Mobil HUAWEI P30 Pro 256 GB White

HUAWEI P30 Pro 256 GB White
16x
Mobil HUAWEI P30 Pro 256 GB White
 • Mobil HUAWEI P30 Pro 256 GB White
 • Mobil HUAWEI P30 Pro 256 GB White
 • Mobil HUAWEI P30 Pro 256 GB White
 • Mobil HUAWEI P30 Pro 256 GB White
 • Mobil HUAWEI P30 Pro 256 GB White
it it it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Využite funkciu Zoom in a objavte tajomstvá nočnej oblohy, pozorujte orla vznášajúceho sa nad stromami alebo preskúmajte jemné detaily krištáľu. Zachyťte to najzaujímavejšie a vytvorte si svoju víziu budúcnosti. HUAWEI P30 Pro predstavuje vrchol mobilného fotografovania. Radosť z farieb HUAWEI P30 Pro bol ... čítať viac

8 variant

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty HUAWEI P30 Pro
1, HUAWEI P30 Pro misty lavender 128 GB, 51094RAL-509511 zobraziť
2, HUAWEI P30 Pro 128 GB Red zobraziť
3, HUAWEI P30 Pro 256 GB Black zobraziť
4, HUAWEI P30 Pro 128 GB White zobraziť
5, HUAWEI P30 Pro 128 GB Blue zobraziť
6, HUAWEI P30 Pro 128 GB Black zobraziť
7, HUAWEI P30 Pro 256 GB White zobraziť
8, HUAWEI P30 Pro 256 GB Blue zobraziť

Všeobecné parametre

Funkcie

Procesor

 • Počet jadier procesoru 8
 • Pracovná frekvencia procesora 2.6 GHz

Pamäte

 • Užívateľská pamäť 256 GB
 • Operačná pamäť 8 GB
 • Slot pre pamäťovú kartu Micro SD
 • Maximálna veľkosť pamäťovej karty 256 GB
 • Typ SIM karty nano sim

Display

 • Typ dotykovej obrazovky Kapacitné
 • Hustota pixelov 398 ppi
 • Uhlopriečka 6.5 "
 • Dotyková technológia Dotykové
 • Rozlíšenie displeja v pixeloch 2340x1080
 • ok
  Dotykový displej

Multimédiá

 • ok
  MMS
 • Režimy nahrávania videa 1080p, 2160p
 • ok
  Prehrávanie MP3
 • nie
  Rádio

Rozhrania

Dizajn

Fotoaparát

 • Rozlíšenie snímača 40 Mpx
 • Typ blesku LED
 • ok
  Automatické ostrenie

Dáta

 • ok
  GPRS
 • ok
  EDGE
 • ok
  UMTS
 • ok
  LTE
 • ok
  HSCSD
 • ok
  3G

Batéria, výdrž

 • Maximálna doba hovoru 1100 min.
 • Maximálna pohotovostná doba 606 hod.
 • Kapacita batérie 4200 mAh
 • Typ batérie Li-Ion

Ostatné

 • nie
  Plus
 • Kód medzinárodnej ochrany IP IP68
 • Hmotnosť 192 g
 • Kódy predajcov 6901443284658
  51093NFU
  SP-P30P256DSCOM

Využite funkciu Zoom in a objavte tajomstvá nočnej oblohy, pozorujte orla vznášajúceho sa nad stromami alebo preskúmajte jemné detaily krištáľu.
Zachyťte to najzaujímavejšie a vytvorte si svoju víziu budúcnosti. HUAWEI P30 Pro predstavuje vrchol mobilného fotografovania.

Radosť z farieb

HUAWEI P30 Pro bol inšpirovaný zázračnou oblohou a odráža ohromujúcu farbu svetla a priestoru. Zažite krásu ružovkastého svitania, zamračenej oblohy na poludnie, tajomnej polárnej žiary a noci.

