MERCKLE CANDIBENE crm 1x20 g

MERCKLE CANDIBENE crm 1x20 g
MERCKLE CANDIBENE crm 1x20 g
it

Candibene dermálny krém Obsah Candibene: 20 g krému Charakteristika Candibene: Dermálny krém Candibene® je antimykotikum (liek na liečenie kožných ochorení – mykóz). Klotrimazol je látka účinná proti citlivým pôvodcom hubových ochorení. Vo forme krému je vhodný na miestnu protiplesňovú (antimykotickú) liečbu. ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 4030096460385
    8585034704855
    62865
Candibene dermálny krém
Obsah Candibene:
20 g krému
Charakteristika Candibene:
Dermálny krém Candibene® je antimykotikum (liek na liečenie kožných ochorení – mykóz). Klotrimazol je látka účinná proti citlivým pôvodcom hubových ochorení. Vo forme krému je vhodný na miestnu protiplesňovú (antimykotickú) liečbu.
Candibene® dermálny krém je určený na liečbu hubových ochorení kože (mykóza tinea), ako sú napr. pityriasis versicolor, dermatofytózy, kandidózy, kandidózy vonkajších pohlavných orgánov (balanitídy a vulvitídy), keratomykózy (plesňové ochorenie rohovky), medziprstové mykózy (interdigitálne mykózy), hubovité ochorenia nechtového lôžka (paronychie) a erytrazma (kožné ochorenie prejavujúce sa ostro ohraničenými hnedavo červenými škvrnami so zriaseným šupinatým povrchom, lokalizovanými hlavne na vnútorných plochách stehien) .
Zloženie Candibene:
Liečivo je klotrimazol, 10 mg v 1 g dermálneho krému. Ďalšie zložky sú: sorbitánstearát, polysorbát 60, cetyl palminát, cetylalkohol a stearylalkohol, oktyldodekanol, benzylalkohol, čistená voda.
Použitie Candibene:
Pokiaľ lekár neurčí inak, krém sa najčastejšie nanáša 2 - 3 x denne v tenkej vrstve na postihnuté miesta. Pred použitím je potrebné postihnuté miesta umyť a vysušiť.
Dĺžka užívania:
Zvyčajná dĺžka liečby je 2 - 4 týždne, pityriasis versicolor sa zvyčajne vylieči po 1– 3-týždňovej aplikácii, pri zápaloch v genitálnej oblasti 1 – 2 týždne.
Aby sa dosiahlo úplné vyliečenie, nemá sa prestať s podávaním lieku hneď po vymiznutí príznakov ochorenia.
Pri mykóze kože nôh (chodidla) treba pokračovať v liečbe dva týždne po vymiznutí príznakov, aby sa predišlo recidíve (návratu ochorenia).
Ak príznaky pretrvávajú, konzultujte ďalší postup s lekárom.
Bez súhlasu lekára nepoužívajte u detí do 2 rokov.
Ak si nie ste niečím istý, overte si to u svojho lekára alebo lekárnika
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Candibene crm.der.1 x 20 g (5.89 €) na www.drmax.sk
Candibene, dermálny krém 20g (5.80 €) na www.magister.sk
Candibene crm.der.1x20g (2.95 €) na www.gigalekaren.sk
CANDIBENE crm.der.1 x 20 g (4.73 €) na www.pilulka.sk
CANDIBENE crm (tuba Al) 1x20 g (5.38 €) na www.lekarenvkocke.sk