Monitor SAMSUNG lc27rg50fquxen


Zakrivenie do 240 Hz Technológia 240Hz RapidCurve™ prináša bleskovo rýchlu 240Hz obnovovaciu frekvenciu, ktorá 1500R zakrivenému Samsung monitoru umožňuje pohlcujúce hranie s plynulými a ultrajemnými scénami. Plynulý, rýchly, 240Hz Pokorte každého nepriateľa aj v skutočne rýchlej a ostrej akcii. Dynamická 240Hz ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

 • ok
  Vypínač On/Off
 • ok
  LED podsvietenie
 • nie
  3D
 • nie
  TV tuner
 • nie
  Integovaná kamera
 • nie
  Vstavané reproduktory

Vlastnosti

 • Zvislý pozorovací uhol 178 °
 • Vodorovný pozorovací uhol 178 °

Display

Rozhrania

Dizajn

Vyhotovenie

 • nie
  Pivot

Ostatné

 • nie
  Diaľkový ovládač
 • Kódy predajcov LC27RG50FQRXEN
  8806092014794
  MONSA1GAM0002
  LC27RG50FQUXDU
  8806090501678

Zakrivenie do 240 Hz
Technológia 240Hz RapidCurve™ prináša bleskovo rýchlu 240Hz obnovovaciu frekvenciu, ktorá 1500R zakrivenému Samsung monitoru umožňuje pohlcujúce hranie s plynulými a ultrajemnými scénami.
Plynulý, rýchly, 240Hz
Pokorte každého nepriateľa aj v skutočne rýchlej a ostrej akcii. Dynamická 240Hz obnovovacia frekvencia eliminuje lagy, takže môžete reagovať v reálnom čase. Rýchlejšie, plynulejšie a presnejšie pohyby myšou vám umožnia zbaviť sa svojich súperov bez zaváhania.
Ponorte sa do každej krivky
Zakrivené monitory víťazia. Nechajte sa naplno vtiahnuť do každej hry s hlbokým uhlom prehnutia 1500R zakrivenej obrazovky. Víťazte viac než kedykoľvek predtým vďaka ostrému obrazu, ktorý zvýši vašu koncentráciu.
Stvorený pre vaše oči
Technológia zakrivenej obrazovky od spoločnosti Samsung je navrhnutá na mieru ľudskému zornému poľu. Uvidíte celú plochu obrazovky až k jej samotným okrajom bez zbytočných pohybov hlavou. Aj počas dlhého hrania sa vaše oči len tak neunavia.
Pripravený na G-Sync
Už žiadne sekanie počas hry. Kompatibilita s G-Sync synchronizuje vašu grafickú kartu a monitor, čím eliminuje trhané scény, sekanie a lagovanie obrazu pre výnimočne plynulé hranie a rýchlu akciu. Každú hernú scénu si vychutnáte v komplexnej stabilite a bez sekania vďaka dynamickej adaptabilite obnovovacej frekvencie displeja.
Fullscreen dizajn
Displej, ktorý nepozná limity. Z troch strán bezrámový dizajn monitora vám odhalí viac priestoru na obrazovke pre prakticky ničím nerušené používanie dvoch monitorov. Hravé prvky monitoru ako robustný Y-stojan, herný štýl menu nastavení a zaoblený dizajn exteriéru monitoru dodajú vášmu hernému prostrediu nádych dokonalosti.
Zbadáte všetko i v temnote
Nikde sa pred vami neschovajú. Pôsobivý kontrastný pomer 3 000 : 1 vám umožní lepšie vidieť nebezpečné objekty alebo nepriateľov. Čierna je hlbšia a biela jasnejšia s viacerými úrovňami odtieňov prechodu medzi farbami. Vašich nepriateľov si všimnete skôr, než bude neskoro, aj keď sa budú schovávať v tieni.
Čistý obraz z každého uhla
Teraz je každé miesto na sedenie tým najlepším. Široký vertikálny a horizontálny pozorovací uhol 178° zaisťuje konzistentnú kvalitu obrazu, nech ho už sledujete odkiaľkoľvek. Či už sedíte, stojíte alebo ležíte kdekoľvek v miestnosti, vaše hry a filmy uvidíte tak, akoby ste boli priamo pred obrazovkou.
Exkluzívne pre hráčov
Získajte ideálne nastavenie pre vašu hru. Režim Picture optimálne nastaví gamma úrovne čiernej, kontrast, ostrosť a farby pre akýkoľvek herný žáner. Režim Low Input Lag minimalizuje odozvu medzi vstupnými zariadeniami a displejom. Funkcia Virtual Aim Point vycentruje váš cieľ na obrazovke pre presnejšie útoky na nepriateľov.
Svieži zrak pripravený na víťazstvo
Hrajte ešte dlhšie! Režim šetrný k očiam minimalizuje žiarenie modrého svetla na takú dobu, aby bol váš zrak chránený a v pohode i počas dlhých herných časových úsekov. Technológia Flicker Free neustále odstraňuje únavné a nepríjemné blikanie obrazovky, takže sa môžete bez zbytočného rozptyľovania a námahy očí sústrediť tak dlho, ako to vaša hra bude vyžadovať.
-Obnovovacia frekvencia 240Hz
-1500R Zakrivená obrazovka pre maximálny herný zážitok
-Kompatibilný s G-Sync


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SAMSUNG LC27RG50FQR (251.97 €) na www.mader.sk
SAMSUNG C27RG50 (221.48 €) na www.prva.sk
SAMSUNG C27RG50 (259.00 €) na www.hej.sk
SAMSUNG C27RG50, 27", zakrivený LC27RG50FQRXEN (217.00 €) na datacomp.sk
SAMSUNG C27RG50 27"/ Prohnutý/ 1920x1080/ VA/ 4ms/ 300 cd/m2/ 2x HDMI/ DP/ Černý (235.83 €) na www.galaxymarket.eu