CYBER CLEAN Home&Office Tub 145g (Pop Up Cup)

CYBER CLEAN Home&Office Tub 145g (Pop Up Cup)
3x
CYBER CLEAN Home&Office Tub 145g (Pop Up Cup)
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Cyber Clean Tub - 145g balenie unikátnej čistiacej hmoty so švajčiarskou technológiou, ktorá zbiera špinu a hubí baktérie Na klávesnici je viac baktérií než na verejnej toalete! Nový Cyber Clean je riešením. Čistí a zabíja až 80% baktérií pomocou unikátnej patentovanej formuly. Je perfektný pre čistenie vecí ako sú ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 7611212462000
    46200
    201063428
    ID206071
Cyber Clean Tub
- 145g balenie unikátnej čistiacej hmoty so švajčiarskou technológiou, ktorá zbiera špinu a hubí baktérie
Na klávesnici je viac baktérií než na verejnej toalete! Nový Cyber Clean je riešením. Čistí a zabíja až 80% baktérií pomocou unikátnej patentovanej formuly. Je perfektný pre čistenie vecí ako sú kamery, klávesnice, telefóny, ovládače, tlačiarne, MP3 prehrávače, hracie konzoly a ďalšie. Je použiteľný znovu a znovu a naviac je biologicky odbúrateľný.
Prečo práve Cyber Clean?
Kde zlyhali bežné čistiace pomôcky a prípravky, tam pomôže Cyber Clean. Čistí štrbiny a zle dostupné priestory vašej elektroniky. A nielen to! Dokáže zahubiť aj baktérie! Pravidelné čistenie predĺži životnosť vašej elektroniky. Chytá prach, špinu a hubí baktérie!
Bolo preukázané, že klávesnice majú v sebe viac baktérií než verejné záchody a často sa v nich schováva veľké množstvo zbytkov (napr. vlasy, odumretá koža, jedlo a prach). Špinavá a zanesená klávesnice, zbytky toneru v tlačiarni a ďalšia špina môžu ublížiť vášmu zdraviu alebo znížiť funkčnosť vašich elektronických zariadení.
Čo je to Cyber Clean?
Cyber Clean je ozajstná revolúcia v starostlivosti o vašu techniku. Cyber Clean posúvá hranice fyziky. Tam, kam sa bežne dostupné čistiace prostriedky nedostanú, tam hravo prenikne Cyber Clean. Kombinácia elastickej hmoty a patentovaná receptúra absorbuje z povrchov a štrbín špinu, prach a hubí baktérie. Má dezinfekčný účinok.
Vďaka perfektnej elasticite a konzistencii nezanecháva zbytky ani na čistenom povrchu ani na rukách!
Dbáme taktiež o životné prostredie. Cyber Clena je biologicky nezávadný!
Kde ho použiť?
Cyber Clean môžete používať takmer všade.
Klávesnice, notebooky, mobilné telefóny, joystiky, tlačiarne, faxy, fotoaparáty, kalkulačky, kamery, DVD prehrávače, diaľkové ovládače, hi-fi veže, televízory, MP3 prehrávače
Používanie Cyber Cleanu je jednoduché a vysoko účinné. Cyber Clean stačí položiť na čistené miesto a mírne zatlačiť. Elastická hmota vnikne do najmenších štrbín. Všetka špina sa okamžite na Cyber Clean zachytí a súčasne zahubí všetky baktérie. Dá sa používať opakovane.
Má jednoduché použitie
Jemne pritlačte Cyber Clean na čistené miesto. Prach a škodlivé baktérie sa okamžite na Cyber Clean zachytia
Vyskúšaná kvalita
Cyber Clean dodrží čo sľubujeme!
Cyber Clean si hravo poradí tam, kde iné čistiace prostriedky zlyhávajú.
Cyber Clean – Hmota, ktorá čistí: Pritlačte Cyber Clean na špinavú klávesnicu. Špina sa okamžite na hmotu zachytí . Výsledok je jasný…vyskúšaná kvalita a zaručený štandard Cyber Cleanu!
Cyber Clean – Hubí baktérie: Test na baktérie preukázal, že Cyber Clean dokáže vďaka unikátnej receptúre zabiť až 80 % baktérií!
Cyber Clean – Ochrana životného prostredia: Test kvality taktiež preukázal, že Cyber Clean je zdravotne aj biologicky nezávadný!
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CYBER CLEAN HOME OFFICE TUB 145G (POP UP CUP) (8.99 €) na www.andreashop.sk
CYBER CLEAN Home&Office Tub 145g (Pop Up Cup) 46200 (9.20 €) na www.compy.sk
CYBER CLEAN HOME OFFICE TUB 145G (POP UP CUP) (8.99 €) na www.andreashop-sala.sk
CYBER CLEAN 145g (ID206071) (11.90 €) na www.alza.sk