Mafia Definitive Edition PS4

Mafia Definitive Edition PS4
9x
Mafia Definitive Edition PS4
 • Mafia Definitive Edition PS4
 • Mafia Definitive Edition PS4
 • Mafia Definitive Edition PS4
 • Mafia Definitive Edition PS4
 • Mafia Definitive Edition PS4
it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Playstation 4 Mafia: Definitive Edition CZ + DLC. Český dabing je súčasťou patche, ku ktorému je potrebné pripojenie k internetu. Veľkosť je cca 12 GB. Prvá časť kriminálnej ságy Mafia - 30. roky, Lost Heaven, IL. Hra bola od základu prerobená. Dostaňte sa na vrchol mafie v rámci organizovaného zločinu v ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Mafia Definitive Edition
1, Mafia Definitive Edition PS4 zobraziť
2, Mafia Definitive Edition Xbox One zobraziť
3, Mafia Definitive Edition PC zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Žáner Akčné
 • Hodnotenie PEGI 18
 • Hodnotenie ESRB M

Ostatné

 • Kódy predajcov 5026555428231
  92168399
  295169
hra pre Playstation 4 Mafia: Definitive Edition CZ + DLC. Český dabing je súčasťou patche, ku ktorému je potrebné pripojenie k internetu. Veľkosť je cca 12 GB.
Prvá časť kriminálnej ságy Mafia - 30. roky, Lost Heaven, IL. Hra bola od základu prerobená. Dostaňte sa na vrchol mafie v rámci organizovaného zločinu v období prohibície. Po náhodnej potýčke s mafiou sa taxikár Tommy Angelo ocitá v nebezpečnom podsvetí. Spočiatku má kvôli spolupráce so zločineckú rodinou Salieri rozpaky, ale odmeny začnú byť tak lákavé, že im nedokáže odolať.
Mafia: Definitive EditionMafia: Definitive Edition rozpráva o príbehu Tommyho Angela, tvrdo pracujúceho taxikára, ktorý sa snaží pretĺkať americkým mestom Lost Heaven okolo roku 1930. Jednej osudovej noci sa Tommy nechtiac zapletie s talianskou mafiou, ktorá mu ukáže život plný odmien tak vysokých, že ich nedokáže ignorovať . Teraz je súčasťou brutálneho sveta organizovaného zločinu a vykonáva kšefty pre organizáciu Dona Salieriho, ktorá bojuje s krutou zločineckú rodinou Morello. Ako Tommy si budete musieť urobiť meno v zradnom podsvetí Lost Heaven, kde nie je všetko tak, ako sa zdá - vrátane toho, kto sú naozaj vaši priatelia a nepriatelia.
KOMPLETNÝ REMAKEMafia: Definitive Edition nie je len priamy port pôvodnej hry Mafia na moderné platformy, je to verný remake, ktorý obohacuje klasiku z roku 2002 v každom smere a prináša zážitok, ktorý je ešte lepší, než si pamätáte. Nádherná prezentácia so strhujúcou grafikou v 4K / HDR a úžasným hudobným sprievodom s pôvodnými nahrávkami vdychuje nový život tejto vízii organizovaného zločinu v Amerike 30. rokov 20. storočia. Filmové predely prezentujú dej hry Mafia ako nikdy predtým. Tommyho pútavý príbeh je verne zachytený a rozšírený a ponúka vhľad do postáv, do ktorých sme v pôvodnej hre len nakukli. Podmanivá hrateľnosť bola aktualizovaná, aby zabavila nováčikov i fanúšikov starej školy, vďaka novým vlastnostiam, ako je napríklad väčšie Lost Heaven, ktoré môžete preskúmať, prídavok motoriek ako nového typu vozidiel, zberateľské predmety a veľa ďalšieho. © 2020 TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. Vyvíja hangár 13. MAFIA, TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, 2K, hangár 13 A ICH príslušné logá sú obchodné značky či registrované ochranné známky TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. IKONY PRÍSTUPNOSTI SÚ OBCHODNÉ ZNAČKY ENTERTAINMENT SOFTWARE ASSOCIATION. VŠETKY OSTATNÉ ZNAČKY sú majetkom príslušných vlastníkov. Všetky práva vyhradené. Používanie tohto produktu vyžaduje súhlas s nasledujúcim licenčnou dohodou koncového užívateľa tretích strán: http://www.take2games.com/eula/
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

2K PlayStation 4 Mafia I Definitive Edition (34.00 €) na www.hej.sk
2K MAFIA DEFINITIVE EDITION CZ PS4 (39.99 €) na www.prva.sk
2K Hra PlayStation 4 Mafia I Definitive Edition (43.00 €) na www.datart.sk
2K PS4 MAFIA DEFINITIVE EDITION (28.99 €) na www.andreashop.sk
2K PS4 MAFIA DEFINITIVE EDITION (28.99 €) na www.andreashop-sala.sk