Herná konzola NINTENDO Switch Red Blue

NINTENDO Switch Red Blue
17x
Herná konzola NINTENDO Switch Red Blue
 • Herná konzola NINTENDO Switch Red Blue
 • Herná konzola NINTENDO Switch Red Blue
 • Herná konzola NINTENDO Switch Red Blue
 • Herná konzola NINTENDO Switch Red Blue
 • Herná konzola NINTENDO Switch Red Blue
it it it it it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo Konzola Nintendo Switch (2019) (Neon Red/Neon Blue). BALENIE OBSAHUJE: - Nintendo Switch s pamäťou 32GB- Lavý a pravý Joy-Con ovládač - Joy-Con grip (umožní spojiť obidva Joy-Cony do podoby jedného ovládača) - Dvojicu Joy-Con putiek na ruku - Nintendo Switch dok (dokovaciu ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 045496452629
  NSH006
  454964526296
  10002207
  10004540
  045496453206
Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo Konzola Nintendo Switch (2019) (Neon Red/Neon Blue). BALENIE OBSAHUJE: - Nintendo Switch s pamäťou 32GB- Lavý a pravý Joy-Con ovládač - Joy-Con grip (umožní spojiť obidva Joy-Cony do podoby jedného ovládača) - Dvojicu Joy-Con putiek na ruku - Nintendo Switch dok (dokovaciu stanicu slúžiacu pre prepojenie konzoly a TV) - HDMI kábel - AC adaptér
Ide o novú verziu s lepšou výdržou batérie.
Nová Konzola od Nintenda kombinuje prenosnú hernú konzolu s klasickou domácou. Kedykoľvek môžete konzolu odpojiť od nabíjacej stanice a používať ju podobne ako výkonný tablet s dvojicou odpojiteľných ovládačov po stranách.
JEDNODUCHÉ HRANIE VO DVOJICIVšestranné ovládače Joy-Con ponúkajú množstvo prekvapivých herných zážitkov. Dva Joy-Cony je možné používať každý v jednej ruke, alebo dohromady ako jeden herný ovládač pomocou Joy-Con gripu. Je ich tiež možné pripojiť ku konzole v rámci handheld módu, alebo sa podeliť s kamarátom a v podporovaných tituloch si tak užiť multiplayerovú zábavu pre dvoch.
Každý Joy-Con má vlastnú sadu tlačidiel a môže byť teda používaný ako samostatný ovládač a zároveň je vybavený akcelerometrom a gyroskopickým pohybovým senzorom, čo umožňuje nezávislé pravé a ľavé pohybové ovládanie.
ZDIEĽAJTE OBRÁZKYNintendo Switch obsahuje množstvo zabudovaných funkcií, ktoré ho robia oveľa viac interaktívnym. Ľavý Joy-Con tak obsahuje Capture tlačidlo, ktoré vám umožní jedným kliknutím vykonávať okamžité screenshoty z hrania a deliť sa o ne s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí.
AMIIBO FIGÚRKY A POHYBOVÁ KAMERAPravý Joy-Con obsahuje NFC bod pre interakciu s Amiibo figúrkami, rovnako ako IR pohybovú kameru schopnú detekovať vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov v špeciálne navrhnutých hrách.
REÁLNEJŠIE VIBRÁCIEObidva Joy-Cony predstavujú pokročilú funkciu HD rumble, ktorá vám v kompatibilných hrách umožní pocítiť ďaleko reálnejšiu vibračnú odozvu, než kedykoľvek predtým. Tento efekt je natoľko detailný, že môžete napríklad cítiť vibrácie jednotlivých kociek ľadu vo vnútri pohára, ktorý bude práve Joy-Con simulovať. Vďaka funkcii HD rumble budete môcť pocítiť novú úroveň realistickosti, nedosiahnuteľnej pomocou zraku a sluchu.
LOKÁLNY MULTIPLAYERNintendo Switch sa zároveň stará o to, aby bolo jednoduché zostať v spojení s ostatnými hráčmi. Môže byť tak prepojených 8 konzol v rámci lokálneho multiplayeru. Môžete si odložiť svoje konzoly za pomoci zabudovaného stojanu, podeliť sa s ostatnými o Joy-Cony a užívať si multiplayerovú zábavu aj mimo pohodlie domova.
ONLINE MULTIPLAYERKonzola podporuje online multiplayer, k jeho používaniu potrebujete platené Nintendo Online členstvo prinášajúce okrem možnosti hrať hry skrz internet aj ďalšie bonusy. Jedná sa o prístup ku knižnici NES a SNES hier, cloudové úložisko pre uložené hry a ďalšie benefity. Súčasťou predplatného je aj aplikácia pre inteligentné mobilné telefóny, ktoré umožnia užívateľom pozývať kamarátov ku hre, nastavovať herné schôdzky a chatovať s ostatnými pri hraní kompatibilných titulov.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NINTENDO Switch Neon-Rot / Neon-Blau (novy model 2019) (357.00 €) na www.mader.sk
NINTENDO Switch s Joy-Con v2 (NSH006) červená/modrá (299.00 €) na www.datart.sk
NINTENDO Switch s Joy-Con v2 (299.00 €) na www.hej.sk
NINTENDO Switch konzola, Joy-Con, modrý/červený NSH006 (299.00 €) na datacomp.sk
NINTENDO Switch console with neon red&blue Joy-Con (299.00 €) na www.andreashop.sk