AL-KO HWA 4500 Comfort

AL-KO HWA 4500 Comfort
2x
AL-KO HWA 4500 Comfort
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Domáci vodný automat HWA 4500 Comfort je elektronicky riadené riešenie pre zavlažovanie trávnika a záhonov alebo na prevádzku postrekovačov na trávnik alebo záhradných spŕch pri konštantnom tlaku. Domáce vodné automaty – kompaktné a silné Ten, kto svoju záhradu najradšej pravidelne zavlažuje dažďovou vodou alebo ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Druh pohonu Elektrické
 • Maximálna sacia výška 8 m
 • Maximálny výkon motora 1300 w
 • Maximálna dopravná výška 50 m

Vyhotovenie

Ostatné

 • Kódy predajcov 113139
  4003718048575
  113140
  4003718048582
Domáci vodný automat HWA 4500 Comfort je elektronicky riadené riešenie pre zavlažovanie trávnika a záhonov alebo na prevádzku postrekovačov na trávnik alebo záhradných spŕch pri konštantnom tlaku.
Domáce vodné automaty – kompaktné a silné
Ten, kto svoju záhradu najradšej pravidelne zavlažuje dažďovou vodou alebo vodou zo studne, a nechce zakaždým zapínať a vypínať záhradné čerpadlo, kúpi si domáci vodný automat. Domáci vodný automat HWA 4500 Comfort je náš model strednej triedy a poskytuje automatické zásobovanie vodou pre dom a záhradu. Domáci vodný automat je čerpadlo na vodu s mimoriadne výkonnou elektronickou riadiacou jednotkou, ktorá zas ovláda automatiku zapínania a vypínania.
Domáci vodný automat AL-KO je spojovací článok medzi cisternou / nádržou na dažďovú vodu a spotrebičom, ako je zavlažovanie záhrady. Ak pustíte napríklad záhradnú sprchu, dôjde k poklesu tlaku v potrubí. Inteligentné elektronické riadenie Automatic Control zareaguje a zapne čerpadlo. Veľa domácich vodných automatov sa intenzívne využíva práve v lete: so strojmi od AL-KO staviate na mechaniku čerpadla s dlhou životnosťou, ktorá sa v kombinácii s dômyselným riadením postará o trvalé zavlažovanie záhrady.
Technické detaily domáceho vodného automatu AL-KO HWA 4500 Comfort
Inteligentné elektronické riadenie Automatic Control kontroluje prevádzku domáceho vodného automatu permanentne, a stará sa tak o energeticky úspornú prevádzku pri absolútne konštantnom tlaku, ako aj o optimálnu ochranu proti chodu nasucho. Ak dôjde voda, čerpadlo sa okamžite vypne – tak sa čerpadlo neprehreje. Závity na prítoku a odtoku sú z mosadze, časti hydrauliky čerpadla, ktorými prechádza voda, sú zhotovené z nehrdzavejúceho materiálu. A čo mnohí na prevádzke našich domácich vodných automatov ocenia rovnako: tieto stroje majú úplne minimálne nároky na údržbu a sú tiché.
Vďaka dopravnej výške do 50 m a maximálnej výške nasávania 8 m sa dá domáci vodný automat použiť variabilne. Či už na čerpanie vody z nadzemného zásobníka, z nádrže na dažďovú vodu alebo z hlbokej studne – čerpadlo, ktoré môže byť ihneď pripravené na prevádzku, s dopravovaným množstvom do 4 500 l/h dokáže presvedčiť v každej situácii. Aby bez ohľadu na kvalitu vody nedošlo k poškodeniu domáceho vodného automatu AL-KO HWA 4500 Comfort hrubými nečistotami, disponuje efektívnym a veľkým filtrom XXL, ktorý sa dá ľahko čistiť, a preto sa môže dlho používať. Na demontáž filtra použite kľúč na filter, ktorý je súčasťou dodávky – rýchlo a nekomplikovane. Tak ušetríte čas pri údržbe a udržíte čerpadlo funkčné a schopné bez problémov pracovať.
Efektívny systém nasávania domáceho vodného automatu AL-KO HWA 4500 Comfort sa stará o to, aby bola potrebná voda rýchlo prepravená hadicou aj na väčšie vzdialenosti. Týmto spôsobom je čerpadlo za krátky čas pripravené na použitie. Prípojky na hadice zodpovedajú obvyklej štandardnej veľkosti 1 palec, takže aj materiál, ktorý už máte, sa dá s domácim vodným automatom AL-KO bez problémov skombinovať.
Upozornenie: domáci vodný automat nie je vhodný na pitnú vodu, ale iba na úžitkovú vodu.
Kúpte si domáci vodný automat AL-KO HWA 4500 Comfort
Kúpte si domáci vodný automat AL-KO HWA 4500 Comfort jednoducho v našom e-shope alebo nájdite predajcu vo Vašej blízkosti. Domáci vodný automat AL-KO HWA 4500 Comfort je perfektný model na automatizované zásobovanie úžitkovou vodou. Hľadáte ešte alternatívy? U nás nájdete ďalšie domáce vodné automaty za výhodnejšiu cenu, ako základný model HWA 4000 Comfort alebo model s ešte väčším výkonom, ako domáci vodný automat AL-KO HWA 6000/5 Premium.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

AL-KO Domácí automatická vodárna HWA 4000 Comfort (289.00 €) na www.ok-hracky.sk
AL-KO HWA 4500 Comfort 113140 (295.00 €) na www.tpd.sk
AL-KO HWA 4500 COMFORT (298.99 €) na www.prva.sk
AL-KO vodný automat HWA 4000 Comfort (219.00 €) na ckdmarket.flox.sk
AL-KO HWA 4000 Comfort domáca vodáreň (274.00 €) na click.edigital.sk
recenzia
Kornelia Hrevusova 04.09.2015

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn, nizka hlucnost, display, 3-rocna zaruka univerzálnosť použitia, bezporuchovosť, dizajn,vzhľad, pomer ceny a kvality, kvalita návodu
negativa
pripojenia su plastove so zalisovanymi mosazd. zavitmi, mohlo to byt cele z kovu, bal som sa ze to praskne pri tesneni a zapajani

Zatial super, uvidime kolko vydrzi

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)