Need for Speed Heat Xbox One

Need for Speed Heat Xbox One
3x
Need for Speed Heat Xbox One
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Dať nohu a vyraz do ulíc v tejto legendárnej závodnej sérii. Uprav si obľúbenú superkáru a nechaj súpera ďaleko v spätnom zrkadle, alebo prchni policajtom, ktorí ťa prenasledujú so všetkým, čo majú po ruke - stačí len otočiť kľúčikom v zapaľovaní. Vo dne kšeftuj a v noci Riskuj všetko v Need for Speed Heat. Cez deň sa ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Need for Speed Heat
1, Need for Speed Heat Xbox One zobraziť
2, Need For Speed Heat PS4 zobraziť
3, Need for Speed Heat PC zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

 • Kódy predajcov 5030938122487
  EAX352207
  1055189
  281198
  92169942
Dať nohu a vyraz do ulíc v tejto legendárnej závodnej sérii. Uprav si obľúbenú superkáru a nechaj súpera ďaleko v spätnom zrkadle, alebo prchni policajtom, ktorí ťa prenasledujú so všetkým, čo majú po ruke - stačí len otočiť kľúčikom v zapaľovaní. Vo dne kšeftuj a v noci Riskuj všetko v Need for Speed Heat.
Cez deň sa protloukej a v noci pretekaj o všetko v Need for Speed Heat, adrenalínové jazde s pedálom na podlahe, kde tvárou v tvár drsným policajtom bojuješ o miesto medzi najlepšími pouličnými pretekármi. Vo dne súťažíš vo Speedhunter Showdown - sponzorovanej súťaži, ktorá ti zarobí na úpravy a vylepšenia šporťákov v tvojej garáži.
Až budeš mať auto perfektne nazdobené a vytunené a budeš pripravený pritvrdiť, vyrazíš s parťákov na zakázané nočné preteky, kde si vybuduješ reputáciu a zaistíš si nielen účasť na väčších závodoch, ale aj kvalitnejšie autodiely. Lenže pod rúškom tmy hliadkuje nemilosrdná polícia, ktorá ťa chce dopadnúť a pripraviť o všetko, čo si získal. Vyzvi ju na súboj a risknem všetko za slávu v podsvetí alebo odíde do bezpečia a začni ďalší strhujúce deň. V tejto pouličné závodnej hre cesty ani výzvy nikdy nekončia a každé auto je niečím výnimočné. Vydaj sa s parťákov na vzrušujúce dobrodružstvo a svoju garáž naplň vymazlenými kára. Mesto je tvoje ihrisko. Herný obsah
 • Risk je zisk - Cez deň stavte na vlastné um vo Speedhunter Showdown a zarábaj na pretekoch alebo Driftovací a terénnych akciách. Neskôr vyraz do nočného mesta a predveď sa v ilegálnych pouličných pretekoch.
 • Buď svoj a vyčnívej z davu - K dispozícii je zase o niečo viac možností, ako upraviť svoje autá a štylizovať sám seba za volantom, takže rozhodne nie je čas držať sa späť - buď jedinečný a ukáž všetkým, kto si zač.
 • Poldové v pätách - Cez deň by si sa musei veľmi snažiť, aby si hliadky v Palm City niečím rozčúlil. Po zotmení však prichádza zmena pravidiel a drsní policajti si idú hrať - tebe aj tvojmu autu pôjdu pekne po krku.

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ELECTRONIC ARTS Need for Speed Heat (44.90 €) na www.hej.sk
ELECTRONIC ARTS XONE - Need for Speed Heat (49.99 €) na lacne-nakupy.sk
ELECTRONIC ARTS Hra Xbox One Need for Speed Heat (EAX352207) (68.90 €) na www.datart.sk
ELECTRONIC ARTS Need for Speed: Heat (Xbox One) 5030938122487 (44.30 €) na datacomp.sk
ELECTRONIC ARTS XONE - Need for Speed Heat 5030938122487 (44.60 €) na www.compy.sk