Xiaomi Amazfit T-Rex Pro Desert Grey


Extrémna odolnosť voči extrémnym teplotám, tlaku a korózii - Výdrž batérie až 18 dní - Vysoko kvalitný 1,3" AMOLED displej s funkciou Always-on

3 varianty

Amazfit T-Rex Pro sú inteligentné hodinky navrhnuté s ohľadom na extrémnu odolnosť a vysoký výkon. Tento model je kvalitatívne vylepšenou verziou obľúbenej série T-Rex. Hodinky disponujú pevným dizajnom pre tých, ktorí vyhľadávajú dobrodružstvo a náročné podmienky. Vyznačujú sa svojou schopnosťou odolať extrémnym teplotám v rozsahu od -40°C až do +70°C a sú certifikované podľa 15 vojenských štandardov. T-Rex Pro umožňujú aktivity pod vodou do hĺbky až 100 metrov vďaka vodotesnosti 10 ATM a ponúkajú viac než 100 športových režimov.

Vysokú výdrž batérie až 18 dní zabezpečuje optmalizácia výkonu a pokročilý čip s nízkou spotrebou energie. Užívatelia budú potešení veľkým 1,3-palcovým AMOLED displejom so zapnutou funkciou Always-on, ktorý zaručuje neustály prehľad o všetkých potrebných informáciách. Bezpečnosť displeja zaisťuje použitie pevného skla Corning Gorilla Glass 3.

Čo sa týka navigácie, T-Rex Pro harmonicky využívajú štyri satelitné navigačné systémy (GPS, GLONASS, Beidou, Galileo) pre presnejšie a rýchlejšie určenie polohy. Pre monitoring zdravia, ponúkajú napríklad senzor na meranie srdcovej frekvencie, kontrolu saturácie kyslíka v krvi a funkciu sledovania spánku.

Inteligentné funkcie zahŕňajú upozornenia na správy a hovory, ovládanie hudby alebo prehľad počasia. Hodinky využívajú silikónový remienok pre pohodlné nosenie a majú štýlový šedý prevedenie.

Výhody produktu:

 • Extrémna Odolnosť: Vojenská certifikácia potvrdujúca odolnosť voči extrémnym teplotám, tlaku a korozívnym prostrediam.
 • Výdrž Batérie: Až 18 dní na jedno nabitie, ideálne pre využitie na dlhých expedíciách a výletoch.
 • Vysoko Kvalitný Displej: Jasné zobrazenie na 1,3" AMOLED displeji s funkciou Always-on a ochranou Corning Gorilla Glass 3.
 • Precízna Navigácia: Využitie 4 satelitných systémov pre rýchle a presné určovanie polohy.
 • Vodotesnosť 10 ATM: Možnosť použitia pri plávaní alebo potápaní do hĺbky 100 metrov.
 • Športové Režimy: Viac ako 100 športových režimov pre rôzne druhy aktivít.
 • Zdravotné Monitoring: Meranie srdcovej frekvencie, saturácie kyslíka v krvi a sledovanie kvality spánku.
 • Inteligentné Funkcie: Notifikácie, ovládanie hudby, prehľad počasia a ďalšie.
 • Pohodlný Materiál Remienka: Mäkký a odolný silikónový remienok pre komfortné nosenie.
 • Atraktívny Dizajn: Štýlové šedé prevedenie, ktoré zaujme na prvý pohľad.

Tieto hodinky sú dokonalou voľbou pre aktívnych jedincov, ktorí potrebujú spoľahlivého spoločníka pri všetkých svojich dobrodružstvách.

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Display

 • Uhlopriečka 1.3 "

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

 • Kľúč pre skupinu gb4k3z6ltj2f
 • Kódy predajcov 6972596102526
recenzia
Roman 04.04.2022

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Pekny dizajn, su vyrobené z odolneho materiálu, veľa funkcií hlavne pre športovcov,cena zodpoveda kvalite. pomer ceny a kvality

recenzia
Traffa 07.02.2023

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dobry pomer cena / vykon pomer ceny a kvality

Super smart hodinky za tie peniaze

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)