DELPHIN Polarizačné Okuliare SG ESO

DELPHIN Polarizačné Okuliare SG ESO
DELPHIN Polarizačné Okuliare SG ESO
it

Dokonalý ideový nástupca modelu Profi. Eso však ponúka oveľa modernejší dizajn a decentnú kombináciu čiernej a hnedej farby. Tento model už v základe poskytuje všetko, na čo si spomeniete. Balenie totiž obsahuje samotné okuliare, plávajúci popruh, handričku na sklá a tvrdé transportné puzdro. Okuliare disponujú ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

Dokonalý ideový nástupca modelu Profi. Eso však ponúka oveľa modernejší dizajn a decentnú kombináciu čiernej a hnedej farby. Tento model už v základe poskytuje všetko, na čo si spomeniete. Balenie totiž obsahuje samotné okuliare, plávajúci popruh, handričku na sklá a tvrdé transportné puzdro. Okuliare disponujú hnedými sklami, samotný rám skiel je na bokoch mierne rozšírený a poskytuje ochranu pred slnečnými lúčmi zboku. Ramienka sú opatrené gumenými časťami na koncoch, aby nedochádzalo k neželanému posúvaniu okuliarov na hlave. Gumené sú taktiež aj styčné plochy na nos. SG ESO majú plastový rám, ktorý je však bezchybne odliaty a vďaka použitému materiálu aj vysoko odolný voči poškodeniu.
Technické parametre:Šírka nos: 1,7cmRozmer skla: 6,5x4cmDĺžka ramienka: 12,5cm
Polarizačné okuliare Delphin sú vysokokvalitným produktom so všetkými potrebnými certifikátmi a skúškami vyžadovanými Európskou úniou. To garantuje ich zdravotnú spôsobilosť a špičkové vlastnosti potvrdené mnohými testami.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

DELPHIN Polarizačné Okuliare SG ESO (14.97 €) na www.parys.sk
DELPHIN Polarizačné Okuliare SG ESO (15.99 €) na www.muziker.sk
DELPHIN POLARIZACNE OKULIARE SG ESO, 920121300 (14.39 €) na www.andreashop.sk
DELPHIN POLARIZACNE OKULIARE SG ESO, 920121300 (14.39 €) na www.andreashop-sala.sk
DELPHIN POLARIZACNE OKULIARE SG ESO, 920121300 (14.39 €) na www.xxltuzex.sk