Chladnička GORENJE NRS9182VX1

GORENJE NRS9182VX1
2x
Chladnička GORENJE NRS9182VX1
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Energetická trieda: E, Konštrukčný typ: Voľne stojaci, Šírka produktu: 908 mm, Výška produktu: 1793 mm XTRASPACE Praktické a priestranné Efektívne navrhnutý interiér ponúka dostatok miesta pre väčšie množstvo potravín, čo vás ušetrí od častých nákupov. Jedlo je možné ľahko organizovať na sklenených policiach, vo ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Spotreba a účinnosť

 • Energetická trieda E
 • Ročná spotreba energie 323.11 kWh

Veľkosť

 • Hĺbka 67.9 cm
 • Výška 179.3 cm
 • Šírka 90.8 cm

Vlastnosti

 • Čistý objem chladničky 371 l
 • ok
  Zásobník vody
 • Počet poličiek chladničky 5 ks
 • Počet zásuviek na zeleninu a ovocie 2 ks
 • Počet priečinkov vo dverách 5 ks
 • Čistý objem mrazničky 185 l
 • Počet šuflíkov mrazničky 2 ks
 • Počet kompresorov 1 ks
 • Mraziaci výkon 24 kg/24h

Display

Dizajn

Ostatné

 • Klimatická trieda SN, N, ST, T
 • Hlučnosť 42 dB
 • Kódy predajcov 734099
  3838782321375
  NRS9182VX1
  100001382367

Energetická trieda: E, Konštrukčný typ: Voľne stojaci, Šírka produktu: 908 mm, Výška produktu: 1793 mm
XTRASPACE
Praktické a priestranné
Efektívne navrhnutý interiér ponúka dostatok miesta pre väčšie množstvo potravín, čo vás ušetrí od častých nákupov. Jedlo je možné ľahko organizovať na sklenených policiach, vo veľkých zásuvkách alebo v nádobách na vnútornej strane dverí, takže vždy vidíte, čo je k dispozícii a tým menej plytváte potravinami.

Pokročilejšie ovládanie cez LED displej
Veľký a prehľadný LED displej umožňuje okamžitú kontrolu nastavenia teploty. Funkcie, ako rýchle mrazenie či prázdninový režim, je možné zapnúť jednoduchým dotykom. A v prípade náhleho zvýšenia teploty vás okamžite upozorní integrovaný alarm.

Správne miesto pre fľaše a plechovky
S praktickým držiakom sú fľaše a plechovky ľahko prístupné a nezaberajú priestor, ktorý by sa inak mohol využiť na uskladnenie iných predmetov.

Ideálna mikroklíma na každej polici
Ventilačný systém MultiFlow 360° rovnomerne rozdeľuje vzduch v chladiacom priestore, aby sa zabezpečila optimálna cirkulácia vzduchu a najlepšie skladovacie podmienky pre vaše potraviny.

Stabilný, tichý a s dlhou životnosťou
Invertorové kompresory sú tichšie, odolnejšie a spotrebujú menej energie v porovnaní s bežným kompresorom. Lepšie a rýchlejšie sa prispôsobujú teplotným zmenám vo vnútri chladničky, napríklad pri otvorených dverách, čo znamená menšie kolísanie teploty a lepšie podmienky skladovania potravín.

Vychutnajte si vychladenú vodu kedykoľvek
Dotykovo ovládaný výrobník ľadu s dávkovačom vody, priamo napojený na prívod vody, vám umožní kedykoľvek si vychutnať chladenú vodu, ľadové kocky či ľadovú triešť. Vďaka špeciálnemu úzkemu dizajnu nezaberá v chladničke príliš veľa miesta.

Úsporna energie
S prázdninovým režimom HolidayMode môžete nastaviť teplotu v oddelení mrazničky a chladničky tak, aby sa znížila spotreba elektrickej energie na minimum, čo je ideálne najmä keď sa spotrebič dlhšiu dobu nepoužíva. Napríklad, keď si užívate dovolenku.

Dobre usporiadané a efektívne
LED osvetlenie v chladničkách poskytuje vynikajúce a vysoko účinné osvetlenie, pretože má oveľa dlhšiu životnosť a využíva podstatne menej energie ako bežné žiarovky.

Rýchle mrazenie
Zmrazenie veľkého množstva jedla? Funkcia FastFreeze zmrazí potraviny pri teplote -24 °C, aby sa zachovali prospešné látky v potravinách a ich kvalita. Približne po 26 hodinách sa funkcia automaticky vypne a teplota v mraziacom priestore sa vráti do pôvodného nastavenia.

Čerstvé, akoby priamo z prírody
Zásuvka s najnižšou teplotou v chladničke je ideálna na skladovanie mäsa, rýb, ovocia a zeleniny. Zachová čerstvosť, arómu, farbu a chuť potravín oveľa dlhšie.

Nízka hlučnosť
Chladnička s mrazničkou pracuje na hladine hluku, ktorá je tak tichá ako šepot medzi dvoma ľuďmi. Táto tichá prevádzka je výsledkom vynikajúcej izolácie a inovatívnych riešení chladiaceho systému.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GORENJE NRS9182VX1 + (1079.00 €) na www.e-spotrebice.sk
GORENJE NRS9182VX1 (1191.33 €) na www.mader.sk
GORENJE NRS9182VX1 (1079.00 €) na www.tpd.sk
GORENJE NRS9182VX1 (734099) (972.90 €) na www.alza.sk
GORENJE americká chladnička NRS9182VX1 + záruka 15 rokov na kompresor (973.20 €) na www.mall.sk