WEBBER NATURALS MAGNESIUM BISGLYCINATE 200 MG 60 kapsúl

WEBBER NATURALS MAGNESIUM BISGLYCINATE 200 MG 60 kapsúl
2x
WEBBER NATURALS MAGNESIUM BISGLYCINATE 200 MG 60 kapsúl
  • WEBBER NATURALS MAGNESIUM BISGLYCINATE 200 MG 60 kapsúl
  • WEBBER NATURALS MAGNESIUM BISGLYCINATE 200 MG 60 kapsúl
it it

Magnézium bisglycinát obsahuje jednu z najľahšie vstrebateľných foriem horčíka – esenciálneho minerálu potrebného pre viac ako 300 enzymatických reakcií v tele. Je potrebný pre tvorbu zdravých kostí a zubov, správnu funkciu svalov vrátane tvorby srdca, nervov a tkanív a metabolizmu sacharidov, bielkovín a ... čítať viac


Magnézium bisglycinát obsahuje jednu z najľahšie vstrebateľných foriem horčíka – esenciálneho minerálu potrebného pre viac ako 300 enzymatických reakcií v tele. Je potrebný pre tvorbu zdravých kostí a zubov, správnu funkciu svalov vrátane tvorby srdca, nervov a tkanív a metabolizmu sacharidov, bielkovín a tukov.Magnézium bisglycinát je horčík viazaný na dve molekuly glycínu. Nevyžaduje vstrebanie žalúdočnej kyslosti, čo znamená, že aj jedinci so zlým trávením alebo problémami s absorpciou môžu zažiť nutričné ​​výhody. Je šetrný aj k žalúdku a nespôsobuje hnačky.
Pre zdravé kosti a zuby
Odhaduje sa, že 30 % dospelých má nedostatok horčíka. Tento životne dôležitý minerál sa podieľa na viac ako 600 enzymatických reakciách v tele, vrátane energetického metabolizmu, svalovej funkcie a udržiavania zdravých kostí a zubov. Splniť svoje denné požiadavky len jedlom môže byť náročné, takže začlenenie vysokokvalitného doplnku do vášho denného režimu je skvelou voľbou.
Účinky
horčík pomáha udržiavať správnu funkciu svalov, vrátane srdcového svalu
pomáha udržiavať schopnosť tela metabolizovať živiny
pomáha pri tvorbe tkaniva a pri vývoji a udržiavaní kostí a zubov
faktor pri udržiavaní dobrého zdravia
Zloženie: horčík (bisglycinát) 200 mg
Ostatné zložky: vegetariánska kapsula (uhľohydrátová guma, čistená voda), mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant), oxid kremičitý.
Bez umelých farbív, konzervačných látok alebo sladidiel; žiadne mliečne výrobky, škrob, cukor, pšenica, lepok, droždie, sója, kukurica, vajcia, ryby, mäkkýše, živočíšne produkty, soľ, orechy alebo GMO. Vhodné pre vegetariánov/vegánov.
Dávkovanie: 1 kapsula denne alebo podľa pokynov lekára.
Upozornenie: uchovávajte mimo dosahu detí.
Balenie: 60 vegánskych kapsúl
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

WEBBER NATURALS MAGNESIUM BISGLYCINATE 200 MG 60 kapsúl (11.50 €) na www.magister.sk
WEBBER NATURALS magnesium bisglycinate 200 mg 60 kapsúl (10.80 €) na www.zdravieprevsetkych.sk

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Počet tabliet 60 ks

Ostatné

  • Kódy predajcov 3255
    062527303255