D-LINK 10GBase-SR SFP plus Transceiver, 80/300m DEM-431XT

D-LINK 10GBase-SR SFP plus Transceiver, 80/300m DEM-431XT
3x
D-LINK 10GBase-SR SFP plus Transceiver, 80/300m DEM-431XT
  • D-LINK 10GBase-SR SFP plus Transceiver, 80/300m DEM-431XT
  • D-LINK 10GBase-SR SFP plus Transceiver, 80/300m DEM-431XT
  • D-LINK 10GBase-SR SFP plus Transceiver, 80/300m DEM-431XT
it it it

D-Link (DEM-431XT) D-Link DEM-431XT modul transcieveru Optické vlákno 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov DEM-431XT
    790069353130
    000512027151
D-Link (DEM-431XT) D-Link DEM-431XT modul transcieveru Optické vlákno 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

D-LINK 10GBase-SR SFP+ Transceiver (289.72 €) na www.mercateo.sk
D-LINK (DEM-431XT) DEM-431XT modul transcieveru Optické vlákno 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm (371.38 €) na www.senetic.sk