Spyro Reignited Trilogy PS4

Spyro Reignited Trilogy PS4
10x
Spyro Reignited Trilogy PS4
 • Spyro Reignited Trilogy PS4
 • Spyro Reignited Trilogy PS4
 • Spyro Reignited Trilogy PS4
 • Spyro Reignited Trilogy PS4
 • Spyro Reignited Trilogy PS4
it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Playstation 4 Spyro Reignited Trilogy. Na disku je len prvý diel trilógie, zvyšok sa sťahuje formou updatu z internetu. Najznámejší fialový dráčik je späť! Spyro Reignited Trilogy zahrnie vylepšené diely Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto 's Rage! a Spyro: Year of the Dragon. Všetky tri podporujú pohyb pomocou ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Spyro Reignited Trilogy
1, Spyro Reignited Trilogy PS4 zobraziť
2, Spyro: Reignited Trilogy Xbox One zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

 • nie
  XONE Kinect
 • nie
  PS3 MOVE

Ostatné

 • Kódy predajcov 88237EN
  5030917242175
  CEP46084
  271847
  92169901
hra pre Playstation 4 Spyro Reignited Trilogy. Na disku je len prvý diel trilógie, zvyšok sa sťahuje formou updatu z internetu. Najznámejší fialový dráčik je späť! Spyro Reignited Trilogy zahrnie vylepšené diely Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto 's Rage! a Spyro: Year of the Dragon. Všetky tri podporujú pohyb pomocou analógových páčok, majú novú kameru a ďalšie moderné funkcie. Celkom sa môžete tešiť na viac ako 100 úrovní.
Spyro THE DRAGONGnasty Gnorc sa vrátil z exilu a rozpútal zlú mágiu v Dračej ríši, uväznil draky v kryštáli a so svojou armádou Gnorcov sa chystá ovládnuť všetko. V tom mu ale chcú zabrániť Spyro, posledný slobodný drak a jeho kamarát Sparx. V dobrodružstve za oslobodením všetkých drakov musí táto podarená dvojka prejsť neraz nástrahou, poraziť mnoho nepriateľov a v neposlednom rade vyriešiť hŕbu hádaniek, ktoré sa po ceste objavia.
Spyro 2: RIPTO’S RAGESpyro bol privedený do krajiny Avalar, aby porazil zlého čarodejníka Ripta, ktorý v Avalare rozpútal desivú vojnu. Na Spyrovi je zachrániť zajatcov, poraziť sluhov zlovolného Ripta a priniesť Avalaru vytúžený mier. V tomto svojom dobrodružstve má Spyro nové útoky a pohyby, ktoré mu pomôžu preraziť skrz hordy nepriateľov a splniť tak svoju úlohu.
Spyro: YEAR OF THE DRAGONDračia ríša oslavuje "Rok Draka", keď sa zrazu objaví záhadne odetá postava a ukradne všetky dračie vajcia. Pod kúzlom zlej čarodejnice stráži armáda Rhynocov unesené vajcia v Zabudnutej ríši. S novými, ale aj starými priateľmi sa Spyro vydáva na cestu za záchranou stratených vajec! Medzi novinky patrí nejedna výzva, na čele s jazdou na skateboarde alebo boxovaním.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ACTIVISION Spyro Trilogy Reignited (30.00 €) na www.hej.sk
ACTIVISION Hra PlayStation 4 Spyro Trilogy Reignited (CEP46084) (34.90 €) na www.datart.sk
SPYRO REIGNITED TRILOGY - PS4 (34.99 €) na www.prva.sk
ACTIVISION Spyro Reignited Trilogy – PS4 (88237EN) (22.90 €) na www.alza.sk
ACTIVISION Spyro Trilogy Reignited (29.99 €) na www.andreashop.sk