Priekopník fotografie

Zanechajte dojem. Štvoritý fotoaparát Leica prispôsobí vašu fotografiu tak, aby ste videli svet v jeho celistvosti. Tento bezkonkurenčný super kamerový systém zahŕňa objektív SuperZoom, 40 MP fotoaparát Super Sensing Camera, 20 MP ultra širokouhlý objektív a HUAWEI fotoaparát s technológiou TOF, vďaka čomu si uchováte spomienky na všetky vzácne okamihy.

Bližšie k tomu, čo milujete

Nový teleobjektív s periskopom ponúka v kompaktnom tele viac funkcií optického priblíženia bez straty kvality obrazu. Okrem sýtosti farieb, ktorú zabezpečuje 40 MP hlavný fotoaparát a stability AIS a OIS, objektív SuperZoom ponúka 10x hybridný zoom1 vďaka čomu zhotovíte nevídané snímky s veľkým rozlíšením a bohatými detailmi. Okrem toho dokáže priblížiť mesiac priamo pred vašimi očami až s 50x zoomom.

Rozjasnite každý okamih

Princíp snímania farebného obrazu zmenila spoločnosť HUAWEI z RGB na RYB pre viac svetla na všetkých vašich záberoch. Spolupráca medzi senzorom HUAWEI SuperSpectrum, ISP Kirin 980 a samostatne vyvinutým algoritmom prispieva k 40 % zvýšeniu osvetlenia2, čo vám zabezpečí jasné uchovanie vašich spomienok vo dne i v noci.

Zhliadnite to, čo je v tme neviditeľné

Zažite krásu ukrytú v temnej noci s ISO 409,600 modelu HUAWEI P30 Pro. Aj v mimoriadne tmavých podmienkach môžete zachytiť nádherné okamihy, napríklad romantickú večeru pri sviečkach alebo svätojánske mušky tancujúce v kríkoch.

Krása v každej vrstve

Vďaka HUAWEI režimu dlhej expozície AIS a fotoaparátu s technológiou TOF, ktorý presne meria hĺbku objektov, bude váš portrét jasný a dokonale ostrý. Potom dôjde k postupnému rozostreniu pozadia rôznymi krémovými efektmi, aby vzniklo „bokeh“ na profesionálnej úrovni.

Zaostrené na vás

Umelá inteligencia HDR+ analyzuje tisíce fotografií s protisvetlom a slabým osvetlením, vďaka čomu upraví nastavenie fotoaparátu a celkový vzhľad snímok tak, aby na nich vynikli tie najvydarenejšie detaily. Svetlo a farby sú vyvážené v rôznych vrstvách, aby bolo zaostrené na vašu tvár.

Premeňte vodu na umenie

HUAWEI režim dlhej expozície AIS je dokonalým partnerom pre cestovanie, aby ste mohli zachytiť to najlepšie z toho, čo príroda ponúka. Premeňte rušné rieky alebo upokojujúce vlny oceánu na osobné umelecké dielo.

Nová perspektíva

Širokouhlý objektív zachytí očarujúcu krásu rozľahlosti mora, vznešenosti oblohy a svojráznosti mestskej džungle. Objavte čaro prírodných záberov zo širšej perspektívy.

Veľkolepý makrosvet

Svet vám leží na dlani, objavujte ho z 2.5 cm vzdialenosti. Objavte najmenšie detaily v živote so skutočným makro objektívom. Nechajte sa prekvapiť úžasnou štruktúrou a mechanizmom hodiniek alebo trblietavými kvapkami vody na lupeňoch kvetov.

Zažiarte naplno

32 MP predný fotoaparát modelu HUAWEI P30 Pro vás inteligentne rozpozná a vytvoríte si dokonalú selfie pomocou nastavenia presného jasu a ostrosti tváre. Vaše fotky selfie budú vynikať ohromujúcimi detailmi, dokonca aj v protisvetle alebo počas nočnej párty.

