PANASONIC ER-SB60-S803

PANASONIC ER-SB60-S803
5x
PANASONIC ER-SB60-S803
 • PANASONIC ER-SB60-S803
 • PANASONIC ER-SB60-S803
 • PANASONIC ER-SB60-S803
 • PANASONIC ER-SB60-S803
 • PANASONIC ER-SB60-S803

Prémiový zastrihávač pre ohromujúce výsledky Na odstránenie najhrubších a najrýchlejšie rastúcich brád stačí len jeden ťah. Nás najvýkonnejší* zastrihávač efektívne zastriháva bez ťahania či zachytávania. Spoločnosť Panasonic podľa japonskej tradície výroby samurajských mečov použila najnovšiu technológiu na ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

 • nie
  Cestovné puzdro
 • Kódy predajcov ER-SB60-S803
  5025232864478

Prémiový zastrihávač pre ohromujúce výsledky
Na odstránenie najhrubších a najrýchlejšie rastúcich brád stačí len jeden ťah. Nás najvýkonnejší* zastrihávač efektívne zastriháva bez ťahania či zachytávania.
Spoločnosť Panasonic podľa japonskej tradície výroby samurajských mečov použila najnovšiu technológiu na vytvorenie čepieľky z nehrdzavejúcej ocele. Zastrihávač brady ER-SB60 vybavený ultrarýchlym lineárnym motorom je dostatočne výkonný na prinášanie úžasných výsledkov jedným ťahom bez ťahania či zachytávania.
Ultrarýchly lineárny motor pre výnimočné výsledky
Náš ultrarýchly lineárny motor je založený na technológii magnetickej levitácie. Jeho výkon zaisťuje, že aj husté, silné a rýchlo rastúce brady sa dajú zastrihávať najvyššou* rýchlosťou a rovnomerne. *V domácom elektrickom zastrihávači brady. 12. júna 2017, prieskum spoločnosti Panasonic.
edinečný dizajn čepieľok optimalizovaný pre bradu
Zastrihávač brady ER-SB60 má najmodernejší dizajn čepieľky, ktorý je ideálny na použitie na silné a rýchlo rastúce brady. Širšie hroty čepieľky ľahko zdvíhajú kučeravé alebo naplocho ležiace vlasy, definujú brady a vytvárajú ostré línie.
20 nastavení dĺžky pre akýkoľvek štýl
Vyberte si z 20 presných nastavení dĺžky na najpresnejšie zastrihnutie pomocou hrebeňového nástavca a otočného ovládača rýchleho nastavenia – od 0,5* do 10 mm v intervaloch po 0,5 mm. *Strihanie do 0,5 mm, ak nepoužívate nástavec.
Nástavec na precízne zastrihnutie pre presný styling
Zastrihávač brady ER-SB60 je ideálny na úpravu malých plôch, napríklad pod spodnou perou. Dodáva sa s nástavcom na precízne zastrihnutie. Šírku čepieľky možno nastaviť na 5 mm na definovanie línií a horný nástavec zas tak, aby vyhovoval použitiu na pravej aj ľavej strane.
Umývateľný na jednoduchú údržbu
Ľahké čistenie a hygienu po použití dosiahnete len jednoduchým opláchnutím vodou. *Zastrihávač naolejujte pred aj po použití.
Pohodlné a ľahké ovládanie
Naša špeciálne navrhnutá zakrivená rukoväť sa ľahko drží, aby zaistila pohodlie pri používaní a presné zastrihávanie. Zastrihávač brady ER-SB60 možno používať s nabíjacím káblom alebo bez neho, čo zaručuje flexibilitu pri používaní po celom dome a prináša pohodlie na cestách. Zastrihávač brady ER-SB60 je vďaka svojej mimoriadnej prenosnosti ideálny na cesty. Vďaka trojstupňovému LED indikátoru stavu batérie budete vedieť, kedy je čas na nabitie. Vypínač sa dodáva s bezpečnostným zámkom, ktorý možno odomknúť podržaním na 2 sekundy. Jednoducho umiestnite zastrihávač brady ER-SB60 na špeciálny nabíjací stojan, aby ste zvýšili výkon po úplnom nabití.
Odkaz kvality tradícia inovácií
Spoločnosť Panasonic rozvinula japonské umenie výroby výnimočne robustných mečov a využitím najmodernejšej technológie vyvinula čepieľky vynikajúcej kvality. Každý zastrihávač je vybavený tým najlepším, čo ponúkajú japonskí remeselníci, vďaka čomu poskytuje dlhotrvajúcu odolnosť a presnosť strihu na precízny styling.

VlastnosťHodnota
NapájanieAku
Výmenné nadstavceÁno
Počet nadstavcov2
Určené naFúzy
UmývateľnýÁno
Doba prevádzky (aku)50 min

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ER-SB60-S803 strihač brady PANASONIC (133.11 €) na lacne-nakupy.sk
Panasonic strihač brady ER-SB60-S803 (149.00 €) na www.pilulka.sk
PANASONIC strihač Brady ER-SB60-S803 (146.46 €) na najlekaren.eu
Panasonic ER-SB60-S803 (159.90 €) na www.alza.sk