SALVATORE FERRAGAMO Signorina Misteriosa, sprchový gél 200 ml

SALVATORE FERRAGAMO Signorina Misteriosa, sprchový gél 200 ml
SALVATORE FERRAGAMO Signorina Misteriosa, sprchový gél 200 ml
it

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa, sprchový gél dámsky 200 ml Salvatore Ferragamo predstavuje orientálno ovocnú vôňu Signorina Misteriosa, ktorá je oslavou záhadného charakteru štýlovej mladej ženy, s vlastnými pravidlami života. Príťažlivá vôňa uvoľňuje jej tajomstvá. Vyžaruje radosť zo života a žiarivý ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 8034097959752
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa, sprchový gél dámsky 200 ml
Salvatore Ferragamo predstavuje orientálno ovocnú vôňu Signorina Misteriosa, ktorá je oslavou záhadného charakteru štýlovej mladej ženy, s vlastnými pravidlami života. Príťažlivá vôňa uvoľňuje jej tajomstvá. Vyžaruje radosť zo života a žiarivý úsmev, dokonca aj vtedy, keď zvádza. Jej život je ako hra, v ktorom si sama vyberá vlastnú rolu. Vôňa bola uvedená na trh vo februári 2016.
Signorina Misteriosa je inovačná voňavá interpretácia tmavých tónov s výrazným gurmánskym jadrom. Nečakaná a hravá vôňa divých černíc rozžiarená oslnivým neroli vytvára nezvyčajne pozoruhodné vrchné tóny. Moderné hodvábne nuansy kvetu pomarančovníka sa miešajú s opojnou zmyselnosťou tuberózy ako predzvesť jemnej zvodnosti. Neodolateľne sladká pena z čiernej vanilky sa stáva podpisom základu, kým pačuli mu ponúka elegantný štýlový dotyk. 
Flakón vône v čiernej podobe je vyjadrením luxusu a exkluzivity. Čiernu farbu skvele dopĺňa ružové zlato. Flakón pôsobí honosne a príťažlivo. Legendárna Vara mašľa je prezentovaná v temnej čiernej farbe, ktorá je farbou záhadných žien.
Zloženie vône Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa: 
Hlava: divé černice, neroli
Srdce: kvet pomarančovníka, tuberóza
Základ: čierna vanilka, pačuli
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SALVATORE FERRAGAMO Signorina Misteriosa - sprchový gel 200 ml (14.30 €) na www.mall.sk
SALVATORE FERRAGAMO Signorina Misteriosa, sprchový gél dámsky 200 ml (25.00 €) na bugy.sk
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa - sprchový gel 200 ml (14.30 €) na www.vivantis.sk