Gran Turismo Sport PS4

Gran Turismo Sport PS4
2x
Gran Turismo Sport PS4
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Playstation 4 Gran Turismo: Sport. Gran Turismo Sport vzniká v úzkej spolupráci s organizáciou FIA a kladie si za cieľ prepojiť virtuálne pretekanie s tým reálnym. V GT Sport sa tak objavia dva on-line šampionáty, ktorých víťazi získajú rovnaké ceny ako skutoční pretekári. PLEJÁDA VOZOVV hre nájdete 150 ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Žáner Závodné
 • Hodnotenie PEGI 3
 • Hodnotenie ESRB E

Dizajn

Vyhotovenie

 • nie
  X360 Kinect
 • nie
  XONE Kinect
 • nie
  PS3 MOVE

Ostatné

 • Kódy predajcov PS719965404
  711719965404
  711719828259
  711719832652
  PS719832652
hra pre Playstation 4 Gran Turismo: Sport. Gran Turismo Sport vzniká v úzkej spolupráci s organizáciou FIA a kladie si za cieľ prepojiť virtuálne pretekanie s tým reálnym. V GT Sport sa tak objavia dva on-line šampionáty, ktorých víťazi získajú rovnaké ceny ako skutoční pretekári.
PLEJÁDA VOZOVV hre nájdete 150 detailne vymodelovaných vozov, vrátane precíznych interiérov. Vozy budú rozdelené do štyroch tried podľa výkonu a samozrejme sa vracajú aj GT Vision modely. Teda koncepty automobiliek, ktoré na ceste nikdy nestretnete, od automobiliek ako sú Bugatti, Peugeot alebo Volkswagen.
Sport na vás čaká nový svet prirodzeného a dobre ovládateľného jazdného modelu, ktorý je vhodný pre začiatočníkov a skúsených jazdcov. Cieľom bolo dosiahnuť pocit kontroly, ktorý presne a komplexne zodpovedá vašej činnosti. V hre by ste tak mali byť schopní ovládať auto rovnako, ako keď šoférujete v skutočnosti.
RADOSŤ Z POSTUPU Režim kampane zahŕňa rozsiahly off-line obsah, ktorý poskytuje praktické skúsenosti, a dokonca aj začiatočníkom dovoľuje osvojiť si jazdecké zručnosti od piky a prípadne ich zlepšiť až na úroveň, ktorá umožňuje účasť vo väčšine hlavných pretekov. Čaká vás škola riadenia, výzvy s úlohou, okruhové skúsenosti aj pretekárská etiketa.
PHOTO MÓD NOVEJ GENERÁCIE Nový Photo mód sa volá Scapes a dostanete v ňom možnosť naaranžovať dokonalú auto fotku, prakticky nerozoznateľnú od reality. V stovkách rôznorodých prostredí budete môcť fotiť ľubovoľný počet vozidiel a výsledná pôsobivá fotografia môže mať až 4K rozlíšenie.
b>ŠPORTOVÝ REŽIMOn-line športový režim bude obsahovať dva súbežné on-line šampionáty certifikované FIA. Prvým z nich je Národný pohár, v ktorom budete reprezentovať svoju krajinu. Druhým je Pohár fanúšikov výrobcov, v ktorom si vyberiete svojho obľúbeného výrobcu áut, ktorého budete reprezentovať. Zábavu vám zaistí nielen samotné pretekanie, ale tiež možnosť fandiť tímom svojej krajiny, alebo obľúbenej automobilky pri naživo vysielaných pretekoch.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SONY Gran Turismo Sport PS HITS (15.00 €) na www.hej.sk
SONY Hra PlayStation 4 Gran Turismo Sport PS HITS (PS719965404) (17.90 €) na www.datart.sk
SONY - PS4 Gran Turismo Sport HITS, Športová hra pre PlayStation 4 (18.21 €) na www.market24.sk
SONY PS4 - Gran Turismo Sport HITS PS719965404 (14.73 €) na www.compy.sk
SONY PS4 hra GT Sport HITS (15.00 €) na www.okay.sk