Star Wars Battlefront II PS4

Star Wars Battlefront II PS4
4x
Star Wars Battlefront II PS4
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Playstation 4 Star Wars: Battlefront II. V novom Battlefronte vás okrem prepracovaného multiplayeru čakajú všetky tri éry série Hviezdnych vojen a po prvýkrát aj príbehová kampaň. V tej si zahráte za členku elitných Stormtrooperov, Iden Versio. Tá má po zničení druhej Hviezdy smrti jednoduchý cieľ. Pomstiť ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Star Wars Battlefront II
1, Star Wars Battlefront II PC zobraziť
2, Star Wars Battlefront II PS4 zobraziť
3, Star Wars Battlefront II Xbox One zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

 • nie
  X360 Kinect
 • nie
  XONE Kinect

Ostatné

 • Kódy predajcov 5030940121614
  5030941121613
  1034689
  5030938121619
  260174
  000092169838
hra pre Playstation 4 Star Wars: Battlefront II. V novom Battlefronte vás okrem prepracovaného multiplayeru čakajú všetky tri éry série Hviezdnych vojen a po prvýkrát aj príbehová kampaň. V tej si zahráte za členku elitných Stormtrooperov, Iden Versio. Tá má po zničení druhej Hviezdy smrti jednoduchý cieľ. Pomstiť smrť cisára Palpatina. Dejovo je teda kampaň zasadená do doby po Návrate Jediho a budete sledovať príbeh z pohľadu impéria.
SEN KAŽDÉHO FANÚŠIKAPrebite sa vlnami nepriateľov na základni Starkiller pomocou svojho svetelného meča. S ostatnými spolubojovníkmi nájdite základňu rebelov skrytú pod nekonečnou stromovou klenbou Yavinu 4. Pripravte svoju letku X-wingov k útoku na obrovského Star Destroyera, alebo povstaňte ako nový hrdina Iden, elitný vojak imperiálnych špeciálnych jednotiek a v režime pre jedného hráča prežite emotívny príbeh v priebehu 30 rokov.
POMSTA IMPÉRIAPríbeh hry je plne kanonický. Jednotka Inferno bola vytvorená v spolupráci so spoločnosťou LucasFilm. Nečaká vás teda žiadny fanúšikovský príbeh. Cesta za pomstou má trvať 30 rokov, takže dosiahne až do obdobia novej, práve vznikajúcej filmovej trilógie. Iden Versio však nebude jedinou hrateľnou postavou v kampani. V rámci hry pre jedného hráča bude možné hrať aj za Luka Skywalkera a Kyla Rena.
PREPRACOVANÝ MULTIPLAYERV online hre nájdete herné triedy, podobne ako v sérii Battlefield, čiže Officer, Assault, Heavy a Specialist. Keď budete využívať triedy rozumným spôsobom a budete dostatočne schopní, môžete si trúfnuť aj na hrdinu alebo zloducha, napríklad na Dartha Maula. Na bojiskách sa opäť stretne až 40 hráčov a aj tentokrát bude k dispozícii kooperatívny mód pre dvoch hráčov (na konzolách v split-screene).
VESMÍRNE SÚBOJEBoje vo vesmíre prešli počas vývoja Battlefront II kompletným prepracovaním hlavne v oblasti vylepšeného ovládania, zbraní a možností úprav. Pripojte sa k letke, preleťte poľami asteroidov, imperiálnym hangárom a zneškodnite ohromné bitevné lode. To všetko pri pilotovaní legendárnych stíhačiek v napínavých súbojoch s 24 hráčmi a 40 loďami ovládanými hrou.
VYLEPŠITE SVOJHO HRDINU K DOKONALOSTINepôjde len o „obyčajnú“ kultovú postavu, ale o vášho hrdinu. Staňte sa obávaným protivníkom vďaka systému vylepšenia postavy s bohatými možnosťami úprav. Vylepšujte jedinečné schopnosti pre každého hrdinu, triedu vojakov alebo lietadiel. Použite ich k adaptácii a úprave schopností vašej postavy, či už ide o smrtiace aktívne účinky pôsobiace na nepriateľa, užitočné bonusy statusu, alebo taktickú výpomoc, pomocí ktorej porazíte akéhokoľvek protivníka na bojisku.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ELECTRONIC ARTS STAR WARS: BATTLEFRONT II - PS4 (26.99 €) na www.prva.sk
ELECTRONIC ARTS Star Wars Battlefront 2 (26.99 €) na www.andreashop.sk
ELECTRONIC ARTS PS4 STAR WARS BATTLEFRONT 2 (19.90 €) na www.andreashop-sala.sk
ELECTRONIC ARTS Star Wars Battlefront II – PS4 (1034689) (24.90 €) na www.alza.sk
ELECTRONIC ARTS PS4 - Star Wars Battlefront II 5030938121619 (26.27 €) na www.compy.sk
recenzia
dana_k 19.01.2011

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Menovane produkty mi boli prave dorucene a nie su urcene pre mna. Z inou seriou tohoto produktu mame dobre skusenosti, preto si objednavame dalsie.

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)