PEG-PÉREGO Traktor John Deere Gator HPX 12V-350W

PEG-PÉREGO Traktor John Deere Gator HPX 12V-350W
4x
PEG-PÉREGO Traktor John Deere Gator HPX 12V-350W
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Peg-Pérego John Deere Gator HPX 12V - 350W Verná kópia John Deere Gator HPX. Jeden z originálnych modelov Peg Perego je z dielne rodiny John Deere. Ide o vernú kópiu HPX slávneho amerického výrobcu. Elektrické úžitkové auto s 12 volt nabíjateľnou batériou je v nezameniteľnej zelenej a žltej farbe, ktoré robia toto ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 8005475323359
  7056547

Peg-Pérego John Deere Gator HPX 12V - 350W
Verná kópia John Deere Gator HPX.
Jeden z originálnych modelov Peg Perego je z dielne rodiny John Deere. Ide o vernú kópiu HPX slávneho amerického výrobcu. Elektrické úžitkové auto s 12 volt nabíjateľnou batériou je v nezameniteľnej zelenej a žltej farbe, ktoré robia toto autíčko jedinečným a rozoznateľným po celom svete.
John Deere Gator HPX je pre deti vo veku 3 rokov a viac, ktoré hľadajú úžasné dobrodružstvo. John Deere Gator HPX jazdí na každom teréne, a to aj viac nerovnomom a môže čeliť stúpaniu až do výšky 17%. Narodil sa, aby sa mohol pohybovať cez pole v úplnom bezpečí a má dokonalú priľnovosť, ktorú zabezpečuje dezén kolies v kombinácií s maximálnou trakciou. Ľahko sa vysporiada s trávnikom a vyniká svojou silou a obratnosťou aj na kľukatých cestách.
Jeho 2-sedačkový priestor umožňuje, aby Vaše dieťa zdieľalo mnoho šťastných chvíľ. Je vybavený obrovským vyklápacím prívesom, ktorý môže dieťa ľahko zdvihnúť posediačky. Príves môže prepraviť až 10 kg. Sedadlo je možné nastaviť do 4 polôh, aby vyhovovali každému vodičovi.
Dvojmiestne detské elektrické vozidlo talianskej firmy Peg Pérego s vyklápacou nákladnou korbou.
Dodávané vrátane batérie 12V / 12 Ah a 12V nabíjačkou.

  Prídavnú vlečku si môžete zakúpiť tu:
  Peg-Pérego príves John Deere ADVENTURE Trailer - Gator  Tip pre Vás:
  Doprajte Vášmu dieťaťu viac zábavy a dobrodružstva, ktoré trvajú oveľa dlhšie.
  K traktoru odporúčame dokúpiť náhradnú batériu, ktorú viete mať vždy po ruke plne nabitú. Stačí vymeniť a zábava môže pokračovať :)


  Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

  PEG-PÉREGO John Deere Gator HPX (553.90 €) na www.mall.sk