NIKON Z 50 plus NIKKOR DX 16-50 VR

NIKON Z 50 plus NIKKOR DX 16-50 VR
16x
NIKON Z 50 plus NIKKOR DX 16-50 VR
 • NIKON Z 50 plus NIKKOR DX 16-50 VR
 • NIKON Z 50 plus NIKKOR DX 16-50 VR
 • NIKON Z 50 plus NIKKOR DX 16-50 VR
 • NIKON Z 50 plus NIKKOR DX 16-50 VR
 • NIKON Z 50 plus NIKKOR DX 16-50 VR
it it it it it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Vynikajúca obrazová kvalita fotoaparátu Nikon Z 50 vám umožní naplno ukázať váš pohľad na svet. Bajonet Nikon Z s veľkým priemerom umožňuje veľkému snímaču formátu DX tohto fotoaparátu s rozlíšením 20,9 Mpx zachytiť viac svetla na celej ploche záberu. A viac svetla prináša viac detailov. Či je deň alebo noc, farby ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Display

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

 • Hmotnosť (vrátane batérie) 395 g
 • Kódy predajcov VOA050K001
  4960759903808

Vynikajúca obrazová kvalita fotoaparátu Nikon Z 50 vám umožní naplno ukázať váš pohľad na svet. Bajonet Nikon Z s veľkým priemerom umožňuje veľkému snímaču formátu DX tohto fotoaparátu s rozlíšením 20,9 Mpx zachytiť viac svetla na celej ploche záberu. A viac svetla prináša viac detailov. Či je deň alebo noc, farby na vašich fotografiách a filmoch budú jasnejšie. Hĺbka je väčšia. A ostrosť je veľkolepá.

Detaily produktu
 • APS-C snímač s 20,9 megapixelami
 • Zvislo vyklápateľná dotyková obrazovka
 • Sériové snímanie až 11 sn / s
 • Video v rozlíšení 4K so 30 sn./s v rozlíšení HD
 • Bluetooth* a Wi-Fi na zdieľanie záberov a diaľkové ovládanie
 • Systém Hybrid-AF (automatické zaostrovanie)
Ostré snímky za každých okolností. Bez ohľadu na kompozíciu.

Dokonale zaostrené fotografie a 4K videosekvencie čakajú na vás. Systém Hybrid-AF (automatické zaostrovanie) je rýchly, presný a plynulý. Zaostrovacie body AF na snímači pokrývajú približne 90 % obrazového poľa horizontálne aj vertikálne na dosiahnutie špičkovej ostrosti od okraja po okraj. Objekty budú ihneď zaostrené bez ohľadu na to, či sú v strede obrazového poľa, na okraji, alebo sú v pohybe.

Brilantný aj po západe slnka

Snímajte slobodne vo dne i v noci vďaka automatickému rozsahu citlivosti na svetlo ISO 100 – 51 200 a automatickému zaostrovaniu v slabom svetle. Od mestských scenérií o tretej ráno až po portréty v šere – teraz zachytíte v tme viac detailov než kedykoľvek predtým.

Skvelý na fotografovanie ľudí

Prirodzené portréty budú teraz ešte lepšie. Inteligentné automatické zaostrovanie s detekciou očí dokáže zaostriť na oči vášho objektu bez ohľadu na to, či je v zábere sám alebo je súčasťou davu. Zaostrenie zostane zachované, aj keď sa váš objekt pohne.

Vždy diskrétny, nikdy však nesmelý

Váš Nikon Z 50 zaostruje ticho a je vybavený režimom nehlučného fotografovania. Takže, keď vás priatelia požiadajú, aby ste na ich svadbu „priniesli svoj fotoaparát“, môžete zachytiť výnimočné okamihy bez toho, aby ste ich rušili.

