Trussardi My Scent

TRUSSARDI My Scent - toaletná voda 30 ml pre ženy
TRUSSARDI My Scent - toaletná voda 30 ml pre ženy
it

Očarujúca kytica zmyselných kvetín. Osviežujúce ovocné tóny. Zmyselný a elegantný charakter. Trvanlivá vôňa po celý deň.

4 varianty

Trussardi My Scent - Toaletná voda 30 ml pre ženy Vychutnajte si dokonalý zážitok z vône s novou vôňou Trussardi My Scent. Táto očarujúca, svetlá a elegantná kytica zmyselných kvetín vytvorená Nathalie Gracia-Cetto vás pohltí svojím nezameniteľným charizmom. Výhody: Otvára sa jarnými kvetmi a ovocnými tónmi Nashi hrušky, čím dodáva vôni osviežujúcu a príjemnú atmosféru. Srdce vône tvorí jemný orgován a romantická ruža, čím sa vytvára dokonalá harmónia a príťažlivosť. Základ vône je zostavený z Heliotropu, kašmíru a seronolide molekuly, ktorá pridáva biele pižmo s ovocnými tónmi, čo dodáva vôni zmyselný a zároveň elegantný charakter. Trvanlivá formulácia vône zaručuje, že ju budete cítiť po celý deň, bez potreby častého opätovného nanášania. Nechajte sa zlákať magickou a sofistikovanou vôňou Trussardi My Scent. Objavte svoju vlastnú jedinečnú príťažlivosť s touto nezabudnuteľnou vôňou, ktorá dokonale vystihuje váš osobný štýl a eleganciu. Poznámka: V tomto produkte nie sú zistené žiadne nevýhody.

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

  • nie
    Tester
  • nie
    Vzorka vône

Ostatné

  • Kódy predajcov 8011530998585
recenzia
Mária 23.11.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
krásna, dlhjotrvajúca vôňa, napriek tomu že je to toaletná voda, výdrž sa môže rovnať hoc ktorému parfému :) pomer ceny a kvality, výdrž vône, flakón

vynikajúci

recenzia
gita49 10.06.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Vôňa je nádherná poznám ju a mám ju rada.

Doporučila by som ho.

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)