Sprchový gél VERSACE Dylan Turquoise , Sprchovací gél 200 ml pre ženy

VERSACE Dylan Turquoise , Sprchovací gél 200 ml pre ženy
2x
Sprchový gél VERSACE Dylan Turquoise , Sprchovací gél 200 ml pre ženy
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Versace Dylan Turquoise, parfumovaný sprchový gél 200 ml Energická a žiarivá. Dylan Turquoise stelesňuje tradíciu a inováciu, pričom dopĺňa kolekciu vôní Dylan Blue pour Femme a Dylan Blue pour Homme. Prílev svetla v podobe citróna Primofiore, považovaného za citrón najlepšej svetovej kvality, zaisťuje ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 8011003858118
Versace Dylan Turquoise, parfumovaný sprchový gél 200 ml
Energická a žiarivá.
Dylan Turquoise stelesňuje tradíciu a inováciu, pričom dopĺňa kolekciu vôní Dylan Blue pour Femme a Dylan Blue pour Homme.
Prílev svetla v podobe citróna Primofiore, považovaného za citrón najlepšej svetovej kvality, zaisťuje charakteristický úvod - mierne kyslý, no svieži. Zbierané v prvých dňoch zimného obdobia, jeho plody obsahujú prekvapivé množstvo šťavy a dodávajú užasnú dávku energie. Citrón sprevádza talianska mandarínka zo Sicílie. Jej vonné molekuly pochádzajú zo šupky aj dužiny, čo prináša do vône niekoľko mandarínkových aspektov. Ešte viac sýtosti vnáša do vrchných tónov ružové korenie pripomínajúce vôňu lesných plodov.
Srdce odhaľuje pravú tvorivosť tejto vône. Špeciálny akord zvýrazňuje čerstvá šťava z guávy, pôsobiaca trvácne, exoticky a tropicky. Povzbudivý a vzdušný dojem guávy dopĺňajú transparentné lupienky jazmínu s kvetinovým charakterom, dotvorené esenciou frézie premieňajúcej kompozíciu na moderne sviežu.
Zmyselnosť vône spočíva v moderných drevinách. Základ odhaľuje kontrast svetla a tieňa, v ktorom sa molekula Clearwood® spája so zmyselnosťou ambry a drevitým charakterom, bez typicky zemitých a gáfrových akcentov. Získaná z cukrovej trstiny, originálna molekula Clearwood® je prvou biotechnologicky vytvorenou molekulou, a zároveň je exkluzívnou prírodnou zložkou, ktorá je ovocím výskumu. V kombinácii s kokteilom povzbudivých drevín a bieleho pižma prepožičiava prestížnej vôni jedinečnú modernosť.
Hlava: esencia mandarínky, citrón Primofiore, esencia ružového korenia
Srdce: absolút z púčikov čiernych ríbezlí, lupienky jazmínu, frézia Guáva
Základ: clearwood®, žiarivé dreviny, pižmo
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

VERSACE Dylan Turquoise 200 ml sprchovací gél pre ženy (17.86 €) na www.parfemy-elnino.sk
VERSACE Dylan Turquoise sprchovací gél 200 ml pre ženy (15.20 €) na www.parfumcity.cz
VERSACE Dylan Turquoise sprchový gel 200 ml pro ženy (15.49 €) na www.europarfemy.cz
VERSACE Dylan Turquoise sprchový gel 200 ml pro ženy (15.12 €) na www.kosmetika-zdravi.cz
VERSACE Dylan Turquoise, sprchový gél 200 ml, 200 ml (34.00 €) na bugy.sk