SAMSON RS112A ESARS112AE

SAMSON RS112A ESARS112AE
SAMSON RS112A ESARS112AE
it

Samson RS-112A je aktívny dvojpásmový box s výkonom 400W (200W RMS), Bluetooth konektivitou a USB vstupom pre bezdrôtové sety Samson z radu XPD. Aktívne box Samson RS-112A disponuje zosilňovačom s veľmi solídnym výkonom 400W (200W RMS), ktorý bohato postačí na väčšinu bežných akcií pre menšie kapelu, školské besiedky, ... čítať viac


Samson RS-112A je aktívny dvojpásmový box s výkonom 400W (200W RMS), Bluetooth konektivitou a USB vstupom pre bezdrôtové sety Samson z radu XPD.
Aktívne box Samson RS-112A disponuje zosilňovačom s veľmi solídnym výkonom 400W (200W RMS), ktorý bohato postačí na väčšinu bežných akcií pre menšie kapelu, školské besiedky, alebo ozvučenie firemných a zábavných podujatí. Vďaka bi-amp konštrukcii (nezávislé zosilňovače pre basy a výšky), môže RS-112A ponúknuť vysokú efektivitu a precízne prednes. Zvuk je reprodukovaný 12 "reproduktorom s rozšíreným frekvenčným pásmom a 2" kmitacia cievkou, ktorá je zárukou skvelého pokrytie a zvukové čistoty pri súčasnom zachovaní údernosti basových frekvencií.
Preamp boxu Samson RS-112A ponúka tri kanály s oddelenými ovládačmi hlasitosti. Dva prvé kanály sú osadené kombinovaným konektorom Jack / XLR, takže možno bez problémov pripojiť celý škálu signálov od mikrofónu až po klávesy alebo CD prehrávač. Variabilitu vstupov umocňuje tlačidlo na prepínanie citlivosti mic / line. Zaujímavou funkciou je prítomnosť kompresoru so samostatným ovládačom pre každý kanál. Vďaka kombinovanému konektoru a prepínačmi citlivosti tak možno precízne Nast citlivosť vstupu ešte podporiť funkcií kompresora a obmedziť tak prípadné nežiaduce prebudeniu vstupu u dynamických špičiek. Do vstupu tak možno vďaka tomu priviesť signál o vyššej intenzite a mať tak väčší priestor pri práci s koncovým zosilňovačom. Tretí kanál je osadený konektorom Jack 3.5mm a ovládačom hlasitosti, ktorým možno ovládať aj silu signálu z pripojeného Bluetooth zariadenia.
Na boxu RS-112A tiež nájdeme USB vstup, ktorý slúži na priame pripojenie bezdrôtového setu Samson radu XPD. Signál z preampu možné odoslať na ďalšie spracovanie alebo zosilnenie cez symetrický XLR výstup.
Box je možné umiestniť na stojan, možno ho umiestniť na zem ako pódiový monitor a je dokonca vybavený aj štvoricou bodov M10 pre zavesenie.
Box Samson RS-112A je skvele vybavený kompaktný aktívny box, ktorý je schopný ponúknuť kvalitný zvuk u veľkej škály aplikácií.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SAMSON RS112A Aktívny reprobox (266.00 €) na www.muziker.sk
SAMSON RS112A (ESARS112AE) (252.11 €) na www.alza.sk

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

  • Celkový výkon zostavy 200 W

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov ESARS112AE
    809164022961