Spomienky z letných nocí

Zabávajte sa až do noci vďaka videozáznamu, ktorý možno vytvoriť aj pri slabom osvetlení. HUAWEI P30 Pro využíva senzor SuperSpectrum pre svetlejšie zachytenie nočných záberov, napríklad pár tancujúci pri táborovom ohni, deti bežiace po pláži alebo meteor letiaci hviezdnou oblohou. Vďaka telefónu ožijú vaše nočné spomienky.

Zažite radosť

Buďte svedkom vzrušujúceho príbehu aj z diaľky. Na koncerte zaznamenáte jasnú interpretáciu piesne speváka, a to bez ohľadu na to, ako ďaleko ste od pódia. Alebo na turistike uvidíte voľne žijúcich živočíchov, ako sa hrajú na druhej strane lesa.

V pohybe

Nahrávajte rodinné videá počas hry s deťmi. Profesionálny duálny OIS a AIS modelu HUAWEI P30 Pro je zárukou jednoliateho a stabilného ručne natáčaného videa.

Spoznajte obe strany príbehu

Dva zadné fotoaparáty pracujúce súčasne vám prinesú celkový pohľad na hru a priblížia vám vzrušujúce akcie hráčov. Vychutnajte si okamih z rôznych perspektív s HUAWEI Dual-View Video.

Editor videa s podporou umelej inteligencie One Touch

Vylepšené funkcie a efekty editoru videa s podporou umelej inteligencie sú predinštalované v HUAWEI P30 Pro pre jednoduchú úpravu snímky. Jednoduchým dotykom si vytvoríte vlastné kinematografické veľdielo. Konkrétne videá sa automaticky upravujú pomocou nastavenia dramatických filtrov, rôznej rýchlosti a jedinečnej hudby v pozadí. Ak chcete nezabudnuteľný zážitok pomenovať, môžete tiež pridať text.

Veľkolepá elegancia

Absolútna elegancia v 3D zakrivenom tvrdenom skle je dôkazom toho, že HUAWEI P30 Pro je umeleckým dielom. 6.47’’ OLED displej prináša úžasné farby a väčšiu plochu zobrazenia.

Inteligentný dotyk, absolútny komfort

Držte HUAWEI P30 Pro pohodlne v jednej ruke, zatiaľ čo pokročilý senzor odtlačkov prstov zabudovaný do displeja automaticky odblokuje obrazovku.

Zvuk novej technológie

Namiesto tradičného predného reproduktora HUAWEI P30 Pro využíva technológiu HUAWEI Acoustic Display Technology, ktorá zabezpečuje väčší displej a väčšiu audio plochu. Elektromagnetická levitácia zvuku prenesie zvuk z vibrácií na displeji do ucha.

V ústrety dobrodružstvu

Pre dobrodruhov je HUAWEI P30 Pro chránený IP688 s odolnosťou voči vode a prachu. Nehrozí poškodenie v prípade náhleho postriekania alebo ponorenia do kvapaliny.

Preneste sa do budúcnosti

Kirin 980 je prvým 7nm mobilným čipsetom so silnejším výkonom a nižšou spotrebou. Tento inovatívny čipset, až 8 GB RAM pamäť a 256 GB úložný priestor zabezpečujú mimoriadne silný výkon modelu HUAWEI P30 Pro.

Ultra dlhá výdrž batérie, väčší zážitok

Stihnite toho každý deň viac vďaka dlhej výdrži 4200 mAh batérie s inteligentnou technológiou úspory energie.

Nabitie za pár minút

Otravné nabíjanie je už minulosťou. Nabite svoj telefón na 70 % za 30minút skôr, než odídete z domu alebo počas prestávky na kávu.

Položte a nabíjajte

Položte svoj HUAWEI P30 Pro na TÜV bezpečnostnú 15 W bezdrôtovú rýchlonabíjačku a nerobte si starosti s káblami či napojením. Keď ste na odchode, jednoducho telefón len zdvihnite.

Zdieľanie sa počíta

HUAWEI P30 Pro disponuje funkciou Reverse Charge na dobitie slúchadiel, zubnej kefky alebo vybíjajúceho sa mobilného telefónu vášho priateľa. Nabíjanie = zdieľanie.