Videosekvencie podľa vašich predstáv

Tvorba filmov je s vaším fotoaparátom Nikon Z 50 jednoduchá. Môžete nahrávať 4K/UHD videosekvencie s rýchlosťou 30p a snímať spomalene videosekvencie v rozlíšení Full HD. Vďaka nulovému orezu môžete využiť celú šírku veľkého obrazového snímača formátu DX. Počas natáčania môžete tiež snímať statické snímky a vytvárať priamo vo fotoaparáte dramatické 4K časozberné sekvencie.

Jasný obraz

Ultra-ostrý elektronický hľadáčik (EVF) vám umožní vidieť všetko jasne, či už snímate statické snímky alebo videosekvencie. Elektronický hľadáčik umožňuje zobraziť prirodzený obraz podobný optickému hľadáčiku DSLR. Alebo si môžete prezerať scénu tak, ako budú vyzerať výsledné snímky s použitými nastaveniami. Obraz zostane plynulý a stabilný, aj keď ho priblížite na overenie zaostrenia.

Všetky miesta, ktoré navštívite

Nikon Z 50 je pripravený snímať v okamihu, keď niečo upúta vaše oko, a ak potrebujete extra svetlo, je tu výklopný blesk. Ľahké telo sa pohodlne nosí a jeho horná a predná časť je z odolnej zliatiny horčíka.

Perspektíva podľa vašich predstáv

Veľký LCD monitor s vysokým rozlíšením a dotykovým ovládaním na spôsob smartfónu možno vyklopiť nahor alebo nadol. Či už snímate videosekvencie alebo autoportréty, vaše uhly pohľadu nikdy nevyzerali tak dobre.

Podľa vášho gusta

Priamo vo fotoaparáte je k dispozícii 20 kreatívnych efektov pre fotografie a videosekvencie. Všetky si môžete prispôsobiť. Jednoducho nastavte intenzitu efektu, aby ste si mohli vychutnať jedinečné výsledky.

Pripojte sa

Rýchle pripojenie Wi-Fi® a Bluetooth® vám umožňujú odosielať fotografie a videosekvencie do akéhokoľvek zariadenia, kde ich môžete uložiť alebo zdieľať. Aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon uľahčuje zdieľanie súborov JPEG a filmov na cestách a snímanie statických záberov a videosekvencií na diaľku.

Objektívy, ktoré si zaslúžia obdiv

Objektívy NIKKOR Z sú navrhnuté na snímanie fotografií a videa. Rýchle, svetelné a malé – váš fotoaparát Nikon Z je kompatibilný so všetkými. Ak máte objektívy NIKKOR s bajonetom Nikon F pre DSLR, vďaka bajonetovému adaptéru FTZ môžete použiť aj tie.

Systém, ktorý si zamilujete

Či už chcete snímať fotografie alebo filmovať, čaká na vás celý svet možností. Váš Nikon Z 50 možno bez problémov používať s množstvom príslušenstva Nikon vrátane diaľkových ovládačov, bleskov pre DSLR, mikrofónov a ďalšieho.

Obsah balenia

Z 50, k rytka tela BF-N1, gumená očnica DK-30 (nasadená na fotoaparáte), nabíjateľná lítium-iónová batéria EN-EL25 (s krytom kontaktov), nabíjačka MH-32 (zástrčkový adaptér sa dodáva v krajinách alebo oblastiach, kde je potrebný; tvar závisí od krajiny predaja), popruh AN-DC20, USB kábel UC-E21, NIKKOR Z 16-50mm f/3.5-6.3 VR, LC-46B predný kryt objektívu, LF-N1 zadný kryt obejktívu

Voliteľné príslušenstvo

Adaptér FTZ, DC diaľkové ovládanie Bluetooth ML-7, kábel HDMI HC-E1


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NIKON Z50 + 16-50 mm f/3,5-6,3 VR VOA050K001 (1019.00 €) na www.tpd.sk
NIKON Z50 + 16-50mm (Z) f/3,5-6,3 DX (1039.00 €) na www.faxcopypro.sk
NIKON Z50 (VOA050K001) (1190.00 €) na www.alza.sk