TRACER herní sluchátka s mikrofonem GAMEZONE Aligator RGB LED

TRACER herní sluchátka s mikrofonem GAMEZONE Aligator RGB LED
TRACER herní sluchátka s mikrofonem GAMEZONE Aligator RGB LED
it

SLÚCHADLÁ TRACER GAMEZONE ALLIGATOR RGB dúhová LED Najdôležitejšie vlastnosti Náušníky vyrobené z priedušného materiálu. RGB dúhové LED podsvietenie. Flexibilný mikrofón. Veľké 50 mm meniče. Kovová čelenka. Pre každého hráča, ktorý hľadá set s dobrými parametrami Slúchadlá Tracer GAMEZONE Aligator sú skvelou ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

  • Impedancia 16 ohm

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov TRASLU46466
    5907512864562
    SLUTC211G
SLÚCHADLÁ TRACER GAMEZONE ALLIGATOR RGB dúhová LED
Najdôležitejšie vlastnosti
Náušníky vyrobené z priedušného materiálu.
RGB dúhové LED podsvietenie.
Flexibilný mikrofón.
Veľké 50 mm meniče.
Kovová čelenka.
Pre každého hráča, ktorý hľadá set s dobrými parametrami
Slúchadlá Tracer GAMEZONE Aligator sú skvelou ponukou pre každého hráča, ktorý hľadá zostavu s dobrými parametrami a konkurencieschopnou cenou. Zaujímavé RGB dúhové LED podsvietenie, odolný kovový hlavový most a náušníky z priedušného materiálu z neho robia dokonalého spoločníka pre virtuálne dobrodružstvá. Zostava patrí do obľúbenej série GAMEZONE, vytvorenej špeciálne pre hráčov, ktorí oceňujú kombináciu najvyššej kvality spracovania s pokročilými funkciami herného vybavenia.
Efektívne RGB dúhové LED podsvietenie
Vyjadrite sa farbou. Farebné LED podsvietenie náušníkov dodáva slúchadlám Tracer GAMEZONE Aligator dravý herný charakter. Vaše slúchadlá budú vždy vyzerať jedinečne a pôsobivo.
Pohodlné a profilované náušníky
Odolnú kovovú konštrukciu slúchadiel ocení každý fanúšik hodín herných maratónov. Špeciálne profilované chrániče sluchu zdobené priedušným materiálom zaručujú pohodlie a komfort. Efektívna izolácia rušivých zvukov od okolia vám umožní sústrediť sa na prebiehajúci súboj alebo automobilové preteky.
Hovorte s ostatnými bez prerušenia
Flexibilný mikrofón je vybavený technológiou redukcie okolitého hluku, takže nič nebude rušiť vaše rozhovory s ostatnými hráčmi v tíme. Odteraz bude váš hlas vždy krištáľovo čistý a každý daný príkaz bude veľmi jasný.
Vynikajúca kvalita zvuku
Objavte úžasnú kvalitu zvuku súpravy Tracer GAMEZONE Aligator. Veľké a efektívne meniče s priemerom 50 mm zaisťujú presnú reprodukciu zvuku. Optimálne ladenie vytvára čistejší zvuk a bohatú bohatosť vysokých a stredných tónov.
Multiplatformová kompatibilita
Obľúbený 3,5 mm mini-jack konektor použitý v slúchadlách Tracer zaisťuje univerzálne využitie. Hráči využívajúci platformy PC, telefóny a ďalšie zariadenia vybavené touto zásuvkou budú môcť naplno využívať výhody slúchadiel.
PRODUKTOVÉ LED OSVETLENIE
LED podsvietenie je tiež užitočným zvýraznením vybraných prvkov (napr. tlačidiel, ovládacích prvkov), ako aj spôsobom, ako dodať zaujímavý štýl. Výhody takéhoto riešenia najľahšie pocítite pri nočných sedeniach pred počítačom, kedy jeho používanie uľahčuje aj efektné podsvietenie dodávajúce produktu zaujímavý vzhľad.
MIKROFÓN
Produkty Tracer sú vybavené citlivým mikrofónom s redukciou šumu, ktorý zaisťuje krištáľovo čistú hlasovú komunikáciu.
SÉRIA TRACER GAMEZONE
Rad produktov určený pre náročných hráčov, ktorí očakávajú pokročilé funkcie a parametre každého zariadenia. GAMEZONE je ozajstnou hráčskou zónou – nájdete tu vybavenie, ktoré vám rozhodne uľahčí prechádzať tými najťažšími hrami. Materiály použité na výrobu produktov Tracer GAMEZONE zaručujú dlhú životnosť aj pri veľmi intenzívnom používaní. Vybavené ďalšími funkciami vám umožnia ich dokonalé prispôsobenie vašim potrebám.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TRACER herní sluchátka s mikrofonem GAMEZONE Aligator RGB LED (19.87 €) na www.mader.sk
TRACER Gamezone Aligator Čierna (20.80 €) na www.muziker.sk
TRACER SLÚCHADLÁ GAMEZONE ALLIGATOR RGB dúhová LED (22.00 €) na www.eltrox.sk
TRACER Herní sluchátka s mik GAMEZONE Aligator RGB LED SLUTC211G (21.77 €) na www.gigastore.sk
TRACER Herné slúchadlá Gamezone Aligator (TRASLU46466) (24.49 €) na www.okay.sk