Meranie cez rozšírenú realitu (AR)

Dokončite svoje DIY projekty pomocou výkonných nástrojov rozšírenej reality, ktoré ponúka HUAWEI P30 Pro. HUAWEI fotoaparát s technológiou TOF dokáže presne a okamžite zmerať dĺžku, šírku a hĺbku. Vďaka technológii rozpoznávania tváre je teraz meranie výšky osoby veľmi jednoduché, stačí osobu oskenovať od špičiek prstov na nohách k hlave.

Hra v pohybe

Projektujte HUAWEI P30 Pro na väčšiu obrazovku a tvár nasmerujte k zadnému fotoaparátu s technológiou TOF, začne detekovať váš pohyb. Okamžite si môžete vychutnať hru Fancy Skiing alebo Fancy Dart.

Využite funkciu OneHop

Jednoduchým ťuknutím môžete poslať z telefónu na MateBook obrázky, videá a dokumenty v priebehu niekoľkých sekúnd. Jednoduchým potrasením telefónu a dotykom začnete nahrávať 60s video obrazovky MateBooku, ktoré sa uloží do telefónu. Môžete tiež jednoducho kopírovať a vkladať texty medzi zariadeniami, ako keby fungovali ako jedno zariadenie.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

HUAWEI P30 Pro Dual SIM Breathing Crystal 51093NFU (727.00 €) na www.tpd.sk
HUAWEI P30 PRO 6.47 8 GB/256 GB DUAL SIM BREATHING CRYSTAL (719.00 €) na www.andreashop.sk
HUAWEI P30 PRO 6.47 8 GB/256 GB DUAL SIM BREATHING CRYSTAL (719.00 €) na www.andreashop-sala.sk
HUAWEI P30 Pro 256 GB gradientná biela (SP-P30P256DSCOM) (778.90 €) na www.alza.sk
99%

2 recenzie produktu

100% pomer ceny a kvality
40% kvalita návodu
100% dizajn,vzhľad
100% kvalita fotografie
100% množstvo funkcií
100% výdrž batérie
100% jednoduchosť ovládania
100% čitateľnosť displeja
100% kvalita videa
recenzia
Peter 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Tento mobil som sa rozhodol kúpiť na základe mojich kladných skúseností s predchádzajúcim modelom Huawei P20 Pro. P30 Pro sa mi páči po všetkých stránkach,ale hlavne fotoaparát je super ! pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

recenzia
TONNOxxl 30.11.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Top smartfón na trhu! Fotky, video, zoom, rýchlosť zariadenia, dizajn, prehľadnosť, kvalita, prevedenie, pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa
negativa
Chýba oznamovacia led dióda upozornení kvalita návodu

Za tu cenu topka na trhu !

recenzia
mano 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Vysoký výkon, množstvo prídatnýh funkcií pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa
negativa
Používam ho len krátko, takže nateraz neviem nič negatívne uviesť

Spoľahlivý, vysoko výkonný

recenzia
Nandy 26.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Zatial spokojny so vsetkym pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa
negativa
Priliz klzky, je nutny obal

Stoji za tu cenu

recenzia
jc 22.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
produkt zodpovedal ocakavaniam, velka spokojnost pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

velka spokojnost

recenzia
Dušan Frniak 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Produkt splnil moje očakávania vo všetkých smeroch pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa
negativa
Nič kvalita návodu

Špičkový

recenzia
Tomáš 16.08.2019

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
Referencie, wideo na webw dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja
negativa
Mohol by byť mensi pomer ceny a kvality

Ok

recenzia
Nadia 31.07.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

perfektný mobil, more funkcií, skvelé fotenie

recenzia
Hennie 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Fotoaparát pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa
negativa
Zatiaľ nič

Spokojnosť

recenzia
Marek 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
výbava a vzhľad pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

Skvelý

recenzia
Rastislav 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Super pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa
negativa
Nic

recenzia
František 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

super

recenzia
Kristína 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

recenzia
Janka 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa