ZHIYUN Weebill S, výkonná stabilizácia

ZHIYUN Weebill S, výkonná stabilizácia
16x
ZHIYUN Weebill S, výkonná stabilizácia
 • ZHIYUN Weebill S, výkonná stabilizácia
 • ZHIYUN Weebill S, výkonná stabilizácia
 • ZHIYUN Weebill S, výkonná stabilizácia
 • ZHIYUN Weebill S, výkonná stabilizácia
 • ZHIYUN Weebill S, výkonná stabilizácia
it it it it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Novinkou pri stabilizátora Weebill S je o 300% vylepšený krútiaci moment motorov a o 50% zvýšenie odozvy. Pracuje veľmi dobre aj s ťažšími fotoaparátmi a objektívmi ako Sony A7III + FE 24-70mm F2.8 alebo jedny z najťažších fotoaparátov Canon 5D4 + EF 24-70mm F2.8 alebo Panasonic S1H + L 24-105mm F4. Dokáže ich ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Nosnosť 3 kg

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov CR110
  6970194085852
  112653-ZHIYUN
  112653

Novinkou pri stabilizátora Weebill S je o 300% vylepšený krútiaci moment motorov a o 50% zvýšenie odozvy. Pracuje veľmi dobre aj s ťažšími fotoaparátmi a objektívmi ako Sony A7III + FE 24-70mm F2.8 alebo jedny z najťažších fotoaparátov Canon 5D4 + EF 24-70mm F2.8 alebo Panasonic S1H + L 24-105mm F4. Dokáže ich dokonale vyvážiť a stabilizovať pre plynulé filmové zábery v rôznych situáciách. Jedinečný ergonomický režim Sling umožňuje jednoducho prepínať medzi uhlami snímania pomocou sady rýchleho nastavenia TransMount. Nový algoritmus stabilizátora umožňuje automaticky rozpoznať hmotnosť a vyladiť výkon motora pre najlepšiu presnosť natáčania tak, aby sa čo najlepšie prispôsobil vašim zariadeniam.

Inteligentná adaptívna kalibrácia ramien

Stabilizátor Weebill S je vybavený celkom novým, samočinne adaptívnym riadiacim algoritmom, ktorý automaticky rozpoznáva hmotnosť a vyberá vhodný výkon motora pre najvyššiu presnosť natáčanie. Rozširovacia lišta pridáva protiváhu k vyváženiu stabilizátora. Použite režim Sling a pridajte mikrofón pre nahrávanie zvuku, zatiaľ čo natáčate s GoPro. Pre každú os môžete upraviť rýchlosť sledovania tak, aby sa prispôsobila rôznym situáciám.

Okamžité nastavenie gimbala

Všestranný intuitívny OLED displej umožňuje nastaviť rôzne parametre, ako je sila motora, rýchlosť sledovania a pohybu ramien, plynulosť, mŕtve pásmo / uhol, prispôsobenie tlačidiel atď., Priamo na rukoväti bez nutnosti použitia aplikácie.

Viac citlivý a flexibilný ako kedykoľvek predtým

Inovovaný Instune algoritmus 8. generácie poskytuje vysokú citlivosť a eliminuje dokonca aj otrasy, ktoré vznikajú pri rýchlom pohybe v akomkoľvek prostredí. Pomocou ovládača na tele gimbalu môžete nastavovať dokonca priamo rýchlosť každej osi a rad parametrov, vďaka ktorým budete viac flexibilný.

Weebill S ponúka 6 flexibilných režimov

PF - sledovanie v osi otáčania
F - monitorovanie vo všetkých osiach otáčania
L - režim Locking, uzamknutie všetkých osí so zameraním na 1 bod
POV - pohľad prvej osoby
VORTEX - 360 ° zábery vo všetkých smeroch okolo vlastnej osi
GO - Okamžite uvoľní potenciál všetkých motorov a prispôsobí sa rýchlejším pohybom pri športe alebo pri natáčaní z idúceho automobilu / motocykla.

Automatizované pokročilé funkcie

Weebill S podporuje rôzne pokročilé funkcie prostredníctvom aplikácie ZY PLAY (k dispozícii pre Android a iPhone) ako je panoráma, rôzne typy časozberných fotografií a videí vrátane dlhých expozícií atď.

