DAOSIN cps 1x10 ks

DAOSIN cps 1x10 ks
DAOSIN cps 1x10 ks
it

Obsah Daosin 10 dietická potravina DAOSIN na histamínovú intoleranciu 10 tabliet Charakteristika Daosin 10 dietická potravina Užívanie Daosinu nahrádza nedostatok aktivity tohto enzýmu v ľudskom tele. Užitie kapsúl DAOSIN® tesne pred jedlom zvýši hladinu enzýmu DAO v tenkom čreve a tým napomáha rozkladu histamínu ... čítať viac


Obsah Daosin 10 dietická potravina
DAOSIN na histamínovú intoleranciu 10 tabliet
Charakteristika Daosin 10 dietická potravina
Užívanie Daosinu nahrádza nedostatok aktivity tohto enzýmu v ľudskom tele. Užitie kapsúl DAOSIN® tesne pred jedlom zvýši hladinu enzýmu DAO v tenkom čreve a tým napomáha rozkladu histamínu prijatého v strave. Histamín v strave sa tak nevstrebáva z tenkého čreva a nespôsobuje v ľudskom tele ťažkosti u ľudí so zníženou znášanlivosťou histamínu. Keďže sa enzým DAO vzhľadom na svoju molekulovú hmotnosť nevstrebáva do krvného obehu a pôsobí iba lokálne v tenkom čreve, nespôsobuje systémové nežiaduce účinky. 
Výhody Daosin:
zmierňuje problémy s HIT
jednoduchý spôsob užívania
vhodný aj pre diabetikov či ľudí s laktózovou intoleranciou
Hromadenie histamínu v ľudskom tele vyvoláva histamínovú intoleranciu. Pre túto chorobu je charakteristická ostražitosť pri výbere potravín, či nápojov, ktoré môžu spôsobiť nepríjemné príznaky ako napr. kŕče, hnačku, závraty, opuch nosovej sliznice či spôsobiť kýchanie.
Použitie Daosin 10 dietetická potravina
Odporúčaná dávka: 1 kapsulu zapiť vodou 15 minút pred požitím jedla s obsahom histamínu. Maximálna denná dávka sú 3 kapsuly (zodpovedá 3 jedlám s obsahom histamínu denne).
Upozornenie
Alkohol a niektoré lieky môžu podstatne spomaľovať účinnosť enzýmu DAO. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Stabilita blistra je 3 mesiace po otvorení vrecka.
Príbalový leták Daosin dietická potravina
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

DAOSIN 10 kapsúl (8.91 €) na www.pilulka.sk
DAOSiN 10 tabliet (9.59 €) na www.benulekaren.sk
WALMARK DAOSiN tbl 10 ks (10.79 €) na www.vitalmix.sk
DAOSIN na histamínovú intoleranciu 10 tabliet (9.20 €) na najlekaren.eu

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Počet tabliet 10 ks

Ostatné

  • Kódy predajcov 4011548032060