Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie optické prvky tp-link ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Tp-link a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Filtre:
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1
2012

TP-Link MC110CS 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable Hlavní znaky: Vyhovuje standardům 802.3u ...

od 25.03
ponúka 12 obchodov Kde kúpiť
top 2
2020

Obojsmerný SPF modul WDM s podporou štandardu 1000Base-BX pre prenos cez jedno vlákno optického vedenia, technológiu WDM, vlnová dĺžka TX:1310nm/RX:1550nm, pre kábel 9/125 um Single-mode Fiber, ...

od 9.88
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť
top 3
-23%
top 4