MR PROPER UNIVERZÁLNY ČISTIACI PROSTRIEDOK, 5 L,

MR PROPER UNIVERZÁLNY ČISTIACI PROSTRIEDOK, 5 L,
2x
MR PROPER UNIVERZÁLNY ČISTIACI PROSTRIEDOK, 5 L,
  • MR PROPER UNIVERZÁLNY ČISTIACI PROSTRIEDOK, 5 L,
  • MR PROPER UNIVERZÁLNY ČISTIACI PROSTRIEDOK, 5 L,
it it

Prípravok pre rýchle a jednoduché umývanie podláh a veľkých plôch. Vhodný pre širokú škálu povrchových materiálov vrátane lakovaného dreva a laminátu.... Prípravok pre rýchle a jednoduché umývanie podláh a veľkých plôch. Vhodný pre širokú škálu povrchových materiálov vrátane lakovaného dreva a laminátu. Odporúčaní na ... čítať viac


Prípravok pre rýchle a jednoduché umývanie podláh a veľkých plôch. Vhodný pre širokú škálu povrchových materiálov vrátane lakovaného dreva a laminátu....
Prípravok pre rýchle a jednoduché umývanie podláh a veľkých plôch. Vhodný pre širokú škálu povrchových materiálov vrátane lakovaného dreva a laminátu. Odporúčaní na profesionálne použiie. Nepoužívajte na porózne povrchy. Vyhnite sa dlhšie trvajúcemu kontaktu s nehrzdavejúcou oceľov, mramorom, hliníkom, plastom a s farebnými a lakovanými povrchmi. V prípade pochybností vyskúšajte na menej viditeľnom mieste. Objem 5 l.
Použitie: zriedený výrobok 2 x vrchnák do 5 l vody. Neriedené: Pri silnom znečistení neriediť vodou, ale dať priamo, nechať 1-2 minutu pôsobiť a oplachnuť. Na strojové použitie, bez nutnosti oplachovania, 2 x vrchnák na 5 l teplej vody.

Bezpečnostné informácie

Pozor: spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, maje k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. OBsahuje Benzisothiazolinone. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Zloženie produktu


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Mr.PROPER UNI čistič 5 l Professional (10.53 €) na lacne-nakupy.sk
MR PROPER Professional Lemon Víceúčelový Prostředek Na Čištění (11.40 €) na www.mall.sk
MR PROPER UNI čistič 5 l Professional (14.99 €) na officeland.sk
MR PROPER R Professional Universal 5 l (5410076817283) (10.90 €) na www.alza.sk

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Objem 5 l

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 5410076817283
    181503