Parfém DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense Pour Homme EDP 100 ml

DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense Pour Homme EDP 100 ml
5x
Parfém DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense Pour Homme EDP 100 ml
 • Parfém DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense Pour Homme EDP 100 ml
 • Parfém DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense Pour Homme EDP 100 ml
it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Kozmetika Dolce & Gabbana – vo svete módy existuje niekoľko značiek, ktoré poznajú dokonca aj tí, ktorí sa o módu príliš nezaujímajú. Patrí k nim aj Dolce & Gabbana, známa talianska značka, ktorá okrem oblečenia, kabeliek, topánok alebo slnečných okuliarov nemohla vynechať ani jeden z najdôležitejších doplnkov, teda ... čítať viac

5 variant

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense Pour Homme Parfémovaná Voda
1, DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense Pour Homme, 100 ml, parfumovaná voda - Tester zobraziť
2, DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense Pour Homme 200 ml EDP zobraziť
3, DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense Pour Homme EDP 100 ml zobraziť
4, DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense Pour Homme parfumovaná voda 50 ml zobraziť
5, DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense Pour Homme, 1,5 ml, parfumovaná voda zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Vyhotovenie

 • nie
  Tester
 • nie
  Vzorka vône

Ostatné

 • Kódy predajcov 3423473032878
  730870273593

Kozmetika Dolce & Gabbana – vo svete módy existuje niekoľko značiek, ktoré poznajú dokonca aj tí, ktorí sa o módu príliš nezaujímajú. Patrí k nim aj Dolce & Gabbana, známa talianska značka, ktorá okrem oblečenia, kabeliek, topánok alebo slnečných okuliarov nemohla vynechať ani jeden z najdôležitejších doplnkov, teda vône. Parfémy Dolce & Gabbana sa za nič neschovávajú. Neboja sa byť mierne výstredné a v centre pozornosti. Môžu vás očariť na prvý nádych alebo o vašu priazeň zabojovať, ale nikdy nebudú pôsobiť mdlo alebo ľahostajne. Skrýva sa v nich talianska povaha – otvorená, vášnivá, sebavedomá a tiež trochu tajomná.

Talentovaní dizajnéri Domenico Dolce a Stefano Gabbana vytvorili obchodnú značku zo svojich priezvisk a priniesli na trh jednu z najosobitejších módnych línií s jedinečným štýlom a neodolateľným švihom. Dolce & Gabbana predstavuje autentický a nekonvenčný luxus. Silná identita nadobúdala na sile a vycibrenosti celé desaťročia, už od svojho vzniku v roku 1985. Nevšedná kreativita zakladateľov sa preniesla do výrazu a celej stratégie značky a pomohla vybudovať dnešnú pevnú pozíciu. Značka Dolce & Gabbana pôsobí v 40 krajinách sveta a je zastúpená v stovkách obchodov s módou a luxusnými doplnkami po celom svete. Sídlo nájdete v Miláne, pobočky v New Yorku, Tokiu a Hongkongu. Nositeľmi značky sa stávajú najväčšie celebrity svetového šoubiznisu a tiež športové hviezdy – od Angeliny Jolie až po Lionela Messiho.

Parfémy Dolce & Gabbana sú koncipované podobne ako výroba odevov a doplnkov. Všetko je založené na klasickom štýle s nádychom tých najaktuálnejších trendov. Ponuka parfémov D & G v dámskom i pánskom vyhotovení je neobyčajne široká, zastúpená desiatkami prepracovaných vôní a výber je tak nastavený na uspokojenie všetkých používateľov. Ku klasike patrí vôňa Dolce & Gabbana Light Blue, ktorá je stelesnením radosti zo života, iskrivého stredomorského štýlu. Akoby sa snažila zachytiť zmyselnosť plného letného dňa v kvapke kvetinovo-ovocnej vône. Protikladom môže byť Dolce & Gabbana The One Desire evokujúca tajomný svet svetla a tieňov, pokušenia a zvádzania. Intímna, osobné sféra, v ktorej každá žena rozhoduje, komu venuje pozornosť a sama určuje hranicu medzi inštinktom a túžbou.

A to isté platí aj pre mužov. Ten, kto si zamiluje pánske vône Dolce & Gabbana, bude priamočiarym, trochu pôžitkárskym a nepochybne úspešným mužom. Či už kráča za svojím úspechom v obnosených džínsoch a tričku, alebo v perfektne padnúcom obleku. Taký muž sa neriadi vždy pravidlami, občas ich totiž sám vytvára.

Parfémy Dolce & Gabbana budú nachádzať svojich fanúšikov medzi sebavedomými ženami a mužmi, ktorí poznajú svoju cenu, vedia si užívať život a šíria pozitívnu energiu. Vyskúšajte jedinečné kúzlo zvané Dolce & Gabbana a sami uvidíte, aké nové obzory pred vami otvorí.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense Pour Homme parfumovaná voda pre mužov 100 ml (56.86 €) na www.parfumerka.eu
DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense 100 ml parfumovaná voda pre mužov (56.29 €) na www.parfemy-elnino.sk
DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense Pour Homme Parfémovaná voda, 100 ml, pánske (60.14 €) na www.koku.sk
DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense parfémovaná voda 100 ml pro muže (54.02 €) na www.kosmetika-zdravi.cz
DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense parfémovaná voda 100 ml pro muže (54.18 €) na www.europarfemy.cz
recenzia
ZZ 04.10.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
vôňa, cena pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, vôňa, výdrž vône, flakón
negativa
---

super

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)