Lifestyles intra

Lifestyles intra
6x
Lifestyles intra
  • Lifestyles intra
  • Lifestyles intra
  • Lifestyles intra
it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Intra je vyvážená zmes 23 druhov liečivých rastlín, bylín, korienkov a kôr stromov pestovaných v ekologicky čistých oblastiach sveta. Účinok výťažkov liečivých rastlín a bylín, ktoré Intra obsahuje, je preverený stáročiami a skúsenosťami mnohých generácií. Liečivé rastliny Intra je prírodný doplnok zdravej výživy, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

  • Výrobca NONAME
  • lieky a vitamíny noname
  • Part number lifes00002
  • Popis v názve Vyvážená zmes 23 druhov liečivých rastlín, bylín, korienkov a kôr stromov pestovaných v ekologicky čistých oblastiach sveta
  • Uvedenie na trh 2020

Veľkosť

  • Objem 0.95 L

Ostatné

  • Kódy predajcov LIFES00002
Intra je vyvážená zmes 23 druhov liečivých rastlín, bylín, korienkov a kôr stromov pestovaných v ekologicky čistých oblastiach sveta. Účinok výťažkov liečivých rastlín a bylín, ktoré Intra obsahuje, je preverený stáročiami a skúsenosťami mnohých generácií. Liečivé rastliny Intra je prírodný doplnok zdravej výživy, ktorý obsahuje celý rad základných živín, chýbajúcich v našej každodennej strave. 
Pôsobenie Intry v ľudskom organizme:
Základnou úlohou zmesy liečivých rastlín Intra je zbaviť organizmus toxických látok, regenerovať ho, dodať mu potrebnú energiu, rovnováhu, posilniť imunitný systém a pôsobiť tak ako prevencia proti civilizačným chorobám.
Pri jej užívaní sa zvýši výkonnosť, zníži únava a obnoví vitalita organizmu.
Pôsobí preventívne proti nádorovým chorobám
Detoxikuje organizmus a zbavuje ho rôznych škodlivín, odporúča sa jej užívanie počas chemoterapie alebo po nej. Môže pomôcť pri celom rade zdravotných problémov: astma, ochorenia dutín, alergie, angína, artritída, reumatizmus, kŕčové žily, hemoroidy, poruchy krvného obehu, problémy močových ciest a obličiek, dna, problémy so stolicou, menštruačné problémy, menopauza, osteoporóza, ekzémy, migréna, depresie, problémy s pečeňou, lupienka, cukrovka.
Posilňuje imunitný systém a rovnováhu organizmu
Znižuje únavu a zvyšuje výkonnosť
Pomáha spriechodniť a čistiť cievny systém
Legislatívne je Intra zaradená do kategórie potravinových doplnkov, preto sa môže užívať bez konzultácie s lekárom. Intru je možné podávať deťom od dvoch rokov, môžu ju užívať tehotné ženy i dojčiace matky. Skúsenosti s užívaním Intry ukazujú, že môže priaznivo pôsobiť i v prípadoch, kedy lieky klasickej medicíny nepomohli. Intra nenahradzuje liečebné postupy klasickej medicíny ale bežnú liečbu efektívne dopĺňa. Intra dodáva organizmu komplex biologicky aktívnych látok, ktoré podporujú a posilňujú jeho imunitný systém. Kombinácia liekov a prírodnej zmesi Intra Pri výskume účinkov liečivých rastlín a klasických syntetických liekov bola medzi prípravkami toho istého liečebného zamerania výrazná súčinnosť. Užívanie preparátu liečivých rastlín Intra súčasne s liekmi klasickej medicíny častokrát vedú k následnému zníženiu dávok liekov. Pri liečbe akútnych a ťažkých chorobných stavov, je vhodné klasickú liečbu kombinovať s užívaním Intry, pretože Intra dodáva organizmu komplex biologicky aktívnych látok, ktoré výrazne podporujú imunitný systém organizmu, čo chemicky vyrobený liek nedokáže.
Odporúčaná denná dávka tekutej Intry je 28 ml (1 odmerka). Dennú dávku si môžete rozdeliť na viac krát. Detská denná dávka je od 2,5 ml, upravená tiež podľa hmotnosti dieťaťa. Intru môžete užívať kedykoľvek v priebehu dňa, najlepšie však ráno nalačno a (alebo) večer pred spaním. Dôležitá je pravidelnosť užívania, zvyknite si preto na určitú dennú dobu, kedy na dávku Intry určite nezabudnete. Nepravidelné užívanie Intry znižuje jej účinky a pozitívny vplyv na organizmus. Maximálnu efektívnosť dosiahnete ak užívate Intru 3 mesiace. 
1 balenie = mesačná dávka
Balenie: 950 ml
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LIFESTYLES INTRA extrakt z 23 bylín 950 ml (44.30 €) na www.zdravieprevsetkych.sk