Spyro: Reignited Trilogy Xbox One

Spyro: Reignited Trilogy Xbox One
10x
Spyro: Reignited Trilogy Xbox One
 • Spyro: Reignited Trilogy Xbox One
 • Spyro: Reignited Trilogy Xbox One
 • Spyro: Reignited Trilogy Xbox One
 • Spyro: Reignited Trilogy Xbox One
 • Spyro: Reignited Trilogy Xbox One
it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Xbox One Spyro Reignited Trilogy. Na disku je len prvý diel trilógie, zvyšok sa sťahuje formou updatu z internetu. Najznámejší fialový dráčik je späť! Spyro Reignited Trilogy zahrnie vylepšené diely Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto 's Rage! a Spyro: Year of the Dragon. Všetky tri podporujú pohyb pomocou ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Spyro Reignited Trilogy
1, Spyro Reignited Trilogy - Nintendo Switch zobraziť
2, Spyro Reignited Trilogy PS4 zobraziť
3, Spyro: Reignited Trilogy Xbox One zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

 • Kódy predajcov 5030917242281
  88242EN
  271560
  92169900
hra pre Xbox One Spyro Reignited Trilogy. Na disku je len prvý diel trilógie, zvyšok sa sťahuje formou updatu z internetu. Najznámejší fialový dráčik je späť! Spyro Reignited Trilogy zahrnie vylepšené diely Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto 's Rage! a Spyro: Year of the Dragon. Všetky tri podporujú pohyb pomocou analógových páčok, majú novú kameru a ďalšie moderné funkcie. Celkom sa môžete tešiť na viac ako 100 úrovní.
Spyro THE DRAGONGnasty Gnorc sa vrátil z exilu a rozpútal zlú mágiu v Dračej ríši, uväznil draky v kryštáli a so svojou armádou Gnorcov sa chystá ovládnuť všetko. V tom mu ale chcú zabrániť Spyro, posledný slobodný drak a jeho kamarát Sparx. V dobrodružstve za oslobodením všetkých drakov musí táto podarená dvojka prejsť neraz nástrahou, poraziť mnoho nepriateľov a v neposlednom rade vyriešiť hŕbu hádaniek, ktoré sa po ceste objavia.
Spyro 2: RIPTO’S RAGESpyro bol privedený do krajiny Avalar, aby porazil zlého čarodejníka Ripta, ktorý v Avalare rozpútal desivú vojnu. Na Spyrovi je zachrániť zajatcov, poraziť sluhov zlovolného Ripta a priniesť Avalaru vytúžený mier. V tomto svojom dobrodružstve má Spyro nové útoky a pohyby, ktoré mu pomôžu preraziť skrz hordy nepriateľov a splniť tak svoju úlohu.
Spyro: YEAR OF THE DRAGONDračia ríša oslavuje "Rok Draka", keď sa zrazu objaví záhadne odetá postava a ukradne všetky dračie vajcia. Pod kúzlom zlej čarodejnice stráži armáda Rhynocov unesené vajcia v Zabudnutej ríši. S novými, ale aj starými priateľmi sa Spyro vydáva na cestu za záchranou stratených vajec! Medzi novinky patrí nejedna výzva, na čele s jazdou na skateboarde alebo boxovaním.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SPYRO REIGNITED TRILOGY (36.65 €) na www.prva.sk
ACTIVISION - XONE Spyro Trilogy Reignited (36.99 €) na www.market24.sk
ACTIVISION XBOX ONE SPYRO TRILOGY REIGNITED (32.99 €) na www.andreashop.sk
ACTIVISION Spyro Reignited Trilogy – Xbox One (88242EN) (29.90 €) na www.alza.sk
ELECTRONIC ARTS XONE - Spyro Trilogy Reignited (41.77 €) na www.pcmania.sk