PROSPERPLAST Sud na dažďovú vodu AQUA TOWER svetlo šedý 450l

PROSPERPLAST Sud na dažďovú vodu AQUA TOWER svetlo šedý 450l
PROSPERPLAST Sud na dažďovú vodu AQUA TOWER svetlo šedý 450l
it

Úspora vodných zdrojov a finančných prostriedkov - Moderný vzhľad vhodný do každej záhrady - Kapacita 450 litrov pre bežné potreby - Možnosť napojenia na odkvapový systém


Nadzemná nádrž Waterform Aqua Tower s objemom 450 litrov je ideálnym riešením pre zber a akumuláciu dažďovej vody, vďaka čomu predstavuje neoceniteľného pomocníka pre všetkých ekologicky aj ekonomicky zmýšľajúcich pestovateľov, záhradníkov a chatárov. Tento praktický sud ušetrí nemalé množstvo času, práce a finančných prostriedkov tým, že poskytuje alternatívny zdroj vody pre rozmanité použitie ako je zalievanie záhonov, pranie alebo čistenie náradia a vozidiel.

Moderným a futuristickým vzhľadom v univerzálnej svetlo šedej farbe sa nádrž dokonale hodí do každého typu záhrady a harmonicky splynie s okolitou architektúrou. Súčasťou dizajnu nádrže sú špeciálne kontrolné otvory vrátane postranných dierok, ktoré slúžia na jednoduché napojenie na odkvapový systém. Nádrž tiež ponúka dve závitové otvory pre pripojenie kohútika alebo rýchlospojky, čím umožňuje pohodlný výber vody.

Nádrž môže byť ešte viac prispôsobená konkrétnym potrebám vďaka možnosti doobjednávky širokej škály príslušenstva z ponuky značky Waterform. Nádrž Waterform Aqua Tower je vyrobená z vysokokvalitného plastu a ponúka rozumný pomer medzi veľkosťou (77,5 x 115 x 57,3 cm) a kapacitou (450 l), čo ju robí ideálnou pre množstvo domácich či záhradných aplikácií.

Prednosti produktu:

 • Efektívne využívanie dažďovej vody, čo vedie k úspore vodných zdrojov a finančných prostriedkov
 • Moderný vzhľad, ktorý doplní akúkoľvek záhradu bez ohľadu na štýl
 • Objem 450 litrov ponúka dostatočnú kapacitu pre väčšinu bežných potrieb
 • Odkvapový systém s 4 diery umožňuje napojenie priamo do zvodu odkvapu
 • 2 závitové otvory pre jednoduché pripojenie kohútika alebo rýchlospojky
 • Možnosť rozšírenia funkcionalít s pomocou dodatočného príslušenstva
 • Kontrolný otvor s krytom pre ľahšiu údržbu a kontrolu stavu vody
 • Vyrobená z odolného plastu s čistou hmotnosťou 16 kg
 • Rozmery, ktoré sú vhodné pre umiestnenie v rôznych exteriéroch

Tento produkt je skutočnou investíciou do ekologického a ekonomického záhradkárstva a ponúka dlhodobé výhody a flexibilitu využitia dažďovej vody na rôzne účely.

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 5905197378565
  IDTC450-429U
  PRPL8474
  450095
  611187-XG
  8586025545440