BI-OIL Gél 1x100 ml

BI-OIL Gél 1x100 ml
BI-OIL Gél 1x100 ml
it

Bi oil gél na suchú kožu 100ml Gél pre suchú kožu je vhodný pre citlivú pokožku, je nekomedogénny a bez pridanej parfumácie. Obsahuje olejovú zložku Bi-oil, bambucké maslo a rastlinné oleje. Použitie: Na suchú pokožku naniesť malé množstvo gélu podľa potreby. Naniesť menšie množstvo než pri aplikácii krému. ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 6001159120728
    B120728

Bi oil gél na suchú kožu 100ml

Gél pre suchú kožu je vhodný pre citlivú pokožku, je nekomedogénny a bez pridanej parfumácie. Obsahuje olejovú zložku Bi-oil, bambucké maslo a rastlinné oleje.

Použitie:
Na suchú pokožku naniesť malé množstvo gélu podľa potreby. Naniesť menšie množstvo než pri aplikácii krému.

Upozornenie: Nepoužívať na poranenú pokožku. V prípade podráždenia ďalej nepoužívať. Vyhnúť sa kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí dôkladne vypláchnuť vodou. Skladovať mimo dosahu detí.

Informácia od dodávateľa *
Bi-Oil hrdo oznamuje uvedenie novinky s prelomovým zložením, v ktorom unikátne nahrádza vodu olejom. Vďaka tomu vzniká 100% aktívny produkt - Bi-Oil Gél pre suchú kožu. 
Druhý produkt značky Bi-Oil je novou generáciou starostlivosti o suchú kožu. Obsahuje minimálne množstvo vody - iba 3%, čo je dostatočné množstvo pre rozpustenie zvlhčovadiel. Tie na seba viažu vodu v okolí a vonkajších vrstvách kože. Olejová zložka je tvorená nielen olejom Bi-Oil, ako ho poznáte, ale tiež bambuckým maslom a ďalšími olejmi, táto zložka bráni úniku vlhkosti z kože. Gél teda pomáha dvomi spôsobmi. 
Bi-Oil Gel pre suchú kožu je vhodný pre citlivú pokožku, je nekomedogénny a bez pridanej parfumácie.

* Pod označením „dodávateľ“ sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa“ uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

UNION SWISS (PTY) LTD Union Swiss Ltd Bi-Oil Gél 100 ml (11.24 €) na etabletka.sk
UNION SWISS Bi-Oil gel gél pre suchú pokožku 100 ml (7.68 €) na www.gigalekaren.sk
Bi-Oil Gél na suchú pokožku 1x100 ml (8.55 €) na www.lekarenvkocke.sk
Bi-Oil Telový gél pre suchú pokožku (PurCellin Oil) 100 ml (9.80 €) na www.vivantis.sk
BI-OIL Gél na suchú pokožku 100 ml (10.16 €) na www.pilulka.sk