LEGOSAN NEW NORDIC HAIR VOLUME tbl 1x30 ks

LEGOSAN NEW NORDIC HAIR VOLUME tbl 1x30 ks
LEGOSAN NEW NORDIC HAIR VOLUME tbl 1x30 ks
it

Obsah NEW NORDIC HAIR VOLUME 30tbl Charakteristika NEW NORDIC HAIR VOLUME HAIR VOLUME pomáha udržať prirodzený zdravý rast a objem vlasov. Jedinečná vyvážená kombinácia bioaktívnych rastových faktorov vyživuje, podporuje a aktivuje životné procesy buniek vlasových folikulov. HAIR VOLUME obsahuje mikroživiny a ... čítať viac


Obsah NEW NORDIC HAIR VOLUME
30tbl
Charakteristika NEW NORDIC HAIR VOLUME
HAIR VOLUME pomáha udržať prirodzený zdravý rast a objem vlasov. Jedinečná vyvážená kombinácia bioaktívnych rastových faktorov vyživuje, podporuje a aktivuje životné procesy buniek vlasových folikulov. HAIR VOLUME obsahuje mikroživiny a rastlinné extrakty, vrátane jablkového extraktu, obsahujúceho procyanidín B2. Zinok prispieva k udržaniu zdravých nechtov a pokožky. Obsah biotínu a zinku prispieva k zachovaniu zdravých vlasov a meď pomáha udržiavať prirodzenú pigmentáciu vlasov.
Užívanie NEW NORDIC HAIR VOLUME
Užívajte 1 tabletu denne, zapite vodou. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre tehotné ženy. Dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Nevhodné pre deti do 11 rokov veku. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.
Viac na adcc.sk
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

New Nordic Hair Volume 30 tabliet (18.29 €) na www.drmax.sk
NEW NORDIC HAIR VOLUME tbl 1x30 ks (14.81 €) na www.lekarenvkocke.sk
NEW NORDIC HAIR VOLUME pre zdravé vlasy a nechty 30tbl (19.75 €) na najlekaren.eu

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Počet tabliet 30 ks

Ostatné

  • Kódy predajcov 5021807459513
    X40238