I-TEC USB-C - HDMI s funkciou Power Delivery C31DTPDHDMI

I-TEC USB-C - HDMI s funkciou Power Delivery C31DTPDHDMI
I-TEC USB-C - HDMI s funkciou Power Delivery C31DTPDHDMI
it

Prispôsobte si svoje pracovisko tak, aby čo najviac vyhovovalo vašim potrebám. Pripojte k svojmu notebooku, tabletu, PC alebo smartphonu s novým USB-C alebo Thunderbolt 3 rozhraním svoje obľúbené príslušenstvo. Rozšírte svoju pracovnú plochu o externý HDMI monitor a pripojte projektor či televízor s HDMI rozhraním. ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Dĺžka 0.13 m

Dizajn

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 8595611701894
    C31DTPDHDMI

Prispôsobte si svoje pracovisko tak, aby čo najviac vyhovovalo vašim potrebám. Pripojte k svojmu notebooku, tabletu, PC alebo smartphonu s novým USB-C alebo Thunderbolt 3 rozhraním svoje obľúbené príslušenstvo. Rozšírte svoju pracovnú plochu o externý HDMI monitor a pripojte projektor či televízor s HDMI rozhraním. Adaptér podporuje prenos 4K Ultra HD videa s rozlíšením až 3840 × 2160 @ 30Hz vrátane audio signálu.

Adaptér ďalej ponúka 2x USB 3.0 port pre pripojenie vašich štandardných USB 3.1 / 3.0 / 2.0 zariadenie a vysokorýchlostný prenos dát (5 Gbps), a 1x USB-C Power Delivery / Dátový port pre nabíjanie notebooku, tabletu alebo smartphonu s podporou technológie Power Delivery. Do tohto portu môžete zapojiť originálny alebo univerzálny sieťový napájací adaptér s USB-C konektorom, čím je počas vašej práce s notebookom, tabletom alebo smartphonom zabezpečené jeho neustále dobíjanie. Tento port podporuje aj prenos dát a môžete tu teda pripojiť svoje moderné dátové zariadenia s USB-C konektorom (napr. Ethernet adaptér, USB Flash Disk ...). Cez tento port však nemožno prenášať video.

Adaptér je vhodný pre použitie s MacBook Pro 2016, MacBook 2015, Chromebook Pixel 2015, Acer Switch Alpha 12, Dell XPS 13, HP EliteBook Folio G1, ASUS UX390UAK a ďalšími zariadeniami s USB-C konektorom. Tento konektor má rad výhod. Je menšie a symetrický, čo umožňuje ľahké zapojenie, pretože nemusíte dávať pozor na otočenie konektora.
Kompaktné rozmery a nízku hmotnosť adaptéra oceníte hlavne počas ciest. Ovládače sa inštalujú automaticky zo systému pri prvom pripojení.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

I-TEC USB-C/ HDMI ,USB, USB-C PD (31.90 €) na www.hej.sk
I-TEC Redukcia USB-C/ HDMI ,USB, USB-C PD čierna (C31DTPDHDMI) (31.90 €) na www.datart.sk
I-TEC C31DTPDHDMI (34.02 €) na www.prva.sk
I-TEC USB-C Travel Adapter - 1xHDMI, 2xUSB 3.0, PD C31DTPDHDMI (30.64 €) na www.compy.sk
I-TEC USB-C HDMI Travel Adapter PD/Data (31.39 €) na www.mobilonline.sk