LAMAX C3

LAMAX C3
11x
LAMAX C3
 • LAMAX C3
 • LAMAX C3
 • LAMAX C3
 • LAMAX C3
 • LAMAX C3
it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Kamera LAmax C3 do auta LAMAXC37 Záznamové kamera od auta C3 značky LAmax má CZ menu, automatické vypnutie pri nečinnosti a nočné videnie vďaka LED prísvitu. Zvláda aj G-senzor, detekciu pohybu, funkciu časovej slučky a zamykanie záznamu. Vyznačuje sa jednoduchou inštaláciou a ovládaním. Kamera LAmax C7 do auta ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Rozhrania

 • nie
  HDMI výstup
 • nie
  Wi-Fi

Ostatné

 • Kódy predajcov 8594175352962
  LAMAXC37
  8594175351200
  8594175351125

Kamera LAmax C3 do auta LAMAXC37

Záznamové kamera od auta C3 značky LAmax má CZ menu, automatické vypnutie pri nečinnosti a nočné videnie vďaka LED prísvitu. Zvláda aj G-senzor, detekciu pohybu, funkciu časovej slučky a zamykanie záznamu. Vyznačuje sa jednoduchou inštaláciou a ovládaním.

Kamera LAmax C7 do auta
Snímajte videá v interpolovanom FullHD rozlíšení (1080p) so širokým uhlom záberu 140 °. Záznamy si ľahko prehliadnete na 2,4 "LCD displeji. Vďaka rýchlej inštalácii a jednoduchému ovládaniu si ju zvyknete používať pri každej jazde. Zachyťte čitateľné ŠPZ-tka a tváre ostatných vodičov.

Parkovací mód
Zaparkované vozidlo môžete ponechať na mieste až 24 hodín bez nabíjania. Po túto dobu bude využívaný parkovacie mód a vozidlo tak bude neustále strážené. Ostatné kamery je pritom nutné mať neustále pripojené k napájaniu.

Ak nejaké iné vozidlo do toho vášho narazí alebo ho vandali poškodí, potom sa automaticky spustí kamera a začne nahrávanie záznamu. Pre políciu aj poisťovňu tak budete mať k dispozícii dôležité dôkazy.

Ďalšie užitočné funkcie

LAmax C3 vás prekvapí ďalšími užitočnými funkciami, ktoré nie sú v autokamerách bežné. Sériové foto umožní na jedno stlačenie spúšte vytvoriť 5 fotografií. Získate tak atraktívne zábery napríklad objektu v pohybe alebo môžete vyberať ten najvydarenejšie.

Počas nahrávania je možné vypnúť displej a šetriť tak spotrebu energie. Systém automatického vypnutia potom zabezpečí, že sa kamera po dlhšom čase nečinnosti vypne sama.

Roztriedené zábery

LAmax C4 nahráva a ukladá každý okamih vašej jazdy, ale nebojte sa, že by jej došla pamäť. V prípade zaplnenia automaticky prehrá najstaršie záber tým novým. Ale dôležité video dôkazy vám samozrejme zostanú.

Video totiž môžete proti prehranie ručne jedným stlačením zamknúť. Alebo sa o uzamknutie postará G-senzor, ktorý v prípade nehody rozpozná náraz. Skrátka zostávate chránení a o nič sa nestaráte. Kamera začne nahrávať, akonáhle rozpozná pohyb (len pri pripojení do napájania).


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LAMAX Palubní kamera drive C3 (36.86 €) na www.mader.sk
LAMAX DRIVE C3 (37.97 €) na www.prva.sk
LAMAX C3 LAMAXC37 (39.00 €) na www.tpd.sk
LAMAX C3 autokamera (34.90 €) na www.mobilonline.sk
LAMAX Autokamera C3 čierna + Reflexní vesta Datart (zdarma) (39.00 €) na www.datart.sk