko-ureterálny reflux).
• Impotencia alebo predčasná ejakulácia so zachovaním libida ako následok dlhodobej pohlavnej zdržanlivosti.
CHARAKTERISTICKÉ ZNAKY - POCITY: Závraty pri otáčaní hlavy alebo len pri pohybe očí aj v ľahu - chorému sa zdá, že sa predmety otáčajú okolo jeho postele; šklbavé, bodavé bolesti podobné bodnutiu nožom, často sprevádzané stuhnutosťou; pocit studenej stolice alebo studených plynov (opak Sulfur); intenzívny smäd.
MODALITY: Zhoršenie pri nachladnutí (adenopatia); sexuálnou zdržanlivosťou; pitím alkoholu: požitie akéhokoľvek alkoholického nápoja spôsobuje slabosť, tras,rozčúlenie alebo skleslosť; pohyby hlavy alebo očí (závraty). Zlepšenie teplom; v tme (fotofóbia); keď nohy voľne visia (neuralgia dolných končatín).
SPRIEVODNÉ ZNAKY: Výdatné potenie v spánku; mliečna dráždivá leukorea; fotofóbia a výdatné slzenie kontrastujúce s malou intenzitou lokálnych zápalových príznakov; neodolateľná chuť na soľ, chuť na kyslé a kávu; nechuť na mlieko a jeho intolerancia; kompletná anorexia; sexuálne poruchy často sprevádzané poruchami funkcie thymu.
Použitie CONIUM MACULATUM:
NEUROLOGICKÉ INDIKÁCIE:
Závraty vyvolané pohybom hlavy alebo očí – predpisuje sa 5 granúl 9 CH 2x denne pri závratoch.
Rôzne parézy - psychogénne dysfágie, zápcha spôsobená atóniou rekta - predpisuje sa každý deň 5 granúl 15 CH, intervaly medzi dávkami sa predlžujú podľa zlepšenia.
Asténia a poruchy funkcie thymu (hypochondria, mozgová involúcia) u osôb s príznakmi charakteristickými pre tento liek - predpisuje sa Conium 15 - 30 CH, 1 dávku 1 - 3x týždenne.
UROGENITÁLNE INDIKÁCIE:
Mastopatia buď s atrofiou prsníkov alebo s cystickou mastopatiou spolu s bolestivou induráciou – predpisuje sa 9 CH, 5 granúl 1-2x denne.
Dyzúria s prerušovanou mikciou (Clematis erecta) ako následok mechanickej prekážky v močových cestách (prostatizmus, začínajúci adénom prostaty, cysta alebo fibróm na vaječníku) alebo následkom ochorenia močového mechúra (veziko-ureterálny reflux) - predpisuje sa 9 CH, 5 granúl 1-2x denne.
Impotencia alebo predčasná ejakulácia so zachovaním libida ako následok dlhodobej pohlavnej zdržanlivosti - predpisuje sa Conium 15 - 30 CH, 5 granúl denne až týždenne.
Okrem uvedených riedení sa môžu použiť aj iné riedenia, no v takomto prípade je použitie veľmi individuálne a dávkovanie spadá do rúk odborníka – lekára.
Príbalový leták CONIUM MACULATUM, GRA HOM CH200, neurologické indikácie, 4 g
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Conium Maculatum gra.1 x 4 g 200CH (4.79 €) na www.drmax.sk
BOIRON CONIUM MACULATUM, GRA HOM CH200, neurologické indikácie, 4 g (4.29 €) na najlekaren.eu

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 3352711235019
    77274