Najjednoduchšie vyváženie na svete - Balance system 2.0 so zámkom všetkých osí

Stabilizátor Weebill S je vybavený robustný pogumovanou rukoväťou so vstavaným statívom, čo poskytuje užívateľom vynikajúci komfort a veľkú všestrannosť. Najdôležitejší je nový systém vyvažovania 2.0, ktorý dostal nový dizajn zámkov. Počas vyvažovania, tak nastavujete vždy len jednu os a ostatné dve necháte zamknuté. Gimbal sa tak nekrúti, neposúva a vybalansovanie je rýchle a jednoduché. Pri prenose stabilizátora sú zámky na nezaplatenie, kedy sa vyváženie v zloženom stave ani nehne.

Kompaktný, ľahká modulárna ergonomická konštrukcia

Weebill S meria ako papier A4 a môžete ho držať vo vzpriamenej polohe pred telom pomocou monopodu, ktorý je zakončený trojnožkou. Práve trojnožka sa dá odmontovať a pripevniť zo zhora statívu ako rukoväť, čo vám umožní pohodlne a plynule prejsť do nízkej úrovne bez nutnosti otáčať gimbalu hore nohami ako u konkurenčných gimbalov. Získate perfektné zábery priamo od zeme pri maximálne zníženej námahe.

Rýchle nastavenie

Weebill S používa rýchloupínacie doštičky 2v1 (Arca Swiss i Manfrotto), čo umožňuje jednoduchšie nastavenie a rýchlejší prechod medzi zariadeniami bez nutnosti opätovného vyváženia. Konštrukcia západky umožňuje ľahké uzamknutie každej osi pre lepšie vyváženie a ľahšie zloženie stabilizátora.

Úplne nový modul TransMount pre prenos obrazu

Úplne nový modul pre prenos obrazu umožňuje krištáľovo čistú jasnosť s 1080p pri 30fps. Maximálna vzdialenosť pre prenos obrazu je 100 metrov. Spolu s funkciami LUT, Pseudocolor, Focus peaking, Zebra Stripes a ďalších možno ľahko dosiahnuť profesionálneho monitorovanie a publikovanie v živom prenose. Vďaka externému modulu TransMount pre prenos obrazu získate lepšiu použiteľnosť stabilizátora. Modul umožňuje pridať ku stabilizátora až 3 samostatné zariadenia, či už sa jedná o šikovný telefón, tablet alebo profesionálne monitor (doplnkové príslušenstvo).

Pokročilá inteligencia ViaTouch 2.0

Najnovšie sprievodnou aktualizácií softvéru je ViaTouch 2.0 v aplikácii ZY Play, ktorá umožňuje bezproblémové prepojenie medzi smartphonom a fotoaparátom. Pomocou ViaTouch 2.0. môžu užívatelia ľahko sledovať videá, ovládať a nahrávať, a upravovať parametre fotoaparátu (vyžaduje modul TransMount).

Chytré sledovanie SmartFollow 2.0

Vyberte objekt alebo dokonca seba z rozhrania ViaTouch 2.0 a fotoaparát s gimbalom bude sledovať váš pohyb s extrémne nízkou latenciou a silným filmovým zážitkom (vyžaduje modul TransMount).

Synchronizácia pohybu

WEEBILL-S predstavuje novú synchronizáciu pohybu Sync Motion - riadiaci systém snímača pohybu založený na aplikácií. V spojení s modulom pre prenos obrazu umožňuje sledovanie v reálnom čase a synchrónne riadenie pohybu v rovnakom čase, čo vám dáva pohlcujúci zážitok pri tzv. Záberoch prvej osoby.

Obsah balenia

Stabilizátor Weebill S, kábel USB-C, kábel MicroUSB / MicroUSB, kábel MicroUSB / MiniUSB, skladovacie / prepravné púzdro, statív, nabíjačka, 2x batérie, rýchloupínacia doštička, puzdro na káble


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ZHIYUN Weebill S (293.00 €) na www.muziker.sk
ZHIYUN Weebill S (399.00 €) na www.hej.sk
ZHIYUN Weebill S (CR110) (399.00 €) na www.datart.sk
ZHIYUN Weebill S (CR110) (294.90 €) na www.alza.sk
ZHIYUN Weebill S (CR110) (297.90 €) na www.mall.sk