DINO ABECEDA 20 Drevené kocky

DINO ABECEDA 20 Drevené kocky
9x
DINO ABECEDA 20 Drevené kocky
  • DINO ABECEDA 20 Drevené kocky
  • DINO ABECEDA 20 Drevené kocky
  • DINO ABECEDA 20 Drevené kocky
  • DINO ABECEDA 20 Drevené kocky
  • DINO ABECEDA 20 Drevené kocky
it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Dino Drevené kocky Abeceda 20 ks Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíja fantáziu a logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov. Aktivity spoločnosti Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahŕňajú vlastnú nakladateľskú činnosť v oblasti hier, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 8590951332081
    332081
Dino Drevené kocky Abeceda 20 ks
Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíja fantáziu a logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov.
Aktivity spoločnosti Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahŕňajú vlastnú nakladateľskú činnosť v oblasti hier, puzzlí a obrázkových kociek - program Dino a obchodnú činnosť v odbore hračiek v tuzemsku i zahraničí. Do povedomia širokej verejnosti sa spoločnosť dostala vďaka rade úspešných hier a širokému sortimentov puzzlí ako sú napr.: ,,Dostihy a stávky" alebo ,,Človeče nehnevaj sa" a ,,Poď sa hrať". Široký program taktiež využíva atraktívnu medzinárodnu i domácu licenciu ako: Walt Disney alebo Zdeněk Miler atď. Základom stratégie vývoja produktov Dino sa od začiatku kladol dôraz na najvyššiu kvalitu obsahu, výtvarného spracovania a technického prevedenia hračiek.Spoločnosť vyvíja vlastný Dino program puzzlí, spoločenských hier a obrázkových kociek, v ktorom pri zachovaní vysokej kvality rešpektuje ako aj kultúrne, tak cenové zvyklosti lokálnych trhov. Dino program využíva významné licenčné tituly pre všetky zmienené sortimenty. Ponúka kompletný program detských a dospelých puzzlí, detských, rodinných, edukatívnych aj párty hier vo veľmi dobrej kvalite. Spoločnosť Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníkmi, grafikmi a vynálezcami a pre jednotlivých zákazníkov ponúka výrobu špeciálnych alebo lokálne adaptovaných titulov.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Abeceda (18.88 €) na www.gorila.sk
Dino Dřevěné kostky Abeceda 20 ks (11.73 €) na www.megaknihy.sk
TOPA Kostky kubus Abeceda 20 ks v krabičce (12.09 €) na www.ok-hracky.sk
TOPA Kocky kubus Abeceda 20ks v krabičke 20x16x4cm Cena za 1ks (11.88 €) na www.mall.sk
DINO Náučné kocky Abeceda - 20 kusov (12.42 €) na www.vrabciak.sk